PDA

View Full Version : Кофти ситуация!



maxosev
06-24-2009, 19:41
Здравейте!
Аз съм момче,на почти 17г и имам следния проблем,ако може така да се каже.
По принцип не съм много влюбчив и дори някое момиче да ми харесва много,то трае за 2-3 седмици и ми минава.Но от няколко месеца мога да кажа,че съм влюбен в една моя съученичка.Нито тя,нито най-близките ми приятели в класа не знаят за това.Отношенията ни с нея са много добри-целувки,прегръдки,закачки, ишем си често в skype.но тя просто си ме приема най-вероятно като приятел,защото съм й правил и различни услуги.Тя има гадже и ужасно я ревнувам.Може би между нас няма да може да се получи нищо и за това се обръщам към вас,какво мога да направя,или по-точно как да се опитам да я забравя.Ще кажете-"намери си друго момиче",но просто в момента не мога,нито имам време,а пък и като видя някое по-симпатично момиче винаги я сравнявам с въпросната съученичка.Помагайте,ако се попадали в подобна ситуация,защото не може да ми излезе от главата,а и като се сетя че се целува и прави секс с друг,ми става много кофти!

Темата не е базик,така че не я съсипвайте!

Kukumqvka
06-24-2009, 20:18
Хмм .. :-o Не гледай на нея като сексуален обект щото ти точно т'ва правиш щом мисъла че тя прави секс с друг те побърква :o Погледни на нея с друг поглед, щото т'ва не е влюбване вярвай ми :-P Тя има гадже ии сигурно е щастлива с него вместо да ревнуваш радвай се за нея и и бъди приятел.. НЕ друго! :) Защото най-хубавите неща се случват когато най-малко ги очакваш,все някога тя ще зареже гаджето си ей тогава действай а през останалото време май е по-добре максимално да ограничиш вижданията си с нея .. Лято е! Има много момичета верно не са като ''нея'' нооо все пак опитай да си намериш някоя друга. Летните свалки са сладки :D

bloodylips
06-24-2009, 20:28
просто и кажи какво чувстваш и толкова вече всичко засиви от нея

maxosev
06-24-2009, 20:46
Не гледай на нея като сексуален обект щото ти точно т'ва правиш... Погледни на нея с друг поглед, щото т'ва не е влюбване вярвай ми

Не е точно така.Разбира се намирам я за много предизвикателна и секси,но също така я харесвам като човек,много е точна,приятна,забавно ми е с нея,пък е страшно красива,дори когато е без грим или прическа!
Опитах се да се дистанцирам от нея и да я избягвам,но това не помогна,просто я харесвам ужасно много!


просто и кажи какво чувстваш и толкова вече всичко засиви от нея
мислех да го направя,особено сега като сме на края на учебната година,но просто ако го направя всичко ще се обърка според мен.Нищо няма да е както преди,ще си развалим отношенията,едва ли ще си зареже гаджето,за да се хване с мен... :(

Hilary_
06-24-2009, 20:50
Признай и и виж как ще реагира .. :-o

n1ght_shadow
06-24-2009, 21:31
просто и кажи какво чувстваш и толкова вече всичко засиви от нея
мислех да го направя,особено сега като сме на края на учебната година,но просто ако го направя всичко ще се обърка според мен.Нищо няма да е както преди,ще си развалим отношенията,едва ли ще си зареже гаджето,за да се хване с мен... :(

Ае стига си дрънкал глупости е... отиваи и й казвай докато не е станало късно, че може после да съжеляваш. Отивай, кажи й, виж как ще реагира, а пък ако не стане голяма работа поне ще ти е улекнало малко...

P.S. сори за правописа ама сам отвикнал много яко да пиша на кирилица

unicorn_f
06-24-2009, 21:47
хъ...долу-горе знам какво ти е
та щом искаш да я заабравиш според мен трябва да и признаеш как се чувстваш,ако тя те отхвърли вече поне ще си сигурен,че нищо няма да стане и ще можеш да продължиш напред...

n1ght_shadow
06-24-2009, 21:50
просто и кажи какво чувстваш и толкова вече всичко засиви от нея
мислех да го направя,особено сега като сме на края на учебната година,но просто ако го направя всичко ще се обърка според мен.Нищо няма да е както преди,ще си развалим отношенията,едва ли ще си зареже гаджето,за да се хване с мен... :(

Ае стига си дрънкал глупости е... отиваи и й казвай докато не е станало късно, че може после да съжеляваш. Отивай, кажи й, виж как ще реагира, а пък ако не стане голяма работа поне ще ти е улекнало малко...

P.S. сори за правописа ама сам отвикнал много яко да пиша на кирилица

тя има гадже! ако и каже какво чуства към нея без да е сигорен, че и тя го харесва няйстина тя ще го помисле за тъпак и ще се объркат нещата към по-зле! бавно, но славно!
И какво като има гадже? Това не им пречи да си изеснят нещата пък и ако е свястно момиче ще го разбере и няма да имат проблеми без значение от изхода...
2 пъти съм го правил тоя номер и все още съм в добри отношения с момичетата, тъй че не виждам защо да не пробва и той...

maxosev
06-24-2009, 22:17
никога НЕ сравнявай момиче с друго! Всяко е уникално по-различен начин... какво значи приятели сте и се гушкате и целувате? приятелите си споделят и излизат, забавляват се но не и това... Сега се сетих едно момче какво ми каза, когато го попитах какво мисли за приятелството м/у момче и момиче и той ми каза "Това приятелство го има защото един от двамата харесва другия..." та искам да кажа, че да ти я харесваш, но тя щом ти позволява да я гушкаш, целуваш при условие, че ходи с друг какво мислиш, че значи това? Според мен имаш шансове с нея, просто не бързай, има време за всичко! Успехчета! ;) :)

Еми говора за целувки по бузата и примерно ако се разлигавиме единия да хване за задника другия ей такива закачки.Определено не си споделяме лични неща,също така не излизаме,просто както казах от около 2 месеца "я забелязах",а тя като си има приятел няма как да тръгнеме да излизаме с нея..
Друго си мислех,евентуално ако се раздели с гаджето си да й кажа всичко,но тя не е от тези дето си хващат гаджета за по 2 седмици и не се знае кога ще бъде тази раздяла...просто,заради това момиче ходя с удоволствие на училище само да я виждам,а училището свършва във вторник... и не знам какво да правя

valdesbg
06-25-2009, 05:17
Абе бих ти дръпнал една лекция за понижаване на значимостта и начини за качествено забравяне на нещо/някой, но в твоя случай само ще оплескаме нещата. Защо ли - защото не искаш да я забравиш. А и това със сравняването е сериозен проблем. Пари в джоба ми няма да влязат, затова не мога да ти кажа нищичко.

Накратко - Избий си от главата: Нямам време, и Не мога. Сам си поставяш бариерите.

maxosev
06-25-2009, 21:59
ще се изкаже ли и някой друг по въпроса,интересно ми е да разбера мнението на повече хора :)

fc
06-25-2009, 23:11
В 1 към 1 положение като теб съм, от както реших да направя нещо по въпроса и от тогава тя се дистанцира от мен оО Действай там и какво ще да става, защото после ще те е яд като свършите даскало. Пък ако те одреже най-много да не си говорите ( не е болка за умиране )

maxosev
06-25-2009, 23:18
В 1 към 1 положение като теб съм, от както реших да направя нещо по въпроса и от тогава тя се дистанцира от мен оО Действай там и какво ще да става, защото после ще те е яд като свършите даскало. Пък ако те одреже най-много да не си говорите ( не е болка за умиране )

Според мен в моя случай е по-добре да си се закачаме така,от колкото да не ми говори.Имаме още 2 дни училище и ще търся упорито някоя друга,защото не виждам друг начин в момента, + това,тя не е от моят град...