PDA

View Full Version : ВЪПРОС!!!!



az1sumpi4
06-25-2009, 17:18
Здравейте приятели, обръщам се към вас със специалната молба да ми отнгонворите и дай боже да намеря разрешение на един Огромен проблем който се случи с мен днес... Докато оправях гаджето си която е доста грозна но все пак ми и приятелка съм длъжен и не питайте защо тръгнахме просто исках да изсипя своето бяло поколение върху ния и да оставя лепкаво по нея таа докато я клатушках тръгнах да си празня гадната сперма върху нея щот не ползваме гумички че трееше да пеим както идее таа кат се изхвърлих мазно почнах да си вея хуя насам натам и май и метнах няколко ескадрона бели агенти та въпроса ми е ща се ражда ли изруд или не бахти...???? :-x :-x :booooomb:

Punisherrr
06-25-2009, 17:21
Тема ебавка или НЕВЕРОЯТНО МАЛОУМЕН ТИП...

djuki
06-25-2009, 17:23
след 9 месеца извънземните ще дойдат да си те приберат спокойно

anyfany2
06-25-2009, 17:23
Здравейте приятели, обръщам се към вас със специалната молба да ми отнгонворите и дай боже да намеря разрешение на един Огромен проблем който се случи с мен днес... Докато оправях гаджето си която е доста грозна но все пак ми и приятелка съм длъжен и не питайте защо тръгнахме просто исках да изсипя своето бяло поколение върху ния и да оставя лепкаво по нея таа докато я клатушках тръгнах да си празня гадната сперма върху нея щот не ползваме гумички че трееше да пеим както идее таа кат се изхвърлих мазно почнах да си вея хуя насам натам и май и метнах няколко ескадрона бели агенти та въпроса ми е ща се ражда ли изруд или не бахти...???? Mad Mad Surprised

Ако спермата ти е имала контакт с нейните интимни части - ДА!
Ако си се изпразнил по тялото й (без никакъв допир с интимните й области) - НЕ!

Vichko0o
06-25-2009, 17:25
Все 1 чета простоватите мнения на Ненормалника .... Братле напълни си устата с барут и се блъсни в някоя стена.... Деба и недъгавия тип ...

plmn
06-25-2009, 17:28
кой ти пусна нет бе

independentmiss
06-25-2009, 17:35
Гръмни се!

PrOxY
06-25-2009, 18:56
Що неси е*еш майката проста :-o :-o

danito0
06-25-2009, 19:31
ти си бая тъпичък... :(
ае научи български и тогава пиши..или се прайш на интересен..?!ми не ти се получава.. :x
Айде другия път внимавай какво вършиш и какво пишеш...
баси и идиота :-x