PDA

View Full Version : Приятеля ми ме плаши!



bissstra
06-25-2009, 10:23
:)

Shalala
06-25-2009, 10:35
ами щом,тои не иска няма начин да го накараш,ако се навие може да пие някъкви хран. добваки,гледаи да хапва повече месо,а не нещо постно,да намали цигарите а ако ги спре ще качи още повече защото цигарите притъпяват усета за глад.Мисля че си достатъчно голяма за да знаеш какво е БЕЛТЪЧИНИ,гледаи да ги има в изобилие в храната,например риба,яица,месо(телешко,пиле шко) може да му купиш бирена мая,за повишаване на апетита.......да пие повече вода и да СВЕДЕ ЦИГАРИТЕ ДО МИНИМУМ !
Дано съм бил полезен,и дано напълне е защото човек на 20 год. е грозно да е много хилав :)

PlamenMEN
06-25-2009, 10:39
Аз съм на 20 години и ям като разпран, пия допълнителни витами (не добавки, вервайте ми, повече вредят, от колкото да помагат), правя всичко възможно, но не напълнявам и съм доста слаб. И какво? Да се хвърля от някой мост ли? Ген!!! Много мъже са така, ама като минат 30-те и гледай тогава какво става...

Shalala
06-25-2009, 10:43
Аз съм на 20 години и ям като разпран, пия допълнителни витами (не добавки, вервайте ми, повече вредят, от колкото да помагат), правя всичко възможно, но не напълнявам и съм доста слаб. И какво? Да се хвърля от някой мост ли? Ген!!! Много мъже са така, ама като минат 30-те и гледай тогава какво става...

Пич,не искам да споря с теб,но кажи ми точно с какво вредят хран. добавки :? например да вземем геинъра на American Whey,аре убесни ми че аз съм прост,не знам нищо,и го пиша еи така за да навредя на човека,моля ви се непишете за неща от които не разбирате...

PlamenMEN
06-25-2009, 10:45
ОК, аз не знам, те са си чисти ватимини, нали?
Боже боже :D

Shalala
06-25-2009, 10:51
не се водят,витамини,водят се продукти с завишено ниво на белтъчини,съответно ако са аминокиселини,или др. продукт,е друго.Но те са само в полза на такива хора които са много слаби,или които ходят на фитнес и им е нужна по добро възтановяване,а от ностно това колко с вредни зависи от фирмата производител,ако са Бг,60% е качествен другите 40% не ми се говори(говоря така защото са тествани,от др. хора,и част от състава е ляля ми която е професор по химия) ако говорим за определени марки като American Whey ,No Explode,Flex,Scivation,и ред. други продукти които държат на качеството си,там вече качеството е гарантирано 100%,съответно са и много скъпи марки,ноо се пак...
А,ако почнем да говорим за марките като "крика" (българска е) там вече сиг. и 30% нема качество,но темата не е за това,могат да се изпишат много работи...
аре със здраве.

bissstra
06-25-2009, 11:11
:razz:

Shalala
06-25-2009, 11:14
Ами какво да кажа... Как ли не съм се опитвала да го карам да намали цигарите! И да не пуши пред мен, през деня когато не сме заедно може преспокойно да си наваксва :x Просто незнам как да подходя към него! Имам чуството че кара няква момчешка анорексия :booooomb: А пък по бельо като го видя и...... пф да не говоря :-o Значи казвате да му препоръчам хранителни добавки да взима...?

Ами,ако можете да си го позволите,ако се навие драсни едно ЛС,ще ти дам един хран. режим за покачване на маса,може и тук да ти го постна,но цената ще е висока,говоря за храна,хран. добавки,защото да речем ако си вземе геинър ще си му стигне само за 1 месец.Питаи го говори с него,ако нямате така възможност поне да яде повече месо,риба,абе изобщо белтъчини,да закусва,да намали цигарите.....говори с него,защото тои ако не иска просто неможе няма начин.

