PDA

View Full Version : ImAM Problem



naile
06-25-2009, 12:03
zdraveite na vsichki moq problem e che imam priqtel s koito sme zaedno ot dva meseca i toi iska da pravim sex no az ne se chustvam gotova a toi samo me nasilva che sam bila dete i taka natatak i dnes mi zaqvi che ako ne gu pravim e po dobre da se razdelim zashtoto ne iska vrazka bez sex a az ne se chustvam vse oshte gotovo molq vi pomognete mi mejdudrugoto az sam na 19 a toi na 20 :-D

machoka
06-25-2009, 12:09
1. Ще те помоля да пишеш на кирилица, защото тук това е задължително.

2. Ще ти кажа, че твоят приятел вероятно е с теб само заради секса, което предполагам че не би те удовлетворила. Съответно те съветвам да му кажеш, че или ще изчака докато се почувстваш готова и сама придобиеш желание за това, или да си търси нова секс кукла.

maxxxaaa
06-25-2009, 12:16
1. Ще те помоля да пишеш на кирилица, защото тук това е задължително.

2. Ще ти кажа, че твоят приятел вероятно е с теб само заради секса, което предполагам че не би те удовлетворила. Съответно те съветвам да му кажеш, че или ще изчака докато се почувстваш готова и сама придобиеш желание за това, или да си търси нова секс кукла.

:wink: :wink: :wink:

Thunder01
06-25-2009, 12:36
1. Ще те помоля да пишеш на кирилица, защото тук това е задължително.

2. Ще ти кажа, че твоят приятел вероятно е с теб само заради секса, което предполагам че не би те удовлетворила. Съответно те съветвам да му кажеш, че или ще изчака докато се почувстваш готова и сама придобиеш желание за това, или да си търси нова секс кукла.

+1

xplay
06-25-2009, 12:49
Просто го зарежи, преди да го е направил той ...:P :)

naile
06-25-2009, 13:05
mnogo mi e trudno zashtoto imam chustvoto che az sam vinovna che ne iskam da gu napravq i tolko li ne moje da sashtestvuva edna vrazka bez sex az tova ne moga da si obesnq ????

gia_sena_mono
06-25-2009, 13:24
Очевидно не може.

Mr2faces
06-25-2009, 13:26
Дърта пастърма си станала не била готова... Аз незнам човека как те трае 2 месеца даже :D ......

Mr2faces
06-25-2009, 13:37
Няма да прочета темата, но виждам горе-долу за какво става въпрос.
Истинската любов е платонична, ако му се чука да отиде на к***а...

Нищо не вдяваш от философия, ама искаш да оставиш комент, а ??... Вземи прави по - често секс с приятеля/ка си вместо да пишеш глупости...

golqmumnik
06-25-2009, 13:38
mnogo mi e trudno zashtoto imam chustvoto che az sam vinovna che ne iskam da gu napravq i tolko li ne moje da sashtestvuva edna vrazka bez sex az tova ne moga da si obesnq ????
Абе що направо не се запишете в някой пенсионерски клуб по шахили табла,щом не ти трябва секс,дано поне от това да се интересуваш.

naile
06-25-2009, 13:44
az ne sam kazala che ne iskam prosto ne se chustvam gotova iskam vsichko da doide ot samo sebe si a ne nasila samo za da gu zadarja mislq che seksa idva kogato imash doverie na choveka i si sigurna che iskash da gu napravish a ne samo i samo da ne skasa s teb

NeZaPoznat
06-25-2009, 15:07
zdraveite na vsichki moq problem e che imam priqtel s koito sme zaedno ot dva meseca i toi iska da pravim sex no az ne se chustvam gotova a toi samo me nasilva che sam bila dete i taka natatak i dnes mi zaqvi che ako ne gu pravim e po dobre da se razdelim zashtoto ne iska vrazka bez sex a az ne se chustvam vse oshte gotovo molq vi pomognete mi mejdudrugoto az sam na 19 a toi na 20
.....
az ne sam kazala che ne iskam prosto ne se chustvam gotova iskam vsichko da doide ot samo sebe si a ne nasila samo za da gu zadarja mislq che seksa idva kogato imash doverie na choveka i si sigurna che iskash da gu napravish a ne samo i samo da ne skasa s teb


здравеите на всички моя проблем е че имам приятел с които сме заедно от два месеса и тои иска да правим секс но аз не се чуствам готова а тои само ме насилва че сам била дете и така нататак и днес ми заяви че ако не гу правим е по добре да се разделим защото не иска вразка без секс а аз не се чуствам все още готово моля ви помогнете ми междудругото аз сам на 19 а тои на 20
.....
аз не сам казала че не искам просто не се чуствам готова искам всичко да доиде от само себе си а не насила само за да гу задаржа мисля че секса идва когато имаш доверие на човека и си сигурна че искаш да гу направиш а не само и само да не скаса с теб
...
Аку нъ 19 ни си гутов когат щъ си ? На 39 ли ? Бърим идин свирка не мош напраи ?! :?

За твое сведение хората на 18 ги наричат вече ПЪЛНОЛЕТНИ т.е. могат да сключват брак. Замисли се ?! :?

pLqmi92
06-25-2009, 15:17
Да го зарежеш е най-удачно ... ;)

bebe7o
06-25-2009, 15:25
mnogo mi e trudno zashtoto imam chustvoto che az sam vinovna che ne iskam da gu napravq i tolko li ne moje da sashtestvuva edna vrazka bez sex az tova ne moga da si obesnq ????


По принцип може.. Аз с моя съм от година и половина и не сме го правили.. в една връзка секса не е най-важен.. Така, че си прави изводите какво иска той от теб. :wink:

marin4itu
06-25-2009, 16:04
mnogo mi e trudno zashtoto imam chustvoto che az sam vinovna che ne iskam da gu napravq i tolko li ne moje da sashtestvuva edna vrazka bez sex az tova ne moga da si obesnq ????


По принцип може.. Аз с моя съм от година и половина и не сме го правили.. в една връзка секса не е най-важен.. Така, че си прави изводите какво иска той от теб. :wink:

Ебати, година и половина? Не се ли натискате, не се ли възбуждате? Според мен или сте девствени и двамата, или сте на по 14 години, но ако сте на по 14 години, по-хубаво, че не сте го правили :)

А по темата: Момиче, махай го тоя, щом изобщо не се съобразява с мнението и желанията ти. Е, да всеки си има нужди, ама кво е тва изнудване бе?

NeZaPoznat
06-26-2009, 06:47
По принцип може.. Аз с моя съм от година и половина и не сме го правили.. в една връзка секса не е най-важен.. Така, че си прави изводите какво иска той от теб. :wink:

Искаш да кажеш, че не го е правил с теб :lol: :lol: :lol: :-P

А какво друго в същност иска твоя приятел от теб :-P защото ако не ставаш за секс - все нещо трябва да намазва, че да ти е гадже :grin:

eXpl0d3
06-26-2009, 07:07
изчакай да станеш на 45 и тогава си направи сефтето.

Extremescream
06-26-2009, 07:47
Значи:
Малко е странно на 19 още да не се чувстваш готова,но каквото е положението,такова.
А колкото до 'приятеля'ти-най-вероятно е с теб само заради секса,ако не му пуснеш ще те зареже.А дори и да му пуснеш,не е много сигурно,че няма да го направи.По-добре седнете и поговорете.Може да си промениш мнението и да искаш да спиш с него.Или това,или ще осъзнаеш,че е пълен задник и ще го зарежеш.

shnele
06-26-2009, 07:48
ми пусни му бе..дай да подгрее кожения пистолеет ;d :grin: :grin: 8)

GeForce
06-26-2009, 08:10
Ако мислиш, че скоро ще се навиеш да те прасне, добре, ама ако няма да е скоро по-добре го зарежи, макар, че иска само да те..

hy6vk
06-26-2009, 08:36
значи - ти си на 19 и, не че не искаш, ми не си готова за секс. още тука малко се обърках. Да де, то ти пак не искаш.
а твоят приятел иска.

истинската любов наистина е платонична, но при вас става ли изобщо въпрос за истинска любов след като сте от 2 месеца?

