PDA

View Full Version : Относно цикъла...



monityY
06-24-2009, 15:52
Въпроса сигурно ми се повтаря многократно,но с тая търсачка не мога да се разбера..та проблема е следния... на 1ви ми дойде и пих хапчета (противозачатъчни) за да го спра,защото се налагаше...така и не успях де... сега незнам дали тия хапчета не са объркали всичко и незнам кога да го учаквам..но ако да речем пак е около 1ви ще е окей,но мен ме е страх да не подрани и от вчера започнах отново да пия Прималут нор... това значи,че е горе долу седмица преди очакваното,но зависи,щот може и да подрани както казах... значи намя опасност сега да вземе да ми дойде по рано? имайки предвит че започнах с хапчетата от вчера и това не са 3 дни преди очакваното а около седмица... има ли опасност сега да ми дойде като ги пия,дори и от по рано да съм ги почнала? просто се надявам до събота да не ми дойде,после да праи квот ще.. налага ми се супер много :(

monityY
06-24-2009, 17:14
м.. дали някой ще ми отговори?!

DiScOnEcTeD
06-24-2009, 17:17
за какво въобще взимаш хапчета .... наеш ли колко са вредни ...

3oPuTy
06-24-2009, 17:33
^ Явно е решила да прави секс ... Съдя по двете теми,които е пуснала :?

По темата:Ние няма как да знаем кога ще ти дойде ... Все пак всеки организъм приема лекарствата по различен начин :)

monityY
06-24-2009, 18:40
^ Явно е решила да прави секс ... Съдя по двете теми,които е пуснала :?

По темата:Ние няма как да знаем кога ще ти дойде ... Все пак всеки организъм приема лекарствата по различен начин :)

Е да де..но все пак за предизвикване на цикъла е друга рецептата..не вярвам това че започнах малко по от рано да го предизвика да дойде,точно когато неочаквам :( демек сега :?

shell
06-24-2009, 19:41
Няма как да се предвиди...това е организъм.

LovelyGirl
06-24-2009, 20:07
Супер объркано си го обяснила.
Тези хормонални хапчете не се пият когато ти падне.За това сега не може да се предвиди кога ще ти дойде.
Както казаха, всеки организъм е различен.

teengirl4e
06-25-2009, 06:30
Въпроса сигурно ми се повтаря многократно,но с тая търсачка не мога да се разбера..та проблема е следния... на 1ви ми дойде и пих хапчета (противозачатъчни) за да го спра,защото се налагаше...така и не успях де... сега незнам дали тия хапчета не са объркали всичко и незнам кога да го учаквам..но ако да речем пак е около 1ви ще е окей,но мен ме е страх да не подрани и от вчера започнах отново да пия Прималут нор... това значи,че е горе долу седмица преди очакваното,но зависи,щот може и да подрани както казах... значи намя опасност сега да вземе да ми дойде по рано? имайки предвит че започнах с хапчетата от вчера и това не са 3 дни преди очакваното а около седмица... има ли опасност сега да ми дойде като ги пия,дори и от по рано да съм ги почнала? просто се надявам до събота да не ми дойде,после да праи квот ще.. налага ми се супер много :(

е чакай малко са.. противозачатъцх
ни не се ли пият ако не желаеш бременност ??
8-) :?:

GaBiIi__
06-25-2009, 06:37
трябвало е да минеш през гинеколога преди да пиеш каквито и да било такива хапчета.. ние няма от къде да знаем

scanadal
06-26-2009, 08:27
Не разбрах много от това,което си обяснила,но защо просто не си изчака да ти отмине цикълът ти там 3-5 дена?А и това са си хормони,не се пият когато си решиш ей така.Обърквате си тотално хормоните и цикълът с тези хапчета.Голяма трагедия е че ще ти дойде мензиса и няма да можеш да правиш секс(или каквото там си си решила) :?

roksana_1
06-26-2009, 10:44
пий витамин С .. или то бе6е за да ти е по-малко те4ението... 8-)

portokalka1994
06-30-2009, 16:57
Не се ли научихте,че
1.ТОВА Е МНОГО ВРЕДНО
2.Люспи от лук се варят за да ти дойде по-ското,а витамин це още овулацията за да ти дойде по-късно и ако го пиеш и по бреме на цикала си,кръвотечението ще е по-леко.

s1NNer
06-30-2009, 17:01
Спрете да пиете всякакви неща само и само да си забавите цикъла! Щом идва през определено време значи така трябва. Ебаси дечкото си въобще не ти се отдава да мислиш!

absd
06-30-2009, 17:44
В първите 6 месеца цикълът ти ще е непостоянен( т.е. ще ти идва по-късно , по-рано ), но накрая ще се регулира .

kalpazanka
07-01-2009, 06:49
В първите 6 месеца цикълът ти ще е непостоянен( т.е. ще ти идва по-късно , по-рано ), но накрая ще се регулира .
Първите 6 месеца, считано от кога? От противозачатъчните или от Примолут-нор-а?