PDA

View Full Version : проблем и то голям



liverbird
06-25-2009, 15:33
ЗНАЧИ ОТ СОФИЯ СЪМ.МАЛКО ПЪЛЕН.ХАРЕСВАМ МНОГО ЕДНО МОМИЧЕ.В ЕДНО ДАСКАЛО СМЕ ТЯ Е С ЕДНА ГОДИНА ПО-МАЛКА ОТ МЕН.В ДАСКАЛО СМЕ НА ЗДРАВЕЙ ЗДРАСТИ ХОДИМ ПО ЕДНИ И СЪЩИ ЗАВЕДЕНИЯ ЗАСИЧАМЕ СЕ ЧЕСТО ОБАЧЕ НИЩО.ОНЗИ ДЕН 21.06.2009 РАЗБРАХ ЧЕ ТЯ ЩЕ СЕ МЕСТИ В ЛОВЕЧ И МИ СТАНА МНОГО ГАДНО.ТОЗИ ПЕТЪК НАЙ ВЕРОЯТНО ЩЕ СЕ ЗАСЕЧЕМ В ДИСКОТЕКАТА И СЕ ЧУДЯ КАКВО ДА И КАЖА.СИГУРНО НЯМА ДА СЕ ВИДИМ ДЪЛГО МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ЩЕ
СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН :) :)

Hilary_
06-25-2009, 15:46
В дискотеката я заговори .. пофлиртувай иии дано поне последната вечер ти излезе късмета.. :grin: :grin: :wink: Успех! :-D

liverbird
06-25-2009, 15:51
Мерси много на всички :) :) :) :)

RaZzer
06-25-2009, 16:11
Като ще се мести, няма ли да е по-лесно да не предприемаш нищо...? :?

angeltears
06-25-2009, 16:24
Да и според мен е така. Не за друго, ами просто, защото ако стане нещо после ще ви е много гадно така разделени...

IoaHka
06-26-2009, 10:12
Да и според мен е така. Не за друго, ами просто, защото ако стане нещо после ще ви е много гадно така разделени...

и к'во да прави момчето .. пак ли да стои безразлично :?

и как да стане и вълка да е сит и агнето да е цяло :D

Хвани си друга .. цяла дискотека има :P

NeZaPoznat
06-26-2009, 10:15
ЗНАЧИ ОТ СОФИЯ СЪМ.МАЛКО ПЪЛЕН.ХАРЕСВАМ МНОГО ЕДНО МОМИЧЕ.В ЕДНО ДАСКАЛО СМЕ ТЯ Е С ЕДНА ГОДИНА ПО-МАЛКА ОТ МЕН.В ДАСКАЛО СМЕ НА ЗДРАВЕЙ ЗДРАСТИ ХОДИМ ПО ЕДНИ И СЪЩИ ЗАВЕДЕНИЯ ЗАСИЧАМЕ СЕ ЧЕСТО ОБАЧЕ НИЩО.ОНЗИ ДЕН 21.06.2009 РАЗБРАХ ЧЕ ТЯ ЩЕ СЕ МЕСТИ В ЛОВЕЧ И МИ СТАНА МНОГО ГАДНО.ТОЗИ ПЕТЪК НАЙ ВЕРОЯТНО ЩЕ СЕ ЗАСЕЧЕМ В ДИСКОТЕКАТА И СЕ ЧУДЯ КАКВО ДА И КАЖА.СИГУРНО НЯМА ДА СЕ ВИДИМ ДЪЛГО МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ЩЕ
СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН :) :)

Иди и и кажи:

Извини ме, че бях толкова страхлив и не ти казах, че те харесвам.