трябва да седнете и да поговорите на тая тема - или 1 от вас ще се жертва и да си запазите връзката или я приключете и си търсете нови избраници. само че ти не забравяй че си на 19 и трудно предполагам ще срещнеш някой дето няма да иска секс.

D3NG3rZ0N3
06-26-2009, 09:19
Кой каквото да ти казва тука все пак си на възраст, на която можеш да решаваш сама.... Сама трябва да избереш дали да загубиш девствеността си или да го зарежеш. Нито познаваме теб, нито него, че да ти даваме такива съвети.
Дори и да го направиш с него и да разбереш, че е било грешка помни, че човек се у4и докато е жив.

mIrAgE
06-26-2009, 16:44
ами той не държи на тее :shock: :shock: :shock:

lipstik
06-26-2009, 16:59
Тоя ходи с теб само заради секса,а ти щом още не си готова се разделяйте.Вашата връзка е безсмислена.

kinkygirl
06-27-2009, 18:31
machoka написа:
1. Ще те помоля да пишеш на кирилица, защото тук това е задължително.

2. Ще ти кажа, че твоят приятел вероятно е с теб само заради секса, което предполагам че не би те удовлетворила. Съответно те съветвам да му кажеш, че или ще изчака докато се почувстваш готова и сама придобиеш желание за това, или да си търси нова секс кукла. <Ч съгласна съм с мачока прав е ;) :P

zvezdii4kaa
06-27-2009, 22:15
Дърта пастърма си станала не била готова... Аз незнам човека как те трае 2 месеца даже :D ......

тц тц тц срамота... значи е нормално да правиш секс на 13 а не е нормално да си девствена на 19 :-o

WhyNot
06-27-2009, 22:36
ако държи наистина на теб то би трябвало да се съобрази такива бройкаджии измислени не си заслужават....съжалявам и успех

a3c1M
06-28-2009, 09:58
Щом си на 19 от всякаде си готова за първия път, може би проблема е у човека на среща

u3BaH3eMeH
06-28-2009, 10:00
пусни му бе на 19 си . . . не си на 15 от кво те е страх ...

soul1199
06-28-2009, 10:02
ne iska vrazka bez sex a az ne se chustvam vse oshte gotovo

с това изре4ение доказа,4е той иска само секс,по-добре го зарежи,не може така да те притиска :?

noproblembitch
06-28-2009, 10:17
zdraveite na vsichki moq problem e che imam priqtel s koito sme zaedno ot dva meseca i toi iska da pravim sex no az ne se chustvam gotova a toi samo me nasilva che sam bila dete i taka natatak i dnes mi zaqvi che ako ne gu pravim e po dobre da se razdelim zashtoto ne iska vrazka bez sex a az ne se chustvam vse oshte gotovo molq vi pomognete mi mejdudrugoto az sam na 19 a toi na 20 :-D
Почти няма момиче(според мен), което да се е чувствало готово за 1вия път. А и ти си на 19, за Бога!!! Да не си монахиня?! Осъзнай се!! Все някога и това трябва да мине. После ще ти е кеф, сигурен съм. А относно приятеля ти, той не е прав така да те притиска и ако те обича, няма да се раздели с теб заради секса, ама ти му пусни, ВРЕМЕ ТИ Е!!!! Баси.... :-o :-o

nikemilov
06-28-2009, 13:31
Ебати гомнарите сте всички тука... Вие ли ще прецените кога е готова ве, келеши ебани! Било и време... всеки сам си пеценява кога да му е времето. Някои на 15, други на 20, къв е проблема? Момичето е абсолютно права. А тоя твой приятел авторке е пълен селтак. 2 месеца със девствено момиче и я притиска? Че той вчера се е запознал с нея, днес ще иска да я ебе... Просто съм без думи. Зарязвай го на момента.

