PDA

View Full Version : HELP !



em4etyyy
06-24-2009, 18:02
С приятеля ми ходиме от 7 месеца проблема е 4е той учи в чужбина. така 4е се прибира само ваканциите обичам го но ми е мн трудно да 4акам една година за да го видя за 3 месеца примерно лятото или 0о6те по малко коледната ваканция!знам че го обичам сиг. съм че и той ме обича.. но0 сега като знам 4е като доиде септември месец и той пак 6те замине ми става адски кофти за6тото така си мисля 4е малко 4увстата ми охладняват от връзка по скупе и тел. а като0 си доиде ас пак започвам да го 0обичам както никои др. Та въпроса ми е какво да правя и как да се справя с този проблем?

RaZzer
06-24-2009, 19:24
ако наистина супер много го обичаше чувствата ти нямаше да охладняваш и нямаше да пишеш тази тема... какво очакваш да те посъветвам? - ако имаш нужда от някой, който да е до теб постоянно - скъсай с него, ако имаш нужда от приятеля си - ще се примириш за известно време...

П.П. Имай предвид, че преминете ли етапа "връзка от разстояние" успешно, връзката ви ще стане страшно силна и мн малко неща ще могат да ви са проблем като бъдете заедно!

Shalala
06-24-2009, 19:40
ми нищо ко мое напраиш,просто говори с него кажи му че не ти се чака толкова време,кажи му че искаш да сте само добри приятели,ама през другото време да има човек до теб които също да обичаш както и тои теб,и дане ти е мучно толкова време,за мен тия връзки от растояния и виждания за по 1 месец и кусур са пълен ташак.Просто смисъл в тях невиждам

elsy
06-24-2009, 20:12
Ако го обичаш толкова много ще чакаш и ще се радваш и на малкото време, което имате...

valdesbg
06-25-2009, 04:53
ОМГ, детска му работа....

Да не си с хващала с него тогава.

Aicken
06-25-2009, 05:15
не го обичаш както трябва

elsy
06-25-2009, 07:03
Ако го обичаш толкова много ще чакаш и ще се радваш и на малкото време, което имате...

така е ама тя в повечето пъти ще има връзка по скайп и телефона, а не истинска връзка... пък и когато не се виждаш с някой често, ти истиват чуствата, променяш се, самотен си и т.н. ... :( и липсата те влудява и започваш да се отказваш от него малко по-малко г/д знам какво е ... :(
Ами щом се налага ще минат и през това :) Пък и така връзката им ще стане много по-силна :)

em4etyyy
06-25-2009, 09:35
ami nie we4e pretyrpqhme 6 meseca na rastoqnie edin 0ot dryg est razdeluhme se za malko no eto se sega se pribra i pak se sybrahme .. kazwa 4e samo0 as sym my f syrceto0 i 4e toi nqma da me zareje trqbwa as da go0 naprawq .. [ako go iskam ili ako ima dryg]