EarthShaker
06-25-2009, 11:50
щом не закусва и не вечеря... това трябва да поправи

xplay
06-25-2009, 12:39
Като пуши много е нормално да няма апетит ... моя е същия :grin: Аз си го харесвам въпреки всичко :) Накарай го да спре цигарите, може да вдигне някое кило :)

Shalala
06-25-2009, 15:24
м немисля че е от цигарите, и аз пуша от доста време и през цялото време само съм ЗАТЛЪСТЯЛЛЛЛЛЛЛЛЛ нищо повече о.О ама аз си хапвам 3пати дневно :-o ако му даваш по често месо и хлебец да хапва ще напълнее до месец 100% съм сигурен

ПП: колкото повече пуша толкова повече ми се отваря апетита :( :booooomb:

Е,пич не всички сме кат теб,за всеки е строго индивидуално,то и аз пуша ама ям на ден по 7-8 пъти (спазвам режим) ходя на фитнес,и т.н.
Ама....пак ти казвам,всеки е различен/

death_knight
06-25-2009, 19:53
Ами какво да кажа... Как ли не съм се опитвала да го карам да намали цигарите! И да не пуши пред мен, през деня когато не сме заедно може преспокойно да си наваксва :x Просто незнам как да подходя към него! Имам чуството че кара няква момчешка анорексия :booooomb: А пък по бельо като го видя и...... пф да не говоря :-o Значи казвате да му препоръчам хранителни добавки да взима...?

Ами,ако можете да си го позволите,ако се навие драсни едно ЛС,ще ти дам един хран. режим за покачване на маса,може и тук да ти го постна,но цената ще е висока,говоря за храна,хран. добавки,защото да речем ако си вземе геинър ще си му стигне само за 1 месец.Питаи го говори с него,ако нямате така възможност поне да яде повече месо,риба,абе изобщо белтъчини,да закусва,да намали цигарите.....говори с него,защото тои ако не иска просто неможе няма начин.

Да те питам - и аз съм си взел гейнър, за да кача малко. Не че съм много слаб, ама миналото лято бая се издължих на височите, а килограми не качвам и затова... Правя ли по 15 лицеви упори на ден и 30 коремни преси, но каквото пия от тоя гейнър, единствено на стомаха ми се лепва...

Shalala
06-25-2009, 20:11
еми така щото не провеждаш качествени тренировки,а и геинара не се знае колко стока е,ако имаш възможност ходи на фитнес.Ако ли не,намери някви тежести или бащати,да ти направи да ре4ем една щанга,лежанка,гири4ки мое си купиш,има варянти ако има и желание :)

Cherryy
06-26-2009, 06:37
не се бой като мине 28 и ще пусне корем, тогава ще искаш да е слаб

djuki
06-26-2009, 07:16
ако наистина не се храни трябва да говориш с него защото това е проблем ! Друга причина да е толкова слаб могат да бъдат цигарите , ако ги спре ще напълнее 100%

death_knight
06-26-2009, 10:01
еми така щото не провеждаш качествени тренировки,а и геинара не се знае колко стока е,ако имаш възможност ходи на фитнес.Ако ли не,намери някви тежести или бащати,да ти направи да ре4ем една щанга,лежанка,гири4ки мое си купиш,има варянти ако има и желание :)

Аз сам не искам да ходя на фитнес, тъй като съм чувал, че като ходиш в пубертета и оставаш дребен. Пък за гиричките съм го мислил и може да си взема, само да се опарича малко по коледа. А гейнъра е на Nutrim - Super Mass Gain беше ако не се лъжа.

WooDy
06-26-2009, 10:21
ами ако сте съвсем хърбави........ ще ви посъветвам да не се тъпчете с баници и сладко...... или каквото ви попадне, защото така рискувате да надебелеете като сложите само мазнини и сланини в тялото си...... ако искате да качите малко за да изглеждате идеално, то трябва да се храните правилно.... като казвам правилно имам в предвид да имате добра диета и да консумитате, само полесни продукти... които съдържат минимален брой мазнини и с по-висок брой на протеини и сложни въглехидрати..............

Shalala
06-26-2009, 11:02
еми така щото не провеждаш качествени тренировки,а и геинара не се знае колко стока е,ако имаш възможност ходи на фитнес.Ако ли не,намери някви тежести или бащати,да ти направи да ре4ем една щанга,лежанка,гири4ки мое си купиш,има варянти ако има и желание :)

Аз сам не искам да ходя на фитнес, тъй като съм чувал, че като ходиш в пубертета и оставаш дребен. Пък за гиричките съм го мислил и може да си взема, само да се опарича малко по коледа. А гейнъра е на Nutrim - Super Mass Gain беше ако не се лъжа.