DesTin3d
06-29-2009, 00:48
hhmmm ... ti monahinq li mislish da stavash :D:D ...(bz)
ina4e naistina .. tova si e tvoe re6enie i nikoi ne bi trqbvalo da te nasilva ako pitash men ... direktno trea da go zareji6 predi toi da te e zarqzal ...ta da mu e po gadno :D

juSt0
06-29-2009, 07:32
като нещеш нещеш,ако той продължава направи му СУПЛЕКС или КОПИЕ \:D/

BePoHuKa
06-30-2009, 02:56
mnogo mi e trudno zashtoto imam chustvoto che az sam vinovna che ne iskam da gu napravq i tolko li ne moje da sashtestvuva edna vrazka bez sex az tova ne moga da si obesnq ???? Добре дошла в реалността :lol:

noproblembitch
06-30-2009, 17:07
Ебати гомнарите сте всички тука... Вие ли ще прецените кога е готова ве, келеши ебани! Било и време... всеки сам си пеценява кога да му е времето. Някои на 15, други на 20, къв е проблема? Момичето е абсолютно права. А тоя твой приятел авторке е пълен селтак. 2 месеца със девствено момиче и я притиска? Че той вчера се е запознал с нея, днес ще иска да я е**... Просто съм без думи. Зарязвай го на момента.
Тц, тц! Обикновено аз съм този, който напада... Нямам впредвид, че е задължително да го направи или нещо подобно. Казвам само, че веднъж направи ли го, после ще й е кеф. Също така мисля, че нея просто я е страх да пробва, не че не е готова... Тоест със предното си мнение като цяло исках да кажа, че просто трябва да се престраши и това е. Но това си е моето мнение.
А теб , nikemilov, ще те посъветвам да не обиждаш хората във форума, защото не познаваш никой. Не го приемай като заплаха(поне на мен така ми звучи :lol: )

nikemilov
07-02-2009, 08:17
Ебати гомнарите сте всички тука... Вие ли ще прецените кога е готова ве, келеши ебани! Било и време... всеки сам си пеценява кога да му е времето. Някои на 15, други на 20, къв е проблема? Момичето е абсолютно права. А тоя твой приятел авторке е пълен селтак. 2 месеца със девствено момиче и я притиска? Че той вчера се е запознал с нея, днес ще иска да я е**... Просто съм без думи. Зарязвай го на момента.
Тц, тц! Обикновено аз съм този, който напада... Нямам впредвид, че е задължително да го направи или нещо подобно. Казвам само, че веднъж направи ли го, после ще й е кеф. Също така мисля, че нея просто я е страх да пробва, не че не е готова... Тоест със предното си мнение като цяло исках да кажа, че просто трябва да се престраши и това е. Но това си е моето мнение.
А теб , nikemilov, ще те посъветвам да не обиждаш хората във форума, защото не познаваш никой. Не го приемай като заплаха(поне на мен така ми звучи :lol: )

Разбирам те, не съм човек, които винаги напада. Просто в този случай като че ли тя е виновна за всичко. Всеки сам трябва да се изправи пред страховете си. А като се сетя, че има момчета на нейната възраст, които си мечтаят да са със девствено момиче...

noproblembitch
07-02-2009, 09:46
Ебати гомнарите сте всички тука... Вие ли ще прецените кога е готова ве, келеши ебани! Било и време... всеки сам си пеценява кога да му е времето. Някои на 15, други на 20, къв е проблема? Момичето е абсолютно права. А тоя твой приятел авторке е пълен селтак. 2 месеца със девствено момиче и я притиска? Че той вчера се е запознал с нея, днес ще иска да я е**... Просто съм без думи. Зарязвай го на момента.
Тц, тц! Обикновено аз съм този, който напада... Нямам впредвид, че е задължително да го направи или нещо подобно. Казвам само, че веднъж направи ли го, после ще й е кеф. Също така мисля, че нея просто я е страх да пробва, не че не е готова... Тоест със предното си мнение като цяло исках да кажа, че просто трябва да се престраши и това е. Но това си е моето мнение.
А теб , nikemilov, ще те посъветвам да не обиждаш хората във форума, защото не познаваш никой. Не го приемай като заплаха(поне на мен така ми звучи :lol: )

Разбирам те, не съм човек, които винаги напада. Просто в този случай като че ли тя е виновна за всичко. Всеки сам трябва да се изправи пред страховете си. А като се сетя, че има момчета на нейната възраст, които си мечтаят да са със девствено момиче...
Така е, ако съм на 19 и аз не бих искал да съм със девственица. Но знам, че бих се справил добре... :-D

Jamalska
07-02-2009, 11:05
И аз не бих поддържала връзка, в която няма секс.