PDA

View Full Version : Гадното безразличие ..



selens
06-25-2009, 18:43
Който е чел предишната ми тема знае но не всички са я чели и затова ще обясня отново ..
Има едно момче с което сме приятели от малки,винаги сме се подкрепяли и винаги сме били в една компания.Всички знаят за нас че сме приятели но ние сме повече от приятели от малки сме се закачали и химията си я има и до днес.Пред другите се правим на просто приятели но винаги сме били и нещо повече .. винаги знаем как да си прекараме яко и сме правили доста неща които не са присъщи за приятелите. 8-) Между нас никога не е имало ревност или конфликти и двамата сме си имали гаджета но това не ни пречише да си правим каквото искаме .. но всичко това се промени преди няколко седмици - той започна да се държи гадно а аз все му казвах да се промени и изведнъж той спря да говори с мен.От приятели разбрах че е говорил лоши неща за мен и че е казал че не иска да ме вижда .. опитах се да говоря с него но той ми каза че му е през ...... 8-) Безразличието му ме убива .. знам че съм го обидила с нещо но незнам със какво .. и се чудя какво да правя и как да си оправим отношенията но той даже не говори с мен .....

Просто споделих ако някой има съвет да го каже .. какъвто и да е

vampirekiss
06-25-2009, 18:52
Изтъркано,но все пак др решение май няма-говори с него!Само това мога да те посъветвам.Също може да проучиш нещата чрез общи приятели,но такива,които са повече твой хора.

RaZzer
06-25-2009, 19:29
Възможно ли е да му е омръзнало това положение - хем приятели, хем повече... да е срещнал някое момиче и да иска нещо по-сериозно с нея? :?

Ако все пак си сигурна, че ти е обиден... значи хубаво трябва да премислиш поведението си иии няма как, трябва да намериш причината...

FiRe_LaDy
06-25-2009, 19:35
Опитай отново да говориш с него.Бъди настоятелна....не се отказвай толкова лесно

smileforyou12
06-25-2009, 19:36
не съм врачка но мисля че му е писнало от този целия театър и е решил малко да се освободи от това да обмисли нещата и пак да се завърне 8-) хахах нз...... но по добре го накарай да поговорите за това което става

selens
06-25-2009, 20:49
Както казах ние си правим квото искаме и пак сме фр .. имали сме си и гадйета но е нямало проблеми но ся .. :o

angeltears
06-25-2009, 20:55
Писнало му е от цялата тази несериозност... поговорете.

Aicken
06-26-2009, 06:17
Писнало му е от цялата тази несериозност....



и аз така мисла 8)

elito6754
06-26-2009, 06:21
Може да му е омръзнало това - приятели и нещо повече. Единственото нещо, което можете да напхравите е да поговорите.

iwsyY
06-26-2009, 06:42
Просто го попитай какво не е наред :)

NeZaPoznat
06-26-2009, 07:01
Който е чел предишната ми тема знае но не всички са я чели и затова ще обясня отново ..
Има едно момче с което сме приятели от малки,винаги сме се подкрепяли и винаги сме били в една компания.Всички знаят за нас че сме приятели но ние сме повече от приятели от малки сме се закачали и химията си я има и до днес.Пред другите се правим на просто приятели но винаги сме били и нещо повече .. винаги знаем как да си прекараме яко и сме правили доста неща които не са присъщи за приятелите. 8-) Между нас никога не е имало ревност или конфликти и двамата сме си имали гаджета но това не ни пречише да си правим каквото искаме .. но всичко това се промени преди няколко седмици - той започна да се държи гадно а аз все му казвах да се промени и изведнъж той спря да говори с мен.От приятели разбрах че е говорил лоши неща за мен и че е казал че не иска да ме вижда .. опитах се да говоря с него но той ми каза че му е през ...... 8-) Безразличието му ме убива .. знам че съм го обидила с нещо но незнам със какво .. и се чудя какво да правя и как да си оправим отношенията но той даже не говори с мен .....

