PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ;(



semi4ka
06-24-2009, 17:10
Здравейте :(

Имам сериозен проблем поне според мен е сериозен...
Имам гадже което много обичам :( но незнам какво чувства той към мен.Говорили сме много по тази тема но никога не е било толкова сериозно...
Казва че ме обича в скайп или пък в смс...Никога не ми го е казвал когато говорим по телефона или пък на живо...
Преди малко му казах че искам да сме заедно по дълго време и само го помолих да не излиза тази вечер с приятели а той ми отговори...
-Ти неможеш да ми казваш какво да правя нали се виждаме но ден по 1 час не ти ли стига...
Стана ми супер гадно...Да не го обичах толкова много нямаше сега да съм с него досега да го бях оставила...Незнам какво да правя...Искам го... :( :( :(

NaNa_SladuRana
06-24-2009, 17:18
от кога ходите и на колко сте? :-o

FancyGirl
06-24-2009, 17:22
от кога ходите и на колко сте? :-o

взе ми въпросите направо...
доста интересна ситуация
1.той е идиот
2.струва ми се, че той е с тяб просто ей така... ддз абе поговорете с него и му дай ясно да разбере... че няма да си играе с теб

Hilary_
06-24-2009, 17:23
Ма какво е това някаква норма ли "1 час" ... че кой е той да определя по колко ще се виждате ... кво ще стане ако за повече се видите? :? :? Баси тъпото ... все едно п озадължение го прави .. :? Пък и ако това е първия път, в който си го помолила къв е проблема ... :? :? пфф мъже ... :? Говори сериозно с него .. не може така да определя сам .. не е само той в тая връзка ... :?

semi4ka
06-24-2009, 17:24
аЗ 14
той 15

Ходим от около 1 месец но се познаваме отдавна и аз от 4 5 месеца съм луда по него...Ходили сме 1 път но за няколко седмици просто имаше причина заради който ходеше с мен...Секс :(

RaZzer
06-24-2009, 17:25
Стига се вживява бе... това, че иска да има лично време не означава, че не те обича... както вече каза от скоро сте заедно и не мисля, че е е фатално това, че не ти е казвал на живо "обичам те"...има време

Моят съвет: остави го да прекарва колкото време иска с когото си иска, спри да го търсиш за малко (изчаквай той да ти се обажда, пише и т.н) и след известно време сам ще разбере дали иска да прекарва повече време с теб...

bloody_tower
06-24-2009, 17:30
Не се впрягай всичко ще отмине. Явно иска въздух... Пък и сте на 14 и 15 години сега малко или много характера се променя. Дайте си малко почивка пък каквото стане. Не можеш да насилиш нещата нито пък да го вържеш на един стол до теб.

haritov
06-24-2009, 17:30
аЗ 14
той 15

Ходим от около 1 месец но се познаваме отдавна и аз от 4 5 месеца съм луда по него...Ходили сме 1 път но за няколко седмици просто имаше причина заради който ходеше с мен...Секс :(


bb :D

angeltears
06-24-2009, 18:02
Не го насилвай, дай му свободата, която иска- колкото и да е трудно. С бившият ми приятел бяхме така- аз исках супер много да се виждаме, а той искаше да е с неговите приятели. Оставих го да си прави каквото си иска, и знаеш ли какво- започнах и аз да си правя каквото си искам. Да видиш как точно след 2 седмици почна той да ме търси, той да ми пише и да се държи супер добре.
НЕ насилвай нещата, не му показвай, че зависиш от него и че си хлътнала, защото ще те върти на малкия си пръст и ти ще му ходиш подир гъза, защото видиш ли го обичаш. Бъди и ти свободна, забавлявай се, а той ако наистина иска да е с теб ще дотърчи като осъзнае какво има :P

gorgeous
06-24-2009, 18:14
Не се занимавай с него. По-добре си намери някой, който също толкова ще те обича и също така ще иска да прекарва времето си с теб. Повярвай ми, когато е взаимно, ще е много по-сладко. Просто по думите ти не личи и от страната на приятеля ти да присъстват тези чувства...така че може ми е по-добре да потърсиш нещо по-добро и истинско, не мислиш ли? :)

semi4ka
06-24-2009, 18:25
Много благодаря за мненията ви :)
Мисля да направя това което повечето от вас казаха да изчакам той да ме потърси :)