PDA

View Full Version : МИРНО КОНТРА-ШЕСТВИЕ СРЕЩУ ГЕЙ-ПАРАДА



APKAH
06-25-2009, 18:52
Като нормални граждани, имащи право на мнение и глас , група приятели и съмишленици решихме че не е нормално ставащото напоследък в държавата и стигнахме до извода че трябва да се борим с извращенията, ще излезнем на мирно контра-шествие, всеки е добре дошъл, събираме се на 27.06.09 15:30 часа на Макдоналдса на Мария Луиза, до ЦУМ, приканваме да бъдете смирени, носете си лични документи и се облечете прилично :)

WooDy
06-25-2009, 21:44
Полицайте са геьове , скинарите са геьове, политиците са ни педали , ЕБАТИ къде живеем ние , какво става с този свят ? :shock: :shock: :shock:

UnaBletoLoVeU
06-26-2009, 04:44
Нямам нищо против гейовете, имам един познат, който е гей и не ми пречи. Обаче да се правят на шутове, да ми реват, че ги пренебрегваме и да ни завират интересите си толкова явно, еми не съм съгласна и с радост бих била не 2-3, а 100 шамара на всеки от ония глупаци, отишли на парада. Ами айде и хетеросексуалните да си направим парад, и тези, които се кефят на папагали, както и тези, които пушат, тези, които се напиват събота вечер, тези, на които им е писнало да ги мъчи шефът им, само защото не му пускат, тези които...

SWASTIKA
06-26-2009, 08:52
Демокрация, народе...
На теб не ти харесва, че са гейове, на тях не им харесва, че има скинари, кежуали и емовци... На тях пък може да не им харесва да има цигани и цигански махали, но приемаш нещата такива каквито са.

Навсякъде по света има разнотипни паради, разнотипни шествия и т.н.
Ходи гледай сега по големите курорти за какви шествия става на въпрос - сирени, викане, знамена, все едно си на война, но хората го приемат.

Не можеш да спреш педерастията с бой, не сме във времето на Тодор Живков. А да раздаваш правосъдие за лични интереси - от това по - глупаво няма.

Не може всички в страната да са еднакви и да имат еднакви интереси. :)

woshata
06-26-2009, 09:56
Свастно млъкни, че ме е яд да ти чета тъпотиите.



Аз ще присъствам сигурно.

SWASTIKA
06-26-2009, 11:02
Демокрация, народе...
На теб не ти харесва, че са гейове, на тях не им харесва, че има скинари, кежуали и емовци... На тях пък може да не им харесва да има цигани и цигански махали, но приемаш нещата такива каквито са.

Навсякъде по света има разнотипни паради, разнотипни шествия и т.н.
Ходи гледай сега по големите курорти за какви шествия става на въпрос - сирени, викане, знамена, все едно си на война, но хората го приемат.

Не можеш да спреш педерастията с бой, не сме във времето на Тодор Живков. А да раздаваш правосъдие за лични интереси - от това по - глупаво няма.

Не може всички в страната да са еднакви и да имат еднакви интереси. :)

по живково време нямаше да ги "спрат с бой",а щеше да ги пратят на лагер в Белене да пекат тухли до гроб :)

а навсякъде по света тия паради ги бойкотират яко. в Сърбия знаеш ли кво мазало направиха? направо ги избиха педалите насред Белград... тука е нищо в сравнение,щото народа е путкенски и предпочита да гледа сеир,да се налива с водка и да виси в Мола,отколкото да си оправи държавата.

Излишно напрежение само... При мен гей паради няма, което си е кеф. 8)

LizZz
06-26-2009, 15:10
Хомосексуалистите не са основни преносители на СПИН.
И аз съм против парада.

selens
06-26-2009, 20:48
- вреден за подрастващите :!:

EroSennin
06-27-2009, 18:38
Абе какво стана ? оцеляха ли педалите ?

woshata
06-27-2009, 22:06
аз що като бях пред макдоналдс с една приятелка в 15.38 немаше никой нз. ма се 1 явно.

LizZz
06-27-2009, 22:33
Изпуснал ли съм интересни кадри или да съм спокоен..
Че миналата година беше голям екшън, деба и парада, зор беше да снимам и да се оглеждам едновременно... 8-)

LizZz
06-28-2009, 06:53
:lol: