PDA

View Full Version : Какво да уча? Идеи, съвети, предложения :S



joannalof
06-24-2009, 15:48
Според вас коя специалност е по-добра и с бъдеще :P
Аз се колебая между тези -
Банково дело с АЕ
Счетоводство с Немски
Информационни технологии с чужд език
езикова Английски с втори немски
8-)

Mastta
06-24-2009, 16:03
Това трябва да го решиш сама, а не после да кажеш "подведоха ме" :)

blackvelvet
06-24-2009, 16:05
Самичка си избираш....това,което най-ти се иска :)

joannalof
06-24-2009, 16:07
Ами друго си е да чуя нещо от някой друг :D /как само се изразих :D / Аз имам някаква идея,ама искам да чуя на другите кое най-много им допада+

Mastta
06-24-2009, 16:12
Ами друго си е да чуя нещо от някой друг :D /как само се изразих :D / Аз имам някаква идея,ама искам да чуя на другите кое най-много им допада+

важно е да ти допада на теб, а не на нас - ние няма да го учим

anonimencho
06-24-2009, 16:24
Ами според мен 3-тото, но в крайна сметка ти си избираш, все пак това е бъдещето ти. Живота си е твой, изживей си го ти! :wink:

siska456
06-24-2009, 16:51
аз бих избрала английски с немски в ег
но наистина както и другите казват по-добре да си избереш ти :)
мен миналата година ми казаха ...ооо няма проблем,отивай с немски-испански в ег няма да ти е трудно ала бала ..пък то кво станаа :-o :(
но квото е такова.за това по добре да си решиш самин :D

mArMaLaDkA
06-24-2009, 16:59
Не можем ние да ти кажем. Всеки си има различни мечти и цели. Някои ще изберат първия вариант, втори - третия и т.н. Учи банково дело и/или счетоводство, ако си добра по математика. 'Щото много брутално ще се натикаш между шамарите иначе. Но запомни, че е важно да се учат езици. Наистина. И не да се забиваш в един, а ако имаш възможност да учиш два наведнъж.

elsy
06-25-2009, 06:30
езикова Английски с втори немски
8-)
Аз тва уча, така че е логично него да ти препоръчам, обаче много си зависи от училището. В смисъл, че другите, които си изброила в моя град се изучават на ниско ниво в училища с не много добра репутация, затва предпочетох ЕГ.

ThePowerOfLove
06-25-2009, 06:50
Аз ако ти кажа да влезеш в езикова гимназия, ти ще го направиш само защото в някакъв форум някой ти е казал това? Избери си кое ти допада най-много, и за кое имаш шанс.

masal
06-25-2009, 12:43
Информационни технологии с чужд език

joannalof
06-25-2009, 12:47
За тези ИТ изисква ли се да си много добър по математика :D
Иначе аз най-много си харесвам счетоведство с ае 8-) после смятам да продължа икономика :)

masal
06-25-2009, 12:48
За тези ИТ изисква ли се да си много добър по математика :D
Иначе аз най-много си харесвам счетоведство с ае 8-) после смятам да продължа икономика :) Еми как да ти кажа не е най-важното,но трябва все пак да си добра.

joannalof
06-25-2009, 12:50
За тези ИТ изисква ли се да си много добър по математика :D
Иначе аз най-много си харесвам счетоведство с ае 8-) после смятам да продължа икономика :) Еми как да ти кажа не е най-важното,но трябва все пак да си добра.
Ти да не учиш ИТ? :)

masal
06-25-2009, 12:53
За тези ИТ изисква ли се да си много добър по математика :D
Иначе аз най-много си харесвам счетоведство с ае 8-) после смятам да продължа икономика :) Еми как да ти кажа не е най-важното,но трябва все пак да си добра.
Ти да не учиш ИТ? :) Не аз уча компютърна техника и технологии,но мисля,че от предложените от теб,това е най-добрия и все пак ти си решаваш. :P

bellzee
06-25-2009, 12:54
Информационни технологии с чужд език

+
аз това уча но ми е леко трудничко 8-)

masal
06-25-2009, 12:55
Информационни технологии с чужд език

+
аз това уча но ми е леко трудничко 8-) хубавите неща са трудни

joannalof
06-25-2009, 12:55
За тези ИТ изисква ли се да си много добър по математика :D
Иначе аз най-много си харесвам счетоведство с ае 8-) после смятам да продължа икономика :) Еми как да ти кажа не е най-важното,но трябва все пак да си добра.
Ти да не учиш ИТ? :) Не аз уча компютърна техника и технологии,но мисля,че от предложените от теб,това е най-добрия и все пак ти си решаваш. :P
Ами аз твърно съм решила после икономика в университета и смятам,че в ПМГ с ИТ+Език ще ми дадат добра подготовка. :)