PDA

View Full Version : Гимназия "Ерих Кестнер"



cherubic
06-25-2009, 08:11
Здравейте! Извинявам се, че отново ще напиша тема подбна на предишните, които съм отваряла - за Златарски и Апостолов, но този път вече е сигурно. Искам да попитам дали някой от форума е кандидатствал в гимназията, защото на мен вече договорът ми е подписан и бих искала да се запозная с някои бъдещи съученици.
ПП. Ако има въпроси, с удоволствие бих отговорила. :)

therichbitch
06-25-2009, 10:55
хахахх, който се преебал, преебал , честито да ти е :>

cherubic
06-25-2009, 16:27
хахахх, който се преебал, преебал , честито да ти е :>
И защо да съм се пре***ла? :?

therichbitch
06-27-2009, 09:33
Ми защото там са едни лигльовци безподобни, познавам хора от там, не говоря на вятъра ;)

cherubic
06-27-2009, 14:12
Ми защото там са едни лигльовци безподобни, познавам хора от там, не говоря на вятъра ;)
Почти съм сигурна, че ги познавам тези хора, защото уча в училището от 3 клас, така че ще те помоля да се аргументираш ...

therichbitch
06-28-2009, 13:09
Ми защото там са едни лигльовци безподобни, познавам хора от там, не говоря на вятъра ;)
Почти съм сигурна, че ги познавам тези хора, защото уча в училището от 3 клас, така че ще те помоля да се аргументираш ...

свикнали са мама и тате да плащат и всичко да им е наред и само нещо малко да се случи, веднага мрънкат и се маят как ака на тях видиш ли може такова нешо да им се случи или да имат еди каква си оценка ;) това е само част ест, няма да се впускам в конкретни примери за конкретни даскали и предмети ;)

filiika13
04-15-2015, 13:30
свикнали са мама и тате да плащат и всичко да им е наред и само нещо малко да се случи, веднага мрънкат и се маят как ака на тях видиш ли може такова нешо да им се случи или да имат еди каква си оценка ;) това е само част ест, няма да се впускам в конкретни примери за конкретни даскали и предмети ;)

Заради такива мамини дечица, нивото в последните години е спаднало драстично! Плащай големите такси а кръгла нула откъм ниво на образование.