PDA

View Full Version : ... към моми4етата ...



tikvi4kataaaaa
06-25-2009, 07:04
!! незнам дали темата е за този раздел,ако не е,извинете ме !!

проблема ми е следния
с приятеля ми миналата седмица правихме секс (не ни бе6е тогава първият път да поясня ! ) и го правихме без презерватив защото бе6е късно ве4ерта и по някаква слу4аиност нито аз нито той имахме презерватив както и да е .. той успя да се сдържи и не свър6и в мен но много ме е страх да не стане гаф сега 4акам да ми дойде оба4е ми закъснява с 2 дена и въпроса ми е може ли без да е свър6ил в мен да е станало нещо

golqmumnik
06-25-2009, 07:06
Монтирай му датчик за дперма и така няма да се притесняваш друг път свършил ли е :?

puhinka93
06-25-2009, 07:08
По принцип може, но вероятността е много малка, почти нищожна. Не знам защо не използвате търсачка преди да пускате каквито и да било теми.. а теми като твоята са сигурно стотици.. :-x

inlove9006
06-25-2009, 07:12
Ти на колко години си? Цикъла ти може още да е нередовен затова да ти закъснява. А колкото до това дали приетелят ти може да е свършил в теб питай него. Според мен е нормално да ти закъснее 1-2-3 дена. Моят съвет е ако не ти дойде до седмица купи си тест :)

spirtt
06-25-2009, 07:25
милиоони такива теми всеки ден :-o

vde
06-25-2009, 07:25
Възможно е, но ако минат още 2-3 дена ходи до аптеката и си вземи тест

Pepincetyy
06-25-2009, 07:31
Ако толкова много се притеснява6 си купи тест.

spirtt
06-25-2009, 07:33
Или по точно презерватив

tikvi4kataaaaa
06-25-2009, 07:35
lele 4ovek da ne vi pita ne6to imalo milioni takiva temi i kvo ot tva of we bahti i naduvalnicite mi ne sum tursila 6toto neznam kak na 15 godini sum i cikula si mi e redoven i priatelq mi ako beshe svurshil v mene da mi e kazal !!

spirtt
06-25-2009, 07:37
окей бос , не се пали шефе :-)

Extremescream
06-25-2009, 09:19
По принцип може, но вероятността е много малка, почти нищожна. Не знам защо не използвате търсачка преди да пускате каквито и да било теми.. а теми като твоята са сигурно стотици.. :-x

Дам,ама после като им кажем 'Търсачката' или 'има стотици такива теми' почват да мрънкат. :?
И да,има малък шанс.Ако си толкова притеснена,купи си тест след една седмица.Айде дано нищо няма.

Extremescream
06-25-2009, 09:22
lele 4ovek da ne vi pita ne6to imalo milioni takiva temi i kvo ot tva of we bahti i naduvalnicite mi ne sum tursila 6toto neznam kak na 15 godini sum i cikula si mi e redoven i priatelq mi ako beshe svurshil v mene da mi e kazal !!

Освен,че не знаеш как да търсиш из форума,явно и препинателните знаци не знаеш за какво служат.
Наистина има милиони такива теми,най-малкото попрочети темата нааааай-горе на форума секс (Обща сексуална култура).Ако там не намериш отговора,тогава поствай тема.
Много мързеливо поколение значи. :?

Slawi92
06-25-2009, 09:23
ако случайно незнаеш къде се намират Ш и Ч
Ч - копчето преди 1
Ш - копчето след П

lipstik
06-25-2009, 09:51
Малка е вероятността,но може да ти закъснява и защото се притесняваш.

ubuntureload
06-25-2009, 10:53
Крайно време е да стана модератор.... И такива неорбазования създания директно да ги порязвам.... добре да му eбa майката начи... Нито е първата такава тема и не е като да не е разисквана подробно и как може да си такава идиотка бе ... Защо се чукаш като нямаш елементарни познания ... Eби му майката на къде отива шибаната ни нацийка ....
По зле сте станали от циганите в отношение на образование елементарни познания и раждане .....

Vichko0o
06-25-2009, 10:59
Крайно време е да стана модератор.... И такива неорбазования създания директно да ги порязвам.... добре да му eбa майката начи... Нито е първата такава тема и не е като да не е разисквана подробно и как може да си такава идиотка бе ... Защо се чукаш като нямаш елементарни познания ... Eби му майката на къде отива шибаната ни нацийка ....
По зле сте станали от циганите в отношение на образование елементарни познания и раждане .....
Много съгласен !!!! Толкова деградирали и мързеливи поколения никога не е имало !!! Има едно копченце ТЪРСАЧКА дето ще ти извади очите, а ти "не знам как да търся". ТИ ЩОМ С ЕДНА ТЪРСАЧКА НЕ МОЖЕШ ДА СЕ ОПРАВИШ, КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛА СЕКС ДА ПРАВИШ БЕ ?????? :-x :-x :-x

Extremescream
06-25-2009, 11:02
Крайно време е да стана модератор.... И такива неорбазования създания директно да ги порязвам.... добре да му eбa майката начи... Нито е първата такава тема и не е като да не е разисквана подробно и как може да си такава идиотка бе ... Защо се чукаш като нямаш елементарни познания ... Eби му майката на къде отива шибаната ни нацийка ....
По зле сте станали от циганите в отношение на образование елементарни познания и раждане .....
Много съгласен !!!! Толкова деградирали и мързеливи поколения никога не е имало !!! Има едно копченце ТЪРСАЧКА дето ще ти извади очите, а ти "не знам как да търся". ТИ ЩОМ С ЕДНА ТЪРСАЧКА НЕ МОЖЕШ ДА СЕ ОПРАВИШ, КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛА СЕКС ДА ПРАВИШ БЕ ?????? :-x :-x :-x

+1 Вече колко време повтарям,че са мързеливи дебили!

Thunder01
06-25-2009, 12:53
Крайно време е да стана модератор.... И такива неорбазования създания директно да ги порязвам.... добре да му eбa майката начи... Нито е първата такава тема и не е като да не е разисквана подробно и как може да си такава идиотка бе ... Защо се чукаш като нямаш елементарни познания ... Eби му майката на къде отива шибаната ни нацийка ....
По зле сте станали от циганите в отношение на образование елементарни познания и раждане .....

Точно пък ти не трябва да ставаш модератор ! а по темата - тест след седмица

ubuntureload
06-25-2009, 13:05
Крайно време е да стана модератор.... И такива неорбазования създания директно да ги порязвам.... добре да му eбa майката начи... Нито е първата такава тема и не е като да не е разисквана подробно и как може да си такава идиотка бе ... Защо се чукаш като нямаш елементарни познания ... Eби му майката на къде отива шибаната ни нацийка ....
По зле сте станали от циганите в отношение на образование елементарни познания и раждане .....

Точно пък ти не трябва да ставаш модератор ! а по темата - тест след седмица
Я трай бе пyтьo кой ти иска некомпетентното мнение бе ...

Extremescream
06-25-2009, 15:47
Аз Ubuntu не го харесвам,но поне за това за това,че трябва подобни глупости да се трият съм 100%