PDA

View Full Version : Раздяла/събиране



DevilWish
06-25-2009, 07:58
Здравейте, приятели :) Ще ми трябва малко помощ, защото не мога да се справя сама.
Вече 3 месеца почти си въобразявах и тн ,че мога да живея без бившият си приятел.На кракто, с него се обичахме ужасно много бяхме 10 месеца заедно и се разделихме ,не защото не се обичаме, но защото имахме малко проблеми. Вече 2 месеца почти си въобразявам, че ми е добре с новият ми приятел ,ама колко пъти вече казвам "Не мога да съм с него" и все си викам, да бе ,ще потръгне.Ама не става.Нямаме нищо общо с него, просто нямаме какво толкова да си кажем.Общите теми са малко.Всеки пита другия как му е бил деня и след това няма какво да говорим.Общо взето май е само физическо привличане, което честно казано също се свърши от моя страна.Нямам желание ,разбирате ли!?За нищичко.Просто не става тая връзка.Нямам какво да му кажа.
Толкова време бях инат ,дума не обелих на бившият си, и тн ,мислих ,че си е хвърлил телефонната карта и написах само един смс "Не мога повече" ,но това никога нямаше да го пратя ако знаех, че той още от вр на вр си включва тая карта.Това беше преди седмица.И по 1но време получавам смс "Какво не можеш?" и мен направо ми стана лошо.Поговорихме малко и оня ден имаше "парти" в миналогодишното ми даскало,а ние бяхме преди в един клас и аз хич не исках да ходя, защото не исках да видя тея хора там, но отидох, заради него, защото той ме помоли.И пак бях решила нищо да не става.Той влезна вътре, видя ме само, излезна, писа ми един смс, ела отзад на пейките. . отидох там.Викам браво едно здрасти не каза, като го гледах заклевам ви се ,топли вълни ме обливах, ей така, сърцето ми тупкаше ,чувствах се толкова щастлива без да го докосвам даже. . И говорихме , говорихме и накрая аз му казах ,че не мога да му отговоря дали чувствам нещо или не и му казах да ме остави сама нали и той добре и аз само такава седя ,седя, но не тръгвам и само отивам към него и го целунах и си мислих за една секунда го целувам и направо ще избягам, и след това си казах още един път и още един път и така 1 минута, имах чувството ,че ще полудея.Разревах се ,толкова ми липсваше всичко с него.И накрая му казах ,че трябва да остана сама и си тръгнах, един приятел дойде след мен и пита к'во става, аз само плаках ,много зле ми беше.Не мога просто ,без него.До сега се лъгах ,повече не мога.Вървя срещу сърцето си.Ще съм щастлива единствено с него.И знам, че само той такава обича ще ми даде.Но проблема е как и какво ще кажа на сегашният си приятел!???Ще е съсипан.не мога да кажа ,че съм влюбена в друг, но не зная какво точно.Отбягвам го, но това не е начина.В очите не мога да го гледам :С :(
Извинявайте за дългата тема, но просто трябваше да си излея душата.
Дано някой да прочете и да ми отгвори.Какво бихте направили на мое място!?

Pepincetyy
06-25-2009, 08:05
Аз бих скъсала със сегашния си приятел и бих тръгнала пак с него..
Колкото и да го боли сегашния ми, като не го обичам, не бих продължавала с него, само и само за да не го нараня.
Дано си ме разбрала, че как го обясних. :D

Slawi92
06-25-2009, 08:39
съгласен съм с Pepincetyy кажи просто че не сте един за друг и готово и бъди с човека който обичаш и те обича и бъди щастлива не се измъчвай

DevilWish
06-25-2009, 08:46
Знаете ли кое ми е най-трудно?!Че не мога да го направя чрез смс, трябва да му го кажа в очите и като го видя как плаче пак ще ми стане толкова тъжно :С :( Като ме пита каква е причината, ако му кажа влюбена съм в друг ,направо ще му разбия сърцето.Искам да стане по-възможно най-добрия начин ,макар че за късане добър начин няма. . :С :( Не зная кои са точните думи ,които трябва да използвам.

doomkillerr
06-25-2009, 09:03
"DevilWish" - Понякога не можеш просто да замениш един човек с друг, както в случая ти си се опитала да направиш! Сърцето ти си знае своето и човек не може да се бори с него. Най-добре е да напривиш това което чувстваш, защото само така ще бъдеш щаслива. А на сегашния ти приятел по-добре не му обеснявай всичко! Просто му кажи, че не можеш повече така и "всичко свърши". Никога нещата не свършват приятно за единят от двамата, но все пак всеки човек е "мъничко егойст" и гони собственото си щастие... ](*,)

