PDA

View Full Version : Ужасен изит по математика-25 юли 2009 година



xcomplicatedx
06-25-2009, 11:59
..........

amk933
06-25-2009, 12:07
Ако е бил толкова гаден и всички са се издънили или ще вдигнат оценките или балът ще рухне и ще се влиза с 29 в 91 НЕГ и 1 АЕГ. Но, когато аз бях 7 клас не беше по-лесен теста (2007 година). Беше също много гаден. Така че споко. Не се филмирайте и не изпадайте в истерии и нервни кризи, защото всичко ще е ок. 3,50 не е толкова зле, ако си се справил/а по-добре по български и имаш 6ци в училище. ;) Успех :)

П.С: Темата е за раздел "Училище и Приятели"

KnucklesTheEchidna
06-25-2009, 14:14
Хеей, спокойно бе, какво и е на оценката - четворка. Нищо ти няма. :)

bobi0194
06-25-2009, 14:38
важното е оценката да ти е достатъчна, а не да е много висока :wink: както мното точно го казва и amk933

Sintya
06-25-2009, 14:39
Аз имах 4.111, а кандидатствах преди 2 години, така, че спокойно.
Имах си бал към 30 и си влязох в що - годе добро училище.

gabi_94
06-25-2009, 15:54
ами и на мен ми бе6е ужасно трудно миналата година като кандидатствах, толкова надежди за елитно даскало, толкова учене и накрая 3.89 не го заслужавах, заслужавах мнооого повече, някои идиоти от моя клас изкараха повече от мен на налучкане :( а аз дето се мъчих и учих толкова да изкарам неква мижава 4ка а по бг имах 5 и 50 и сега съм в едно тъпо даскало

gLoRiToO
06-25-2009, 16:46
когато аз кандидатствах си бяха изпити и си бяха лесни...но тази година наистина много от 7-ми клас се оплакваха че им е бил мн труден.Я го дайте да го видим този тест,ако някои знае линк...

nesquiky
06-25-2009, 16:57
xaxaxax

NightAngel
06-25-2009, 17:36
Олеее хора, ужаас.. :-# :-# Много гаден беше! Не е честно...цяла година учих като луда и сега какво..моля се за четворка...и повечето мои приятел/к/и са така..ужас!! :shock::cry::cry:

MissInd3p3nd3nt
06-25-2009, 18:35
Абе хора изчакайте да излезнат резултатите,не се паникьосвайте предварително толкова много и аз на моя (2007 г.) като видях отговорите се притесних-те повече от половината ми изглеждаха грешни и като почнах да смятам.... ,пък накрая се оказа че имам 4,46

FuCkInBuBbLeGuM
06-25-2009, 20:14
на мен ми заминаха надеждиците.... :D

Glezanka
06-25-2009, 20:15
По моето време нямаше тестове,беше си тема по литература и задачи по математика.С тея тестове все някак можеш да налучкаш отговорите или да си подскажеш със съученик.В голяма трагедия обръщате всичко.Още колко изпити ви предстоят,още колко несправедливости :) take it easy :)

kalashnik
06-25-2009, 20:16
ОООООООООО, писна ми, какво толкова ревете като някакви ревльовци. И аз имах 6 по математика за годината в 7 клас, а на теста 4 и нещо, ама не вдигах вой по форумите. Важното е, че не е 2.

Cherryy
06-26-2009, 06:34
все още не са излезнали резултатите, но предполагам, че оценката ми е по-висока от това което знам, почти съм сигурна

3oPuTy
06-26-2009, 11:53
По моето време нямаше тестове,беше си тема по литература и задачи по математика.С тея тестове все някак можеш да налучкаш отговорите или да си подскажеш със съученик.В голяма трагедия обръщате всичко.Още колко изпити ви предстоят,още колко несправедливости :) take it easy :)
Съгласна съм ...
Прекалено навътре приемате нещата,а някои от вас прекаляват с превземането (в случая говоря за nesquiky)
Ние едно време като нямахме тестове к'во да кажем?!Ся поне имате няк'ви възможни отговори ... Ще решите 2-3 пъти една задача и ще получите някой от отговорите,а ние можехме само да се надяваме,че сме започнали и завършили задачата правилно ...

