PDA

View Full Version : Какво да правя?



smily27
06-24-2009, 17:54
Значи хлътнала съм уникално яко. Постоянно за него мисля от 2 месеца, не мога да си го избия от главата. Миналата сряда събрах кураж и се запознах с него ... по скайп. Добре си пишем няколко пъти. Забавно, леко намеци ... От училището ми е. Една година по-голям, но му се носи мълвата на женкар, знам за поне три момичета, с които е ходил тая година. Последната го заряза (или забавиха нещата) за да учила за изпита ... мн глупаво. Но той иска пак да се събират ваканцията... "изключително много" я харесвал... Не знам,просто, само да го видя и получавам сърцебиене, постоянно за него мисля за него, търся го навсякъде ... кво да правя ... да се отказвам ли. Само като си го помисля и ми става супер гадно. Бях решила да не се занимавам, ама само да го видя и забравям всякакви такива планове. Казват ми, че съм направо влюбена ...

LittlePrincess
06-24-2009, 18:06
Аз пък мисля, че ако не го виждаш сега лятната ваканция ще го забравиш

fatal4o
06-24-2009, 18:07
В моменти в които се двоумиш прекалено много си опитай късмета като му го кажеш леко по-леко ,а не директно да му го изцепиш "харесвамт те страшно мн" и да очакваш подобното от другата страна... другия ти вариянт е да продължавате да си говорите да се опознавате и ти едвали не да го накараш да те хареса до толкова голяма степен ,че да му пламнат чуства към тебе, което обаче се получава в периода на 2-3 месеца г/д. Зависи как си на тема различни разговори. Иначе нали ти казвам ако се опасяваш от другите момичета да не ти го вземат опитай се да му обясниш ситуацията и чуствата ти към него и той сам ще реши.

Другите момичета хич да не те притесняват или слуховете. Както каза една моя приятелка за един дето искаше да тръгва с нея "Не знам дали е женкар, може просто да търси най-добрата половинка за него". Помисли си доста добре преди да предприемаш каквито и да е било действия. Винаги обмислияй предимно САМА ситуацийте си.

ghetto_superstar
06-24-2009, 18:08
Не ставай като лепка...не го търси постоянно да му досаждаш.
Най-добре му намекни,а той ако реши ще ти отвърне на чувствата.

Hilary_
06-24-2009, 18:35
Ами моя съвет е да не ставаш като всички останали и да тичаш по гъза му ... остави го такива не си заслужават ... :?

angeltears
06-24-2009, 18:39
В моменти в които се двоумиш прекалено много си опитай късмета като му го кажеш леко по-леко ,а не директно да му го изцепиш "харесвамт те страшно мн" и да очакваш подобното от другата страна... другия ти вариянт е да продължавате да си говорите да се опознавате и ти едвали не да го накараш да те хареса до толкова голяма степен ,че да му пламнат чуства към тебе, което обаче се получава в периода на 2-3 месеца г/д. Зависи как си на тема различни разговори. Иначе нали ти казвам ако се опасяваш от другите момичета да не ти го вземат опитай се да му обясниш ситуацията и чуствата ти към него и той сам ще реши.

Другите момичета хич да не те притесняват или слуховете. Както каза една моя приятелка за един дето искаше да тръгва с нея "Не знам дали е женкар, може просто да търси най-добрата половинка за него". Помисли си доста добре преди да предприемаш каквито и да е било действия. Винаги обмислияй предимно САМА ситуацийте си.

+1.
Опитай се да му се харесаш :) ДОста време ще отнеме, но пък ще даде добър резултат. В никакъв случай не му ставай лепка и сянка.. досадно е и ще ти бие шута много на бързо :)

RaZzer
06-24-2009, 19:28
Недей директно да си признаваш чувствата при положение, че има и друго момиче... Давай бавно, но сигурно - намеци, закачки и очаквай да почне да ти отвръща! Успех! :)

Kukumqvka
06-24-2009, 20:05
Не ставай като лепка...не го търси постоянно да му досаждаш.
Най-добре му намекни,а той ако реши ще ти отвърне на чувствата.


+1 .. ако и той поне малко те харесва и му покажеш лека по лека че те привлича може и да се получи ;-)

valdesbg
06-25-2009, 04:48
Аз пък мисля, че ако не го виждаш сега лятната ваканция ще го забравиш

Дам.... Тъй ще се случи.

Ама ако толкова го искаш - кво сложно има: звъниш му по тела и му казваш къде да се видите. От там нататък пускаш от ония погледчета, дето само вие ги можете и той трябва да се усети :)

smily27
06-25-2009, 11:24
Благодаря много за съветите :)

soul1199
06-25-2009, 11:32
той мом4ето ти е казало,4е хар друга,по-добре се откажи,има много други мом4ета,пък и ся е лято-забавлявай се :grin:

goGu
06-25-2009, 12:04
Абе вие момичетата сте луди.Той си харесва друга знаеш го какво харесвам го ти толкова го познаваш ама вече луда по-него.Все се оплаквате,че са ви разбили сърцата и са ви наранили а пък сами тръгвате с момчета,които знаете че харесват други момичета или просто не искат сериозна връзка.

Kukumqvka
06-25-2009, 12:16
Абе вие момичетата сте луди.Той си харесва друга знаеш го какво харесвам го ти толкова го познаваш ама вече луда по-него.Все се оплаквате,че са ви разбили сърцата и са ви наранили а пък сами тръгвате с момчета,които знаете че харесват други момичета или просто не искат сериозна връзка.

шШт ! 8-)
Сърцето не избира кого да харесва .. прави си изводите :smt011