Aми,геинъра ти е боклук,и фитнеса помага за растежа,аз като тръгнах бех 163 сега съм над 170 като сметнеш че клякъм 4 серии в сяка по 10-11 пъти със 50 кг. по4вам така загрявка с 20 и след тва-30-40-50-и накрая с колкото наи-много мога(55).
такаче не ги слушаи тези глупости,нау4но доказано е ....ти нема ставаш щангист я...

Shalala
06-26-2009, 11:03
ами ако сте съвсем хърбави........ ще ви посъветвам да не се тъпчете с баници и сладко...... или каквото ви попадне, защото така рискувате да надебелеете като сложите само мазнини и сланини в тялото си...... ако искате да качите малко за да изглеждате идеално, то трябва да се храните правилно.... като казвам правилно имам в предвид да имате добра диета и да консумитате, само полесни продукти... които съдържат минимален брой мазнини и с по-висок брой на протеини и сложни въглехидрати..............

това мнение според мен е излишно тъи като в първата страница,изписах редове по този въпрос(хранителният режим и приемът на белтъчини) :-P

DakaEnev
07-04-2009, 05:25
Може да зависи както от гена така и от яденето. Аз съм на 22 и винаги ям колкото мога, каквото искам. Но повече от 55 кг. не качвам (които за моя ръст са добре, все пак съм висок 158 см).

Иначе не е зле да го накараш да намали цигарите. Аз лично съм програмист (не пуша), но седна ли пред компютъра ми се е случвало да работя по 8-10 часа без, почивка - без ядене, без пиене, и т.н...
Просто се концентрирам в работата. Много приятелки се опитаха да ме отделят от компютъра, но само 1-2 успяха.

Решението беше елементарно - СЕКС. В този ред на мисли, ако е нагажиран със секс няма да има време за цигари, пък й ще огладнее от активния сексуален спорт...

plmn
07-04-2009, 08:09
вероятно е ектоморф. не те е излъгал, че колкото и да яде, почти няма да качи. но наистина не е правилно да пропуска хранения. а и щом на него не му пука и не иска да се променя.. не виждам как можеш да му повлияеш.

t0d1t0
07-04-2009, 11:10
Ам щом като пуши хич не се учудвам , че е отслабнал ... Поговорете малко , да намали цигарките , да набляга на храната :oops: Или чакай да мине 30те и да пусне коремчето и т.н. :D А другия вариант е ... Изгони го в фитнес залата и му купи добавки за 120 лева минимум :D

А и гена си е ген , виж родителите му какви са... И аз се тъпча като свиня , ама не дебелея ...

slavito007
07-04-2009, 14:31
Щом пропуска 2 от 3те най-важни хранения редовно, а и пуши активно, му кажи, че рано или късно ще си прее*е стомаха.
Колко е хилав? Колко тежи?

miloto_girl_4e
07-04-2009, 19:25
Познавам две такива момчета .. и двамата са супер слаби, едното особено .. И двамата ядат наистина от вичко и то без ограничения и не качват.. на това му се вика ген и супер бърз метаболизъм.. Трябва да се примириш..

qazwsx
07-06-2009, 18:25
Ами какво да кажа... Как ли не съм се опитвала да го карам да намали цигарите! И да не пуши пред мен, през деня когато не сме заедно може преспокойно да си наваксва :x Просто незнам как да подходя към него! Имам чуството че кара няква момчешка анорексия :booooomb: А пък по бельо като го видя и...... пф да не говоря :-o Значи казвате да му препоръчам хранителни добавки да взима...?
taka kato 4eta .... А пък по бельо като го видя и...... пф да не говоря
nai dobre zareji priqtelq si 6te spesti6 problemi i na dvamata.... ako gena mu e takyv ti sama moje da preceni6 za 6 meseca bi trqbvalo da si vijdala ba6ta, maika, brat, sestra ... moito mnenie pone ot tova koeto pro4etoh ti ne haresva6 tqloto mu za6to ti e da hodi6 sys mom4e za 4ieto tqlo misli6 pf... ako toi pro4ete tozi komentar kak 6te reagira?