Просто споделих ако някой има съвет да го каже .. какъвто и да е

Той е луд да се отказва от такава 'приятелка'. Не вярвам да му е омръзнал секса без обвързване .... ако си надебеляла ... може :D

NeZaPoznat
06-26-2009, 07:06
Възможно ли е да му е омръзнало това положение - хем приятели, хем повече... да е срещнал някое момиче и да иска нещо по-сериозно с нея? :?
...

О дааа !! Стига с тоя секс с много момичета ... искам само с една :lol: :lol: :lol: :-P

selens
06-26-2009, 07:50
Който е чел предишната ми тема знае но не всички са я чели и затова ще обясня отново ..
Има едно момче с което сме приятели от малки,винаги сме се подкрепяли и винаги сме били в една компания.Всички знаят за нас че сме приятели но ние сме повече от приятели от малки сме се закачали и химията си я има и до днес.Пред другите се правим на просто приятели но винаги сме били и нещо повече .. винаги знаем как да си прекараме яко и сме правили доста неща които не са присъщи за приятелите. 8-) Между нас никога не е имало ревност или конфликти и двамата сме си имали гаджета но това не ни пречише да си правим каквото искаме .. но всичко това се промени преди няколко седмици - той започна да се държи гадно а аз все му казвах да се промени и изведнъж той спря да говори с мен.От приятели разбрах че е говорил лоши неща за мен и че е казал че не иска да ме вижда .. опитах се да говоря с него но той ми каза че му е през ...... 8-) Безразличието му ме убива .. знам че съм го обидила с нещо но незнам със какво .. и се чудя какво да правя и как да си оправим отношенията но той даже не говори с мен .....

Просто споделих ако някой има съвет да го каже .. какъвто и да е

Той е луд да се отказва от такава 'приятелка'. Не вярвам да му е омръзнал секса без обвързване .... ако си надебеляла ... може :D
Даже съм отслабнала :( 8-)

NeZaPoznat
06-26-2009, 09:45
Даже съм отслабнала :( 8-)

Ами като караш само на една череша .... така е :-P

mechtaq_za_teb
06-26-2009, 09:49
Има си причина да не говори с теб и да не иска да те вижда... Ясно е, че само той я знае. Но ако той не иска да ти я каже.. няма как. Не виждам какво можеш да направиш освен да се надяваш някак си всичко да се оправи и да говориш с него.

selens
06-26-2009, 10:17
Бясна съм .. казал е пред всички супер гадни неща за мен ..даже ме и имитирал .. Мерси на всички за коментарите няма кво да му се извинявам той загуби не аз .. :D 8-)

NeZaPoznat
06-26-2009, 10:23
Бясна съм .. казал е пред всички супер гадни неща за мен ..даже ме и имитирал .. Мерси на всички за коментарите няма кво да му се извинявам той загуби не аз .. :D 8-)


Така е !! Като занаете

как да си прекараме яко и сме правили доста неща които не са присъщи за приятелите.

Така става .... :lol:

evelinka1122
06-26-2009, 10:33
хахаа басиии яката връзка дето е била... и аз искам :oops:
тоя честно не му е добре... как може да се откаже от такова нещо................. :shock: :D
ми не знам... почни да го дразниш и ти! да се уговорим няма мнение не ми се занимава и не си заслужава! няма такива понятие! винаги си заслужава да унижиш другия просто сеира на другия няма как да не те накара да се посмееш :D имаш предимство... ти ще му го върнеш втория път и то двойно :grin: познавате се отдавна... предполагам знаеш как да го подразниш.. ми давай действай 8-) :-P

selens
06-26-2009, 10:57
Бясна съм .. казал е пред всички супер гадни неща за мен ..даже ме и имитирал .. Мерси на всички за коментарите няма кво да му се извинявам той загуби не аз .. :D 8-)


Така е !! Като занаете

как да си прекараме яко и сме правили доста неща които не са присъщи за приятелите.

