PDA

View Full Version : Класация на култови тийн филми,а не велики!



JustLikeHeaven
06-25-2009, 13:23
Знам,че има такава подобна тема,но много искам да направим нещо като класация на най-големите тийн филми-било то комедии,драма,фентъзи и така нататък...По-скоро темата се отнася не толкова към най-любимите и хубави,отколкото към най-култовите филми,които показват тийн обществата,мисленето на дадена група в училище,като например Американски пай-какво всъщност представляват американските тийнове,с какво се занимават,какво ги вълнува...
Тука давам някои от моите любими,и доста култови...Не знам дали сте гледали всичките,защото са известни предимно в САЩ и представляват аудиторията на тийн връзките в държавата..
Election (1999)-филма е брилянтно направен,подобно на Американски пай,но доста по-добро и неизвестно...Въпреки това за много хора си остава един от най-култовите филми на 90-те...
Американски пай-всичките са още по-култови...Все сте ги гледали.Колкото и странно да звучи,този филм трудно ще се забрави...

Секс Игри (1999)-какво като критиците толкова не го харесаха заради типичния холивудски край...Ами то това му се харесва...Показва какво всъщност представляват американските тийнейджъри и гимназии....Когато се оказва накрая,че си предаден....
Знам какво направи миналото лято (1997)-ами същата работа като другите три филма..
Страшен филм (2000)-да,да,да този ужасен и непретенциозен филм си остава любим на малки и големи,и продълженията не са лоши...
Гадни момичета (2004)-добре направен сценарий
Писък (1996)-най-добрият хорър на 90-те според мен...И още не е забравен...
Професия Блондинка (2001)-казано честно този филм не е много тийн,но ще се запомни с едно-блондинките не бива да се подценяват...П.П Професия Блондинка е първият филм,в който блондинката е център на внимание и успява да се справи с всичко!
Never Been Kissed (1999)-със сладката Дрю Баримор...
Това са част от моите любими....Моля,кажете кой за Вас са най-култовите и любими тий филми?

EmilyGoesToJail
06-25-2009, 16:12
Начи мноо яки филм4ета са тея ама Тетрадката например си е класика напрао....Много ся яки и Капан За Родители,Затура и мн.други.Култови според мен са американски Пай и Мажоретки 1,2 те просто са ми много много любими,съшто така Дюс Бигалоу:европейско жиголо тфа тяма място за сравнение...ми тфа се очертава мойта класация..
Капан за родители,затура
мажоретки
американски пай и дюс бигалоу

JustLikeHeaven
06-26-2009, 19:53
Е,някой да напише нещо :D

D12Respect
06-26-2009, 20:12
Много са но ще кажа няколко
Dark Knight Филм който измести The Shawshank Redemption и The Godfather за няколко дни от IMDB.Няма по изпипан злодей от Жокера.Soundtrack-а е убийствен.Има добре разпределена история и ефекти.След края на филма 10 минути стоях с отворена уста и гледах надписите
Harold And Kumar Размазваща и спираща дъха от смях наркоманска комедия. Няма втора такава.......
Terminator Един нискобюджетен филм който променя кино индустрията за винаги. Оставя реплики който дори и животните знаят-I Be Back! and Asta Lavista Beibi :-D
21 Уникалното на този филм е че не е копие на някой друг както повечето нови филми. Невероятна пак актьорска игра...
8 Mile Най-добрата драма за мен... Еминем играе невероятно. Freestyle-те са просто невероятни.... Всеки който слуша рап би се зарадвал изкрено на текстовете...
Това е от мен :)

JustLikeHeaven
06-26-2009, 20:22
Много са но ще кажа няколко
Dark Knight Филм който измести The Shawshank Redemption и The Godfather за няколко дни от IMDB.Няма по изпипан злодей от Жокера.Soundtrack-а е убийствен.Има добре разпределена история и ефекти.След края на филма 10 минути стоях с отворена уста и гледах надписите
Harold And Kumar Размазваща и спираща дъха от смях наркоманска комедия. Няма втора такава.......
Terminator Един нискобюджетен филм който променя кино индустрията за винаги. Оставя реплики който дори и животните знаят-I Be Back! and Asta Lavista Beibi :-D
21 Уникалното на този филм е че не е копие на някой друг както повечето нови филми. Невероятна пак актьорска игра...
8 Mile Най-добрата драма за мен... Еминем играе невероятно. Freestyle-те са просто невероятни.... Всеки който слуша рап би се зарадвал изкрено на текстовете...
Това е от мен :)
Тези филми не са тийнейджърски....В темата става дума за култови тийн филми,а не за велики филми!

teenems
06-26-2009, 20:57
Ангъс ,прашки и целувки с език !

забавен тийн филм :) доста е смешен ,няма да съжалявате ако го гледате :)

AFT
06-26-2009, 21:16
Kids ('95).

xoxi
06-26-2009, 22:30
Аз класация си нямам, за това ще пиша за тези, които се сетя.. малко рахвърляно ще стана, но както и да е..
- Капан за родители
- Американски пай
- Гадни момичета
- Изповедта на една малолетна актриса
- Професия блондинка
- Какво искат момичетата
- Горещо маце
- Незабравимата
- 10 неща, които мразя в теб
- За част от секундата

и ох, май само за тези се сещам в момента..
после може още да напиша...

psychopath
06-26-2009, 22:43
Класът- http://zamunda.net/details.php?id=110287&hit=1

ето ви един смислен (стига глупости), естонски филм по действителен случай :) (thanks to SofiaRegularCunt) =]

mgxpower
06-27-2009, 00:45
Princess Protection Program / Защита на Принцесата (2009)
Когато малка държава е завладяна от диктатор, младата принцеса ( по-късно Роси) е изведена от нея с помощта на "Защита на Прицесата". Нейния нов дом се намира в щата Уисконсин, където тя трябва да се научи да живее като нормален американски тинейджър. В процеса на адаптиране към новия си живот, Роси дава уроци на новия си приятел и съквартирант Картър, как да живее с кралска особа.

Струва си доста разпускащо филмче :smt066

Pamie7o
06-27-2009, 16:12
Princess Protection Program / Защита на Принцесата (2009)
Когато малка държава е завладяна от диктатор, младата принцеса ( по-късно Роси) е изведена от нея с помощта на "Защита на Прицесата". Нейния нов дом се намира в щата Уисконсин, където тя трябва да се научи да живее като нормален американски тинейджър. В процеса на адаптиране към новия си живот, Роси дава уроци на новия си приятел и съквартирант Картър, как да живее с кралска особа.

Струва си доста разпускащо филмче :smt066 Т'ва е новата простотия на Дисни ако не се лъжа, нали?

gabi_94
06-28-2009, 11:43
Euro trip :grin: Е това е жесток тийн филм :-D :grin: :-P

BloomF
06-28-2009, 12:12
Kids
Klass
13
Rich Kids
10 неща които харесвам в теб