PDA

View Full Version : Рожден Ден



RoCkSpOt
06-25-2009, 12:20
Здравейте...гаджето ми има рожден ден до няколко дни... незнам какво да й купа до сега съм и купувал плушени играчки,гривна,наша снимка... и др немога да се сетя...обмислям голям мечок ... ама трябва да е наистина голям някой некви идеи от къде може да разгледам и какви цени са горе / долу ? И ако може някви други идеи...

П.С.: Злато не става...пръстен също... сребро има много... сърца дето се чупат на 2 имаме... такаче без тия неща ... Мерси предварително :grin:

lifelesscorpse
06-25-2009, 12:48
Вече ми писна само да мисля идеи за подаръци на хора,които изобщо не познавам,но...Такава ми била съдбата...
Та вече по темата...Доколкото разбрах май е момиче,но нито знам години нито нищо...Кажи нещо повече за нея.Все пак не съм врачка...Като напишеш нещо за нея сигурно ще мога да ти помогна.Или сложи и снимка,за да я преценим от какво има нужда и т.н. ...Ако искаш и на лс,че...


:)

alcoholgirl
06-25-2009, 12:50
Има едни сайтове ( www.teniski.eu ), където си поръчваш тениска с надпис,какъвто си избереш, и може например нещо от сорта на "обичам те" и името й да пише.Иначе са евтинки, ама щом днес й е р.д. незнам дали толкова бързо ще ти я доставят (май им отнема 2-3 седмици).Или пък може да и подариш огромен букет от любимите й цветя или червени рози... :)

3oPuTy
06-25-2009, 13:06
Големите плюшени играчки са между 50 и 100+ лв. :)
Аз лично преди 2 седмици купих едно голямо плюшено куче за 72 лв. (беше високо към метър ... или може би мааалко по-малко) :)
А за магазин ... Разходи се по магазините за бебета :) Има огромен избор,а и цените са малко по-малки от обикновените магазини :)

Hilary_
06-25-2009, 13:14
букет + бонбонки + още нещу ... например приятно прекарана вечер .. :-o Мен това многу би ми допаднало .. :D :D Изведи я някъде .. 8) Защо винаги залагате на материялното .. :? Или ако толкова държиш и направи нещо от теб .. :grin: :grin:

Kukumqvka
06-25-2009, 13:15
Подъри и звезда .. символично е :)
http://podarizvezda.com/ ето тук пише всичко :-D

Струва 99 лева :D

blackvelvet
06-25-2009, 13:48
Големите плюшени играчки са между 50 и 100+ лв. :)
Аз лично преди 2 седмици купих едно голямо плюшено куче за 72 лв. (беше високо към метър ... или може би мааалко по-малко) :)
А за магазин ... Разходи се по магазините за бебета :) Има огромен избор,а и цените са малко по-малки от обикновените магазини :)

+1 Можеш да отидеш в магазин JUMBO на бул.България.Там има наистина големи мечета...и не само.А и там можеш да й харесаш нещо друго.

slun4ice_90
06-25-2009, 14:07
Големите плюшени играчки са между 50 и 100+ лв. :)
Аз лично преди 2 седмици купих едно голямо плюшено куче за 72 лв. (беше високо към метър ... или може би мааалко по-малко) :)
А за магазин ... Разходи се по магазините за бебета :) Има огромен избор,а и цените са малко по-малки от обикновените магазини :)

+1 Можеш да отидеш в магазин JUMBO на бул.България.Там има наистина големи мечета...и не само.А и там можеш да й харесаш нещо друго. Ако си от Сф може да минеш в Скай Сити в "Хиполенд",където ще бачкам още малко.Имаме страхотни плюшковци,определено.Най-любимият ми е кучето "Гръм". :smt007 :smt003 Ще ми остане спомен-усещам. :D :-P

Mr_Crowley
06-25-2009, 14:18
Демек си я заринал с всякакви лигави боклуци. Предлагам да й вземеш един кокер шпаньол 8)

RoCkSpOt
06-26-2009, 16:57
На 14 е...обмислям голям мечок,но някой ако знае от интернет как може да разлгедам примерно в джумбо ако може де... :-o