xoxi
06-26-2009, 11:55
Какво се оплаквате толкова..
Аз се моля за тройка... :x

vauliuo
06-26-2009, 12:32
а бе хора, спорред това, което казвате, аз съм напрао гении с мойто 4,78! 8)
сигурен съм с точност колко ми е оценката, щото докато квесторите не гледаха, си написах отговорите на крака и като се прибрах си ги проверих в нета. 8-) мислех, че съм много зле ама като ви гледам вас..
за тези със шестиците в даскалото и тройките на теста-мн сори, споко бъдете сиг че ще влезете някъде ;)

lipstik
06-26-2009, 13:52
Трябваше да си остане изпита както преди.Кви са тези тестове,кви са тея глупости.Трябва да си много зле на тест да не изкараш 3 :x .Кво сте се заоплаквали всички,явно не сте учили достатъчно.Изпита ви трябваше да е както преди-2 трудни задачи да решите сами,повечето нямаше да минат.Радвай те се,че ви го направиха лесен изпита и стига ревахте.

Enitto
06-26-2009, 17:15
Да, така е, че изпита преди с 3те задачи е бил наистина ужасен. Но този също, ама какво да се прави. Не се оплаквам като повечето седмокласници, дето се втурнаха да подписват една петиция... от която полза никаква.

sweet_bunny
06-26-2009, 20:54
Подкрепям напълно горното изказване.

vesito13
06-27-2009, 09:13
Пуснете още 100 теми , ако искате :-x

therichbitch
06-27-2009, 09:31
ТЕСТЪТ Е ЛЕСЕН И КАТО ГО РЕШИХ, ИЗПОЛЗВАХ САМО ЗНАНИЯТА СИ ОТ 7-И КЛАС (НЕ СЕГАШНИТЕ), ТАКА ЧЕ ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ, КАТО НЕ МОЖЕТЕ, ТОВА СИ Е ВАШ ПРОБЛЕМ, А ОТНОСНО ТЕЗИ, КОИТО СЕГА МРЪНКАТ ЧЕ В ДАСКАЛО СА ИМАЛИ ЕДИ КОЛКО СИ, ЗНАМ ГИ АЗ ТИЯ ОТЛИЧНИЦИ ДЕТО ПОВЕЧТО ХАБЕР СИ НЯМАТ

xcomplicatedx
07-09-2009, 13:18
..........

mArMaLaDkA
07-09-2009, 16:27
Абе, още ли обсъждате?
@therichbitch е права. Не може да претендирате, че разбирате от математика и накрая тройка! Оценките в училище никакъв показател не могат да бъдат, защото учителите пишат къде шестици къде от симпатии, къде от нещо друго. Или пък някои ученици умишлено са подценени, а накрая изкарват оценки от порядъка на 4.50-5.10. Това, че не са ви подготвили достатъчно на частните ви уроци, си е ваш проблем.
Имаше и някой, който беше казал, че повечето изкарали повече от него с налучкване, а той самият се е мъчил да решава - какви претенции изявявате не мога да разбера? Ами, като имат възможност, ще налучкват! Има си възможни отговори, защо пък да не се пробват. Лично ваш проблем си е, че не сте се сетили да заградите някакъв отговор на задача, която не сте могли да решите и сега обвинявате този и онзи, че половината ви задачи са останали без отговор.

Converse333
07-09-2009, 19:14
Аз немога да разбера какво толкова се оплаквате. :? Гледах теста,не беше по-труден от миналогодишния.Оценките също не са ниски...

stealthyGirl
07-09-2009, 19:27
Хаха, ако е да решавате задачи изобщо няма да минете, тия дето не учите. много ги мразя тестовете заради това, защото и тъпаците влизат и в яки у-ща, а не е честно!
Иначе е много гадно, когато си учил много и знаеш, а ти дават задачи, които не са съобразени с възрастта и възможните знания за нивото ти на обучение. би трябвало да можеш да влезеш само, ако си средно интелигентен - БЕЗ ДА СЕ ХОДИ НА УРОЦИ. Но е изключено, защото задачите са твърде много за колкото там часа бяха и са наистина трудни. Това, че са трудни ми го е казвала учителка по математика, която ме подготвяше и още мнооого други ученици - разбира си жената.