DevilWish
06-25-2009, 09:07
"DevilWish" - Понякога не можеш просто да замениш един човек с друг, както в случая ти си се опитала да направиш! Сърцето ти си знае своето и човек не може да се бори с него. Най-добре е да напривиш това което чувстваш, защото само така ще бъдеш щаслива. А на сегашния ти приятел по-добре не му обеснявай всичко! Просто му кажи, че не можеш повече така и "всичко свърши". Никога нещата не свършват приятно за единят от двамата, но все пак всеки човек е "мъничко егойст" и гони собственото си щастие... ](*,)
Точно това е проблема, че той е много добро момче и има пълното ми уважение и точно, заради това не искам да постъпвам егоистично.Но ако съм с него пак го лъжа, така че е най-добре да се разделим.Мислих днес да му го кажа, но вчера вечерта точно получих смс от него "Мило, може ли утре да те видя, на това се надявам най-много от всичко, повече не мога без теб :( " И като видях този смс и просто ми се скъса душичката, нищо не отговорих. . :С :( Не зная и сега какво да му пиша. Полудявам :С :( Не искам да го нараня, но . . :С :(

doomkillerr
06-25-2009, 09:18
Ами знам, че не искаш да го нараниш, но накрая така ще стане!!! След това, дори приятели няма да бъдете вече - личен опит!!! :(

DevilWish
06-25-2009, 09:29
Ами знам, че не искаш да го нараниш, но накрая така ще стане!!! След това, дори приятели няма да бъдете вече - личен опит!!! :(
Така е ,зная го и аз.Но не очаквам приятелство, защото няма да мога да го погледна повече.
Наистина не знам какво да правя и как да му го кажа :С :(

FiRe_LaDy
06-25-2009, 11:37
"DevilWish" - Понякога не можеш просто да замениш един човек с друг, както в случая ти си се опитала да направиш! Сърцето ти си знае своето и човек не може да се бори с него. Най-добре е да напривиш това което чувстваш, защото само така ще бъдеш щаслива. А на сегашния ти приятел по-добре не му обеснявай всичко! Просто му кажи, че не можеш повече така и "всичко свърши". Никога нещата не свършват приятно за единят от двамата, но все пак всеки човек е "мъничко егойст" и гони собственото си щастие... ](*,)

+ 1 !!!!

RaZzer
06-25-2009, 14:52
Няма какво да увърташ... кажи му, че искаш да говориш с него, вижте се и му кажи, че въпреки че те е срам ще бъдеш напълно откровена с него и наистина бъди... Успех!

DevilWish
06-25-2009, 16:14
Ами то не ,че ме е срам или страх ,но просто ми е неудобно да го резна.Но сега вече май имам даже малко причина .. . примерно вчера уж много искаше да ме види днес не съм получила нито 1 смс от него . . и аз също няма да пиша, да видим кога ще каже нещо . . значи толкова го и интересувам . .

Nadelina
06-25-2009, 16:14
Не е нужно да му казваш, че си влюбена в друг, кажи му, че според теб не се получава, че нямате общи неща, че се изчерпвате с разказване на това как ви е минал деня, че няма какво повече да си дадете в тази връзка, пожелай му успех и да си намери момиче, което да може да го обикне, защото ти изпитваш към него само хубави неща, но те не могат да се нарекат любов, опитала си се да го направиш щастлив, не си успяла, време е да се разделите. И скъсай с него общо взето.

DevilWish
06-25-2009, 16:18
Не е нужно да му казваш, че си влюбена в друг, кажи му, че според теб не се получава, че нямате общи неща, че се изчерпвате с разказване на това как ви е минал деня, че няма какво повече да си дадете в тази връзка, пожелай му успех и да си намери момиче, което да може да го обикне, защото ти изпитваш към него само хубави неща, но те не могат да се нарекат любов, опитала си се да го направиш щастлив, не си успяла, време е да се разделите. И скъсай с него общо взето.
Общо взето това ще направя да . . :)
Мерси на всички между другото, защото ми дадохте малко кураж :)

RaZzer
06-25-2009, 16:55
примерно вчера уж много искаше да ме види днес не съм получила нито 1 смс от него . . и аз също няма да пиша, да видим кога ще каже нещо . . значи толкова го и интересувам . .

Очевидно е, че си търсиш причина... Но мисля, че тази не е основателна - той ти пише колко иска да те види, ти не му отговаряш... излизаш ти тази, която не иска да го вижда... (което всъщност е и така)!
А относно това да не му казваш за другото момче... :? уж го уважаваш много, пък не можеш да си искрена с него... не знам - продължавам да те съветвам да си му кажеш нещата както ги обясни тук и да се надяваш на разбиране!

