PDA

View Full Version : малак вапрос



qazzaqwsxxsw
06-24-2009, 19:24
здр.искам да питам мога ли да се разболея от някаква болест ако се целувам(става вапрос за болести подобни на СПИН ).С извинение за глупавия вапрос.Плс без ебавки.Сори ако има такава тема и мерси пресдварително.

DeViLgIlrL16
06-24-2009, 19:29
много ясно, че е невъзможно... спин не се предава чрез слюнка... имаше нещо от сорта, че трябва да се изпият 7литра за да хванеш спин или нещо такова... няма проблем чрез целувка неможеж да се разболееш от нищо сериозно освен от грип.. настинка и т.н. ... :)

qazzaqwsxxsw
06-24-2009, 19:41
7 литра какво трябва да изпият

DeViLgIlrL16
06-24-2009, 19:42
първо, по аватара ми разбирасе ако не си киорав/а трябваше да забележиж, че съм момиче...
второ, чети внимателно горното ми мнение и ще разбереш, че е слюнка от спинозен... не от здрав ...
трето, само болести които са заразни и се предават по въздуха са опасни така както си дишаш, така както се целуваш и т.н. можеж да хванеш нещо било то грип, настинка или нещо подобно...

qazzaqwsxxsw
06-24-2009, 19:52
ок 10x

Chawder
06-24-2009, 19:55
...или Хепатит(: или Херпес(; или много други страшни и неизлечими неща(:

PartOfTheAutumnHarmony
06-24-2009, 19:59
Чрез целувка можеш да се разболееш от сифилис! Без ебавка. Сифилистиците имат ранички в устата или по половите органи. Така че дори и да не правиш секс с такъв, можеш да се разболееш, ако се целуваш с него или ако му правиш френска. Така че хора, пазете се и внимавайте с кого се целувате. Сифилиса се предава между хора с безразборни сексуални контакти => трябва да сте сигурни в този, с когото се целувате или правите секс и да му имате доверие, за да сте убедени, че няма да ссе заразите. И накрая - сифилисът се лекува... Но ето какво се случва в крайните метастази на болестта:


http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/39614000/jpg/_39614459_syphilis_extreme203.jpg


http://lh4.ggpht.com/_xM6S1O620QE/Scw80oRRK6I/AAAAAAAAIhU/czDW5aXHhI0/s800/wax%20anatomical%20madel%20syphilis.jpg

DeViLgIlrL16
06-24-2009, 19:59
да добре ако херпеса не се лекува аз съм кон... :D :D :D

maxxxaaa
06-24-2009, 20:02
Devilgirl стига лъга хората !!! :D

DeViLgIlrL16
06-24-2009, 20:08
и ако не е тайна как ги лъжа... :-o

maxxxaaa
06-24-2009, 20:20
ихихи :D

PlamenMEN
06-25-2009, 10:44
Четете повече. СПИН вирусът мутира, счита се, че вече е възможно да се предава не само по полов път.

Сифилис може да се хване и от едно ръкостискане. Хубавото при него е, че дори едно кирливо позаплакване само с вода премахва вредните микроби...

PartOfTheAutumnHarmony
06-25-2009, 14:20
Четете повече. СПИН вирусът мутира, счита се, че вече е възможно да се предава не само по полов път.

Сифилис може да се хване и от едно ръкостискане. Хубавото при него е, че дори едно кирливо позаплакване само с вода премахва вредните микроби...

Пълни глупости! Когато СПИН-ът мутира по този начин, ще настъпи епидемия. А ако сифилисът се лекуваше с "едно кирливо позаплакване" :-D, то тогава нямаше да е болест. Това е сериозна болест, която нелекувана води до СМЪРТ. А относно СПИН-а, в Африка голяма част от населението е преносител на вируса, но НЕ са болни, защото имат много добра имунна система. Но в крайна сметка лекарство за СПИН няма и каквато и имунна система да имаш, ако си болен умираш

KotQncU
06-27-2009, 09:54
абе мисля че четох някъде че чрез слюнка може да се хване хепатит или нещо такова ама то за таз цел май е нужно др да е болен от тва ддз :-o

PlamenMEN
06-27-2009, 10:05
Четете повече. СПИН вирусът мутира, счита се, че вече е възможно да се предава не само по полов път.

Сифилис може да се хване и от едно ръкостискане. Хубавото при него е, че дори едно кирливо позаплакване само с вода премахва вредните микроби...

Пълни глупости! Когато СПИН-ът мутира по този начин, ще настъпи епидемия. А ако сифилисът се лекуваше с "едно кирливо позаплакване" :-D, то тогава нямаше да е болест. Това е сериозна болест, която нелекувана води до СМЪРТ. А относно СПИН-а, в Африка голяма част от населението е преносител на вируса, но НЕ са болни, защото имат много добра имунна система. Но в крайна сметка лекарство за СПИН няма и каквато и имунна система да имаш, ако си болен умираш
Четеш нечий друг поста, а отговаряш на моя. Поне така ми се струва. Къде казвам, че сифилисът се лекува само с вода? Микробите, които го причиняват се отмиват само с вода. :)
За спинът - така се предполага, но и да не е така, ще стане. Всеки вирус мутира :( Тъпо, но факт.


През слюнка може да се хване, но май само хепатит С. И естествено, плюещия трабва да е болен

ysmiFchiCa
06-27-2009, 12:39
През слюнка може да се хване, но май само хепатит С. И естествено, плюещия трабва да е болен

Хепатит С НЕ се предава:

по въздуха, с кихане или кашляне, при ръкостискане, при прегръдки и целувки (освен много продължителни, страстни целувки с наличие на раничка в устната кухина), използване на обща тоалетна, консумиране на храна, приготвена от хепатит С носител, плуване в общ басейн.

Хепатит С МОЖЕ да се предаде:

при използване на общи прибори, по които е попаднала заразена кръв, като напр.: самобръсначки, нокторезачки, ножици, четки за зъби, игли за татуиране и пробиване на уши и др. под. Рискът при контакт с такива вещи е реален, но до заразяване се стига само в случай, че вирусът попадне върху наранена кожа или лигавица