PDA

View Full Version : Какво мислите



balsamaa
06-24-2009, 20:33
Значи почнах да изпитвам чувства към 1 моя приятелка от класа обаче тука в продължение на 1-2 месеца я чаках да види уж да обмислела кво ще стане на мен на края ми писна от чакане и й казах по добре да не се занимава беше ми гадно в началото въпреки че си мислех че няма да бъде .Въпроса ми е дали може след време тя да ме потърси и да каже че иска да сме повече от приятели или да се и на това да се радвам :oops:

fatal4o
06-24-2009, 20:37
Тя какво ти каза след като ти й каза "зарежи, няя смисъл не се занимавай повече да го мислиш" ?? Щом си чакал 1-2 месеца.. определено нещо й пречи или подобие, но май няма намерения да действа, иначе ако й е станало макър и малко гадно предполагам ,че може да те потърси пак.. ако ли не все пак сега я питай "и независимо от факта ,че отговор не получих, все пак ще кажеш ли защо мислеше толкова време и на края какво сътвори" поинтересувай се от това и ще разбереш за кво иде реч.

Kukumqvka
06-24-2009, 20:40
Ае пич остави я .. не мисли за нея .Два месеца си и одисвал на акъла и си и чакал великото решение и накрая кво - нищо .. пий една студена вода и т'ва е няма как ! .. Има толкоооова много момичета :-P

balsamaa
06-24-2009, 20:44
Тя какво ти каза след като ти й каза "зарежи, няя смисъл не се занимавай повече да го мислиш" ?? Щом си чакал 1-2 месеца.. определено нещо й пречи или подобие, но май няма намерения да действа, иначе ако й е станало макър и малко гадно предполагам ,че може да те потърси пак.. ако ли не все пак сега я питай "и независимо от факта ,че отговор не получих, все пак ще кажеш ли защо мислеше толкова време и на края какво сътвори" поинтересувай се от това и ще разбереш за кво иде реч.то това 1-2 месеца е всъщност 2 периода първия като свърши я питах точно това което ти тя ми каза че имала чувства ,но нз дали били достатъчни да тръгне с мене и така обаче на мене нещо не ми се чакаше и накрая да ме отреже и реших да и кажа така пък мен ми е ясно горе долу ,че явно може би я е страх от реакцията на класа ли и аз незнам.А и тя се държеше мило само в скайп на даскало и след това някак си беше дистанцирана и мн мн не ми говореше аз когато опитвах да я заговоря ми отговаряше лаконично с което ми показа ,че и не и се говори.А преди това тя ме заговаряше в училище ама сега нещата се обърнаха .Ма в крайна сметка няма защо да се ядосвам по добре тя да се ядосва 8)

balsamaa
06-24-2009, 20:46
Ае пич остави я .. не мисли за нея .Два месеца си и одисвал на акъла и си и чакал великото решение и накрая кво - нищо .. пий една студена вода и т'ва е няма как ! .. Има толкоооова много момичета :-P опитвам се ,но все пак е трудно като я виждам всеки божи ден и сяда точно пред мене в училище ,но си прав трябва да я забравя и да си намеря друга то сега тепърва почва лятото 8) :)

Hilary_
06-24-2009, 20:48
Отиваш и я питаш "абе мацка може ли да стане нещо повече между нас .. след време" ... :grin: :D :D Кво ше се мъчиш още 10 години в размисли и страсти .. :? А ако те отреже .. поне ше знаеш и даваш нататък .. 8)

fatal4o
06-24-2009, 20:49
Тя какво ти каза след като ти й каза "зарежи, няя смисъл не се занимавай повече да го мислиш" ?? Щом си чакал 1-2 месеца.. определено нещо й пречи или подобие, но май няма намерения да действа, иначе ако й е станало макър и малко гадно предполагам ,че може да те потърси пак.. ако ли не все пак сега я питай "и независимо от факта ,че отговор не получих, все пак ще кажеш ли защо мислеше толкова време и на края какво сътвори" поинтересувай се от това и ще разбереш за кво иде реч.то това 1-2 месеца е всъщност 2 периода първия като свърши я питах точно това което ти тя ми каза че имала чувства ,но нз дали били достатъчни да тръгне с мене и така обаче на мене нещо не ми се чакаше и накрая да ме отреже и реших да и кажа така пък мен ми е ясно горе долу ,че явно може би я е страх от реакцията на класа ли и аз незнам.А и тя се държеше мило само в скайп на даскало и след това някак си беше дистанцирана и мн мн не ми говореше аз когато опитвах да я заговоря ми отговаряше лаконично с което ми показа ,че и не и се говори.А преди това тя ме заговаряше в училище ама сега нещата се обърнаха .Ма в крайна сметка няма защо да се ядосвам по добре тя да се ядосва 8)