И друг път да знаеш ... :)

WhyNot
06-26-2009, 11:35
ЗНАЧИ ОТ СОФИЯ СЪМ.МАЛКО ПЪЛЕН.ХАРЕСВАМ МНОГО ЕДНО МОМИЧЕ.В ЕДНО ДАСКАЛО СМЕ ТЯ Е С ЕДНА ГОДИНА ПО-МАЛКА ОТ МЕН.В ДАСКАЛО СМЕ НА ЗДРАВЕЙ ЗДРАСТИ ХОДИМ ПО ЕДНИ И СЪЩИ ЗАВЕДЕНИЯ ЗАСИЧАМЕ СЕ ЧЕСТО ОБАЧЕ НИЩО.ОНЗИ ДЕН 21.06.2009 РАЗБРАХ ЧЕ ТЯ ЩЕ СЕ МЕСТИ В ЛОВЕЧ И МИ СТАНА МНОГО ГАДНО.ТОЗИ ПЕТЪК НАЙ ВЕРОЯТНО ЩЕ СЕ ЗАСЕЧЕМ В ДИСКОТЕКАТА И СЕ ЧУДЯ КАКВО ДА И КАЖА.СИГУРНО НЯМА ДА СЕ ВИДИМ ДЪЛГО МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ЩЕ
СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН :) :) едвали се интересува от теб по начина по който ти от нея :? не е задължително да и казваш ко чувстваш преди да е заминала>обмисли обаче и варианта за връзка от разстояние...успех

BigFakeSmile
06-26-2009, 12:21
[/quote] едвали се интересува от теб по начина по който ти от нея :? не е задължително да и казваш ко чувстваш преди да е заминала>обмисли обаче и варианта за връзка от разстояние...успех[/quote]

не, този вариант не го обмисляй, друго освен мъка няма да донесе :)
ако искаш и кажи, че я харесваш...но мисля, че вече няма смисъл..

KotQncU
06-26-2009, 13:05
Като ще се мести, няма ли да е по-лесно да не предприемаш нищо...? :?
ами не е ли добре да и каже какво чувства и ако мацката го харесва да изкара вечерта перфектно и да използва дните до заминаването и, след тва да скъсат 8-) се пак понякога трябва да се живее за момента :grin:

RaZzer
06-26-2009, 13:17
Като ще се мести, няма ли да е по-лесно да не предприемаш нищо...? :?
ами не е ли добре да и каже какво чувства и ако мацката го харесва да изкара вечерта перфектно и да използва дните до заминаването и, след тва да скъсат 8-) се пак понякога трябва да се живее за момента :grin:

Ами, ако не е от хората, които силно се привързват и ако смята, че няма да му пука (което колкото и да си го мисли - няма да е така, но все пак...) нека пробва! :)

kris4en
06-26-2009, 13:17
В дискотеката я заговори .. пофлиртувай иии дано поне последната вечер ти излезе късмета.. :grin: :grin: :wink: Успех! :-D

+++ :) успех :smt006

Aicken
06-26-2009, 13:30
и от друга страна ако последната вечер ти излезне касмета и тя на другя ден си отива просто ще се чустваш супер но на твое място аз бих и признал всичко което имам към нея

Elika
06-27-2009, 10:54
като се видите в дискотеката флиртувай с нея внимателно, но готино, покани я на танц, поръчай й питие, това, че си пълен не означава, че само със слаби да се ходи... важното е да си имаш чара, да имаш хигиена, и да не псуваш кота някой селянин... :) Успихчета и после да кажеш как е минало диското! ;)

П.С. аз съм от Ловеч :-D :P

+1

soul1199
06-27-2009, 11:44
може да й каже6,4е 6е ти е мъ4но за нея и да си поговорите и т.н.

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 13:01
Кажи и, че я харесваш. И каквото стане... :)

liverbird
06-29-2009, 15:44
мерси за всички съвети отидах при нея поговорих ме сии тогава пуснаха неква балада поканих я на танц мина чудесно с изключение че я настъпах малкотя доста се смя на тацувалните ми умения после се разпригазвахме на дълго и на широко и тя ми казаче едно време(преди две години) много си падала по мен но не притприела нищо щот си мислила че била малка и на излизане от диското си взехме довиждане и тя каза ,че ще и липсвамтака свърши всичко ще я забравя :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D