Така става .... :lol:
Той е казал просто че съм тъпа не какво сме правили .. :D

selens
06-26-2009, 10:59
хахаа басиии яката връзка дето е била... и аз искам :oops:
тоя честно не му е добре... как може да се откаже от такова нещо................. :shock: :D
ми не знам... почни да го дразниш и ти! да се уговорим няма мнение не ми се занимава и не си заслужава! няма такива понятие! винаги си заслужава да унижиш другия просто сеира на другия няма как да не те накара да се посмееш :D имаш предимство... ти ще му го върнеш втория път и то двойно :grin: познавате се отдавна... предполагам знаеш как да го подразниш.. ми давай действай 8-) :-P
О аз винаги съм знаела как .. :D Е един човек да мисли като мен .. :D

NeZaPoznat
06-26-2009, 11:31
Той е казал просто че съм тъпа не какво сме правили .. :D

Тоест казал е истината ....

selens
06-26-2009, 11:38
Той е казал просто че съм тъпа не какво сме правили .. :D

Тоест казал е истината ....
Щом казваш .. да ама той ми се помоли сега .. 8-) явно той е по тъпия от мен защото след 10 мин разговор ми са замоли .. и каза че ще направи каквото искам стига всичко пак да е същото аз му казах че приемам ама нищо вече няма да е същото .. :D

NeZaPoznat
06-26-2009, 11:55
Щом казваш .. да ама той ми се помоли сега .. 8-) явно той е по тъпия от мен защото след 10 мин разговор ми са замоли .. и каза че ще направи каквото искам стига всичко пак да е същото аз му казах че приемам ама нищо вече няма да е същото .. :D

Ами усетил се е, че е тъп да отказва безплатен секс. А кое няма да е същото така и не разбрах .... :lol:

selens
06-26-2009, 16:23
Щом казваш .. да ама той ми се помоли сега .. 8-) явно той е по тъпия от мен защото след 10 мин разговор ми са замоли .. и каза че ще направи каквото искам стига всичко пак да е същото аз му казах че приемам ама нищо вече няма да е същото .. :D

Ами усетил се е, че е тъп да отказва безплатен секс. А кое няма да е същото така и не разбрах .... :lol:
Няма да има безплатен секс 8-) :lol:

golqmumnik
06-26-2009, 21:23
Щом казваш .. да ама той ми се помоли сега .. 8-) явно той е по тъпия от мен защото след 10 мин разговор ми са замоли .. и каза че ще направи каквото искам стига всичко пак да е същото аз му казах че приемам ама нищо вече няма да е същото .. :D

Ами усетил се е, че е тъп да отказва безплатен секс. А кое няма да е същото така и не разбрах .... :lol:
Няма да има безплатен секс 8-) :lol:
Накарай го да плати с труда си-да фърля боклука и да ти пере гащите 8-)

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 07:06
Като ти гледам снимката си страшна симпатяга! Така че остави го... той губи. Искаш да си оправите отношенията, но явно той се прави на важен... Зарежи го...здраве да е. Не е единствен. :) Успех

pandelka
06-27-2009, 07:18
Може би вече иска да сте само приятели..
Няма как да разбереш какво е станало , без да говориш с него - товае решението :) ;) Успех ,дано да се оправите . :-)

YakUZa777
06-27-2009, 10:08
Няма такова нещо само приятели, щом някой веднъж се е е****л с теб. Никога незнаеш какво кроят в малките си, кухи главички хората, може да си бъдат отново приятели, но никога няма да е както преди... Е за това не се доверявам много на хората (освен на въображаемия ми приятел)...

radybt
06-27-2009, 10:14
Писнало му е от цялата тази несериозност....



и аз така мисла 8)
+2

soul1199
06-27-2009, 11:54
трябва да говори6 с него,не може така да не говорите,о6е днес отивай до тях :-D