PDA

View Full Version : нужда от съвет :))



solitaire
06-25-2009, 11:12
Ами който е седнал да чете темата да знае, че ще занимава с поредния проблем на някоя хормонясала тийнейджърка (тук е и момента да излезете от темата ако наистина не ви се занимава с глупости).
Работата е следната - преди два месеца се запознах с някакво момче случайно, поговорихме си малко и си разменихме скайповете. Писахме си няколко пъти, но разговорите винаги ги провеждахме, когато той ми пишеше пръв - явно все не мога да го уцеля като е на компютъра, но всеки път щом аз му пишех, имахме супер умрелите чатове или изобщо не ми отговаряше. Преди няма и седмица, четири-пет дни пак се видяхме (не уговорено, в някво кафе, знаех, че ще е там и реших да мина). Позна ме, седнах при него и си поговорихме десетина минутки понеже бързах. Страшно много го бях харесала откакто се бяхме запознали, а и от чатовете и нарочно минах оттам, за да мога да го поканя да дойде на един купон, който една приятелка правеше по случай завършването си. Беше ми казала, че няма никакъв проблем да го доведа и на тръгване му предложих да дойде. Той обаче имал някви ангажименти и каза, че няма да дойде. Оттогава ме е срам да му пиша, той не ми е писал (не че много влизам и в скайп де) и се чудя какво да направя. В най-скоро време ще му кажа, че много го харесвам, защото напоследък само се прецаквам жестоко и не предприемам нищо с момчетата, които харесвам, а той наистина ми направи страхотно впечатление. Адски готин и мил е, и се съмнявам, че ще се подиграва ако разбере за чувствата ми, но въпреки това имам някакъв вътрешен страх. Добре знам, че по скайп е адски глупаво, но май нямам друг избор, тъй като скоро няма да го видя пак наживо, а пък ако го поканя да излезем може пак да ме отреже и не ми се иска да претърпявам още едно разочарование. Доста тъпичко е да му кажа по скайп,но ако му предложа да излезем, сигурно ще ми е доста нервно и притеснено и само ще се изложа още. Нямам ни най-малка представа кво да го правя този, нямам голям опит с момчетата (поне не успешен) и ми се иска да не сгафя някъде отново. Та да ви питам, кое според вас е най-доброто решение, как да му кажа, и какво да му кажа (тъй като някои хора ми казваха, че на момче не трябвало да се казват директно чувства, тъй като се плашели.. не знам доколко е вярно, но ми се е случвало веднъж) така че да не се изложа вече съвсем... :)

P.S. На 16 съм ако има някакво значение, той също.

dimitar_ak
06-25-2009, 11:17
Защо си мисля, че с отказа да дойде на купона вече ти е показал какво мисли по въпроса с харесването?

Shalala
06-25-2009, 11:19
е не бързаи толкова моме,не бързаи,първо се опознаите по добре и след това може да му признаеш чувствата си,но дали тои те харесва или просто ти пише еи така защото му е скучно,те първа трябва да разбереш,за това ти казвам изчакаи,закачаи го,пишете,разговаряите,изл заите на кафе и каквото щете и като се упознаете му го кажи,но не и по скаипа(от ли4ен опит ти го казвам).
Аре,дано пък стане

solitaire
06-25-2009, 11:21
Към dimitar_ak,

Виж, възможно е и да си прав, но силно се съмнявам, че знае, че го харесвам. Няма си ни най-малка представа по този въпрос :D Много ми е писал, но приятелски, точно поради факта, че не знае. Колкото до купона, в действителност е имал работа и беше възпрепятстван. Не знам какъв щеше да му бъде отговора, ако беше свободен.. Просто се опитвам да не си правя моментни заключения, понеже не е дошъл значи не му пука, защото често с тея негативни мисли, доникъде не стигам :D Може и да си прав, но просто искам да съм убедена :)