DevilWish
06-25-2009, 17:01
примерно вчера уж много искаше да ме види днес не съм получила нито 1 смс от него . . и аз също няма да пиша, да видим кога ще каже нещо . . значи толкова го и интересувам . .

Очевидно е, че си търсиш причина... Но мисля, че тази не е основателна - той ти пише колко иска да те види, ти не му отговаряш... излизаш ти тази, която не иска да го вижда... (което всъщност е и така)!
А относно това да не му казваш за другото момче... :? уж го уважаваш много, пък не можеш да си искрена с него... не знам - продължавам да те съветвам да си му кажеш нещата както ги обясни тук и да се надяваш на разбиране!
Знаеш ли защо ме е страх това да му го кажа ,за другото момче?
Защото в началото на нашата връзка още 2рата седмица имахме караница ,той казваше няколко дни поред ,че не може да дойде ,а е бил при приятелите си и накрая ми призна ,че още мисли за бившата си и било по-добре а се разделим.След това рева и се извиняваше, и вече каза ,че не мисли за нея и изведнъж и аз ще му кажа мисля си и аз за моя бивш. . гадно е :С

RaZzer
06-25-2009, 18:12
Гадно е, но е факт... Още повече, той е имал смелостта да ти признае, че е мислил за бившата си, а ти сега нямаш... Всъщност не мисля, че това е най-важното в цялата работа, но не е честно спрямо него. :)

Faces
06-25-2009, 19:11
Е сладурано след всичката помощ която ми оказа се надявам и аз ся малко да помогна :) Положението е кофти наистина приятеля ти по твоите думи както съдя не го заслужава.Но пък и не заслужава да си с него и да мислиш за друг слагаш края и това е ще го нараниш ясно е за всички но няма как щом чувствата ги няма колкото повече оставаш с него толкова повече се тровиш сама.Тая ситуация колкото и гадно да звучи трябва да си егоистка няма как щот го правиш това за собственото си щастие и любов и щом смяташ че е с предишния ти приятел тогава го направи.Такъв е живота не можем да го живеем за другите за себе си го живеем.Още повече щом вече е имало целувки с другия наистина слагай край преди да е станало нещо по сериозно и тотално да не можеш да погледнеш сегашния си в очите колкото повече отлагаш толкова е по голяма вероятноста да го нараниш повече.Казвай му сега докато си с все още ясна преценка щот тая ситуация може да се превърне в още по голяма каша.Не обичаш сегашния си няма нищо няма място за колебание дори и сега да не ти се струва така като се разделите ще направиш услуга на себе си да си щастлива и на него ще направиш услуга да не живее в заблуда.Ако имаш нещо въпрос пиши ми за теб съм винаги на линия :-)

doomkillerr
06-25-2009, 20:44
...След това рева и се извиняваше... - Охооо щом е ревнал чак, какво чакаш... зарязвай го! :-D

unknown1
06-26-2009, 08:57
мислих ,че си е хвърлил телефонната карта и написах само един смс "Не мога повече" ,но това никога нямаше да го пратя ако знаех, че той още от вр на вр си включва тая карта
Или пък се надяваше да не я е хвърлил и да отговори?;)

DevilWish
06-26-2009, 17:06
Не, чесно казано ,съжалявам ,че му писах.Бях спокойна, сега пак всичко ми се обърка, толкова ми е трудно :( Още не съм се разделила с другия, нещо не ми дава ;С :( Това толкова ми тежи :С :( Пфф ,не знам ,не знам как ще излезна от тази каша.Бях чела тема на момиче ,което била с двама и не можела да се реши и аз си помислих много лоши работи за момичето, а сега съм в същата шибана ситуация :С :( Просто ще полудея! :С :(

lonely_girl92
06-26-2009, 18:38
Събери кураж и му обясни как се чувстваш,ще го боли това е сигурно,но ще го боли повече ако си с него и нямаш чувства към него ...Трябва да помислиш и за собственото си щастие,щом не ти е добре с него няма смисал да се измъчваш,всеки заслужава щастие не губи своята възможност,просто бъди честна с него.Успех! :)

beti4ka28
06-26-2009, 19:34
... Животът е игра на карти... единият губи , другият печели..... излез с гаджето си, кажи му всичко в очите ужасно е трудно, всички го знаем, ала ако той наистина те обича ще те разбере и ще те остави.. да сигурно ще му е ужасно, да сигурно ще те намрази...... но животът е такъв и продължава и човек трябва да го използва до край ;] трябва да забрави лошите неща колкото и да е трудно и да продължи напред.... така че остави го него щом няма тръпка и тръгвай със старото гадже така е най - добре много ще е трудно, но после ще си щастлива....така че тфа е от мен - айде успех :) :) :) :-)