PDA

View Full Version : Кола маска на ръцете (мъжко)



MrUndaztood
06-25-2009, 18:14
Боли ли много колата маска на ръцете? Каква мога да използвам,тъй като знам,че има арабски,черни,течни и т.н? Не са много космите,не са и дълги,мъжко. Просто искам да ми е изчистено ;) Мога ли да си взема от магазина?

Коментарите за педалското и т.н си ги спестете,защото ми минава през онази работа за тях ;)

gorska
06-25-2009, 18:22
Няма па да си ги спестя. То бива бива педерастия, ама са и на ръцете кола маска, ебаси.

MrUndaztood
06-25-2009, 18:28
Нали знаеш,мнението е като задника,всеки си го има! И определено нямам интерес към твоя ;) ,нищо лично

Това,че питам не значи,че ще тръгна да го правя днес,утре или този месец!!!

j_adore2
06-25-2009, 18:34
Само на тази страница сигурно има 5 теми за кола маска ... Защо си мислиш че мъжките ръце се обезкосмяват с нещо по - специално .. Щом толкова си се навил ходи на козметик че сам няма да се оправиш :?

TellMeYourName
06-25-2009, 18:39
http://geekofalltrades.files.wordpress.com/2007/08/fag.jpg

MrUndaztood
06-25-2009, 18:48
Хах благодаря за поздрава! Ето ти един и от мен
http://www.ourspacer.com/images/graphics/sexy/kiss-my-ass.gif

j_adore,нещо пречи ли ти?!

scanadal
06-25-2009, 19:01
Добре де,нали нито са тъмни,нито са пък дълги,за какъв ч*п ти е притрябвало да си обезкосмяваш ръцете :?
Ако пък толкова държиш да бъдеш гол охлюв си вдигни педалското дупенце и отиди в някой козметичен салон.

MrUndaztood
06-25-2009, 19:29
Не може ли да питам за информация !?

Sintya
06-25-2009, 19:40
Ти си питай, но не тук а в някой козметичен салон, там ще ти дадат повече информация.

tItEufFf
06-25-2009, 20:36
Във всички супермаркети има кола маска. Една на Jankar. Най-простата е, но върши перфектна работа. Течна е. Ако не ти се занимава да я топлиш и мажеш, си вземи направо лентички на Veet.

И все пак за момче.. на ръцете?! Обожавам момчетата с мъжествени ръце, а ако нямат косми не са такива.

gabi_94
06-26-2009, 07:25
:shock: е нямам думи, но както и да е твое решение си е..все пак ако не си като горила няма смисъл, пък и момчетата не търпят много болка, мисля, че ще пробваш веднъж и ще се откажеш, освен това отиди на втора или трета страница в Козметика и диети и прочети малко мнения в мойта тема: Момчетата все повече заприличват на момичета.. Убеди се, че истинските момичета, не кифлите, не харесват момчета без никакви косми. И да ти кажа, че дори да почнеш сега с ръцете, след време ще искаш и веждите, после нещо друго и после става еднаа... :? И аз съм твърдо против това момче да си обезкосмява ръцете, също и краката (освен ако не си като горила)