Опитал си , отрязала те е деликатно, пии една студена вода дето вика Kukumqvka и ако ти каже ,че има големи чуства към теб след време, засили по нея някой телевизор 29 инчов телевизор с кинескоп вид real flat , тежат около 53 кг. с бележка на него "Това означава не!". Определено спокойно бих казал ,че не те заслужава щом се прави на интересна! ;) :-P

balsamaa
06-24-2009, 20:50
Отиваш и я питаш "абе мацка може ли да стане нещо повече между нас .. след време" ... :grin: :D :D Кво ше се мъчиш още 10 години в размисли и страсти .. :? А ако те отреже .. поне ше знаеш и даваш нататък .. 8)няма кво повече да я питам ако тя ще ме пита да го прави ама не се знае до тогава кво ще мисля аз все пак :)

balsamaa
06-24-2009, 20:51
Тя какво ти каза след като ти й каза "зарежи, няя смисъл не се занимавай повече да го мислиш" ?? Щом си чакал 1-2 месеца.. определено нещо й пречи или подобие, но май няма намерения да действа, иначе ако й е станало макър и малко гадно предполагам ,че може да те потърси пак.. ако ли не все пак сега я питай "и независимо от факта ,че отговор не получих, все пак ще кажеш ли защо мислеше толкова време и на края какво сътвори" поинтересувай се от това и ще разбереш за кво иде реч.то това 1-2 месеца е всъщност 2 периода първия като свърши я питах точно това което ти тя ми каза че имала чувства ,но нз дали били достатъчни да тръгне с мене и така обаче на мене нещо не ми се чакаше и накрая да ме отреже и реших да и кажа така пък мен ми е ясно горе долу ,че явно може би я е страх от реакцията на класа ли и аз незнам.А и тя се държеше мило само в скайп на даскало и след това някак си беше дистанцирана и мн мн не ми говореше аз когато опитвах да я заговоря ми отговаряше лаконично с което ми показа ,че и не и се говори.А преди това тя ме заговаряше в училище ама сега нещата се обърнаха .Ма в крайна сметка няма защо да се ядосвам по добре тя да се ядосва 8)

Опитал си , отрязала те е деликатно, пии една студена вода дето вика Kukumqvka и ако ти каже ,че има големи чуства към теб след време, засили по нея някой телевизор 29 инчов телевизор с кинескоп вид real flat , тежат около 53 кг. с бележка на него "Това означава не!". Определено спокойно бих казал ,че не те заслужава щом се прави на интересна! ;) :-Pне вярвам да стане ,но като нищо ще го направя :D :lol:

balsamaa
06-24-2009, 21:21
мисля ,че е добре че не изпитвам нужда вече да и пиша смс- и и да й звъня и въобще да я търся ,само дано не е временно :?

fatal4o
06-24-2009, 21:35
Зпознай се с нови хора и ще я забравиш бързо. Примерно поговори си по скайп с някоя мацка от тука или знам ли.. в момента точно ти липсва развлечението което ще те накара да не миспиш за нея

balsamaa
06-24-2009, 21:40
Зпознай се с нови хора и ще я забравиш бързо. Примерно поговори си по скайп с някоя мацка от тука или знам ли.. в момента точно ти липсва развлечението което ще те накара да не миспиш за неятака е .. :?

valdesbg
06-25-2009, 05:01
Значи почнах да изпитвам чувства към 1 моя приятелка от класа обаче тука в продължение на 1-2 месеца я чаках да види уж да обмислела кво ще стане на мен на края ми писна от чакане и й казах по добре да не се занимава беше ми гадно в началото въпреки че си мислех че няма да бъде .Въпроса ми е дали може след време тя да ме потърси и да каже че иска да сме повече от приятели или да се и на това да се радвам :oops:

Хъх... нанизал си се много лошо. Ми не няма шанс да те потърси за нещо повече от приятелство. Още с питането си си отрязал всичките възможности :)

LittlePrincess
06-25-2009, 05:42
Щом си чакал 2 месеца да го мисли.. няма да те потърси :D Не ти е трябвало толкова много време.

balsamaa
06-25-2009, 10:25
Значи почнах да изпитвам чувства към 1 моя приятелка от класа обаче тука в продължение на 1-2 месеца я чаках да види уж да обмислела кво ще стане на мен на края ми писна от чакане и й казах по добре да не се занимава беше ми гадно в началото въпреки че си мислех че няма да бъде .Въпроса ми е дали може след време тя да ме потърси и да каже че иска да сме повече от приятели или да се и на това да се радвам :oops:

Хъх... нанизал си се много лошо. Ми не няма шанс да те потърси за нещо повече от приятелство. Още с питането си си отрязал всичките възможности :)всмисъл да бях изчакал да си премине това увличане без да знам какво би станало? :?

balsamaa
06-25-2009, 10:26
както и да е идва лято ще я забравя 100 % и й пожелавам и тя да намери някой друг :)

mshark
06-25-2009, 10:33
както и да е идва лято ще я забравя 100 % и й пожелавам и тя да намери някой друг :) ++++++++++

balsamaa
06-25-2009, 11:33
както и да е идва лято ще я забравя 100 % и й пожелавам и тя да намери някой друг :) ++++++++++?

fatal4o
06-25-2009, 12:00
както и да е идва лято ще я забравя 100 % и й пожелавам и тя да намери някой друг :) ++++++++++?

Ако не знаеш кво означават плсчетата --> тва означава ,че е доооооооооста съгласен с теб щом са толкова много.. и нещо подобно на "правилно си постъпил" :)

balsamaa
06-25-2009, 12:02
както и да е идва лято ще я забравя 100 % и й пожелавам и тя да намери някой друг :) ++++++++++?

Ако не знаеш кво означават плсчетата --> тва означава ,че е доооооооооста съгласен с теб щом са толкова много.. и нещо подобно на "правилно си постъпил" :)мерси за разяснението така и си мислех ама все пак :)