Shalala, въпросът е, че знам, че си няма приятелка и не ми се иска докато се наканя да си хване някоя :D Не искам още от сега да знам дали ме харесва или не, защото сигурно не се и замислял за подобна възможност, по-скоро идеята ми е да знае аз какво изпитвам и да започнем да излизаме и да видим дали ще се получи нещо (защото и аз не съм сигурна какво ще излезе). Не съм тръгнала толкова да прибързвам, че да искам нещата да се случат на момента, ами поне да пробваме, просто не знам как ще стане тая работа. :D

Kukumqvka
06-25-2009, 11:26
Ехх този скайп побърква хората .. Не е истина бате :lol: Да еба ако нямаше скайп и тем подобни историийки кво щеше да правиш е ? .. Тая глава не ти е дадена просто ей така :D Помисли малко и помни най-хубавите неща се случват когато най-малко ги очакваш ;]

soul1199
06-25-2009, 11:26
е 6о да те отреже,като излезете бе,ддз по-добре е ли4но,да му види6 реакцията и т.н.,а за купона може и да не му се е ходело или наистина да не е могъл,късмет :)

solitaire
06-25-2009, 11:31
Просто някакси не си се представям аз да го поканя на среща, защото предложа ли му да излезем, сигурно вече ще се усети и някакси нито мога да му кажа 'абе гледай сега, супер много съм хлътнала по теб' нито върви да си говоря приятелски с него на тая среща, като знам, че се е усетил.. Нито така, нито иначе :D Доста е тъпа ситуацията, защото не му ли пиша по скайп, може следващите месеци изобщо да не го видя...

Shalala
06-25-2009, 11:36
ами там е работата,ако не се е усетил до сега да се усети че го харесваш,ако изпитва и тои същите чувства но го е срам или не иска да си го признае....

solitaire
06-25-2009, 11:38
ами там е работата,ако не се е усетил до сега да се усети че го харесваш,ако изпитва и тои същите чувства но го е срам или не иска да си го признае....

Дам, точно това е и моята идея, да се усети и да предприемем нещо, но проблемът ми е КАК да го накарам да се усети :D

Shalala
06-25-2009, 11:41
еми,просто говори общуваи пове4е с него,пускаи там некфи лафове,говорете си двамата,намерите общи теми и т.н. теми мноооого

Kukumqvka
06-25-2009, 11:41
Просто някакси не си се представям аз да го поканя на среща, защото предложа ли му да излезем, сигурно вече ще се усети и някакси нито мога да му кажа 'абе гледай сега, супер много съм хлътнала по теб' нито върви да си говоря приятелски с него на тая среща, като знам, че се е усетил.. Нито така, нито иначе :D Доста е тъпа ситуацията, защото не му ли пиша по скайп, може следващите месеци изобщо да не го видя...


хахах .. еми пиши му скайп то ясно :D . Завържи някъф разговор и му подхвърли нещо за срещичка,ся ще питаш как :D Кажи му,че ти е скучно и няма с кого да излезеш ии той ако има малко акъл и си му симпатична може би ще ти предложи да излезете някъде .. ако смени темата или не разбере к'во искаш значи е глупав, самовлюбен :D и не те приема като нещо повече от позната ;] Аре оправяй се нататък с изводите :-) Късмет :)

angeltears
06-25-2009, 16:30
Ех, скайп, мил скайп :D
Пиши му пак или чакай той да ти пише и съвсем дискретно и тактично му намекни да излезете. Той ако има желание веднага ще хване намека и ще направи нещо по въпроса, ако не ще се направи на неразбрал и ще смени темата или ще изръси нещо тъпо и ще ти убие всякакво желание.. Макар че мисля, че няма да се получи нищо, понеже и аз бях в подобна ситуация и за него си бях само позната и някой, с който да "разтоварва" в така обичания скайп..
Успех :)

RaZzer
06-25-2009, 18:18
Ем тъпо е по скайп, ама още по-тъпо е ей така изведнъж... Покани го първият път ти да излезнете, после той ще те покани и като се поопознаете малко повече, тогава му признай чувствата си... А говорейки за стряскане, ако няма никаква представа за чувстватата ти (както твърдиш) и изведнъж му го изтърсиш, не смяташ ли, че ще се стресне? :?