PDA

View Full Version : Как да я забравя .. :(



profear
06-25-2009, 18:48
абе хора тъка моята история е тъкава начи нали иизлиахме с 1 момиче засега само като френд но мн мн я харесвах и си викам краи 100 % е моя. тя се държи мн добре с мен абе 99 % бях сигурен че ме харесва и тя, излизахме близо 2 месеца на вън постоянно се разхождахме абе просто сеедно ходиме... и един ден нали аз излизам там с едни наши френд там аз ги познавам и тя тъка и нали едно момче от моята улица и тои я харесва ама тои и е признал нали че я харесва и тъка но тя него си мислех че него харесва защото тои си пише на сякаде че я харесва апак тя никаде абе мислех ч нему обраща внимание и нали излизаме там да се расходим с момчето нали от моята улица тя аз абе и още мн хора бяхме към 10 човека и нали тои я харесва и нормално там я закача и се донея сиди и по 1 време както си блея аз тя и тои се целуват мале мн гадно ми стана после след 4-5 мин пак ама целувка само и то по устата (не с език) нз дали са гаджета ама сиг ще са мале немога да я забравя но искам, просто немога ве абе мн я харесвам немога да не слизам навън с ннея защото ще ми се разсарди и тъка най лошото е и че я виждам всеки ден и ми е мн гадно бе мн я ХАРЕСВАМ бееееееееее та въпросат ми е как да я забравя ве има ли някав начин моляви кажета направу мн се дразня мн я харесвам мале ве кфо да ви говоря вие може би разбрахте закво стаа въпрос е БЛАГОДАРЯ НА ОТЗОВАЛИТЕ СЕ И МОЛЯ ХЕЛП ч сам мн зле аз сам на 15 а тя на 16 !!! :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

bmwsasho
06-25-2009, 18:55
Опитай се да не мислиш толкова за нея.Срещай се с други хора, които не ги свързваш с нея, уплътнявай си времето със забвни за теб неща и леко по леко ще я забравиш.Опитай да си намериш друга ...

Късмет

profear
06-25-2009, 19:04
0фффффф тя ся пиши по скайп 0мг мн съм зле еи :shock: :shock:

Kukumqvka
06-25-2009, 19:15
Може да и се правиш на сърдит --> оправдание да не и пишеш по скайп .. :D


Срещай се с други хора, които не ги свързваш с нея



И не забравяй тя не е единственна!

Whyniser
06-25-2009, 19:20
Занимавай се с нещо като спорт,хоби и т.н. Не се затваряй в себе си.Опитай се да не мислиш за нея,хвани си друга,ако трябва да я забравиш

fenasf
06-25-2009, 19:23
:(

не се отзовавай когато й трябваш и ще почнеш да й липсваш.. дай си вид че има друга за да я разколебаеш...

balsamaa
06-25-2009, 19:26
И се научи да пишеш поне правилно .

FiRe_LaDy
06-25-2009, 19:31
:(

не се отзовавай когато й трябваш и ще почнеш да й липсваш.. дай си вид че има друга за да я разколебаеш...

+ 1

RaZzer
06-25-2009, 19:33
Аман от неграмотници! :-x

angeltears
06-25-2009, 20:27
Значи поне от това, което разбрах - а то не е много - сте в обща компания, следователно логичното решение е да не излизаш известно време с тях, и въобще с нея, да ограничиш колкото се може повече контакта си с нея и с общи познати и да се занимаваш с нещо , което ще ти отвлича вниманието - спорт, някой сериал, някакво хоби, за което никога не ти е оставало време.
По скайпа не и отговаряй, а ако се интересува защо - лъжи, че си зает или нещо от сорта. Покажи й, че не ти пука за нея и си имаш и по-важни занимания :)
Успех :)

TheDarknessAngel
06-25-2009, 20:31
Както е писано по-нагоре развличай се , разходки с други , това - онова :grin: Ако не прояви интерес , явно не е трябвало да стане . :)
Момичета колкото искаш, все ще си намериш подходяща :) :P

n1ght_shadow
06-25-2009, 20:34
Нашия понабръчках са няколко пъти докат ти разбера мислите ама от това което хванах мога да ти кажа да не ти пука... лято е или са фащай на работа или отивай на плажа да търсиш други мадами ;)

profear
06-26-2009, 05:25
Значи поне от това, което разбрах - а то не е много - сте в обща компания, следователно логичното решение е да не излизаш известно време с тях, и въобще с нея, да ограничиш колкото се може повече контакта си с нея и с общи познати и да се занимаваш с нещо , което ще ти отвлича вниманието - спорт, някой сериал, някакво хоби, за което никога не ти е оставало време.
По скайпа не и отговаряй, а ако се интересува защо - лъжи, че си зает или нещо от сорта. Покажи й, че не ти пука за нея и си имаш и по-важни занимания :)
Успех :) Мерси мерси ще пробвам сиг ще стане :)

Aicken
06-26-2009, 05:36
абе...нали тъкаа , ми ко да ти кажа.. тъкаааааааа начи просто тряя се напиеш като СВИНЯ . МНОГО ПАТИ

djuki
06-26-2009, 07:11
Щом тя е с него няма какво да направиш ... цупи се игнорирай я известно време за да ти мине , защото ако си близо до нея това никога няма да се случи

sladkalady
06-26-2009, 08:16
Eдинственият начин да я забравиш е да не мислиш за нея,да си я избиеш от главата.Не излизай с нея известно време,занимавай се със спорт,хобита и т.н
Има и нещо друго-признай й какво чувстваш към нея...ама не е мн за предпочитане :)

angeltears
06-26-2009, 09:01
Значи поне от това, което разбрах - а то не е много - сте в обща компания, следователно логичното решение е да не излизаш известно време с тях, и въобще с нея, да ограничиш колкото се може повече контакта си с нея и с общи познати и да се занимаваш с нещо , което ще ти отвлича вниманието - спорт, някой сериал, някакво хоби, за което никога не ти е оставало време.
По скайпа не и отговаряй, а ако се интересува защо - лъжи, че си зает или нещо от сорта. Покажи й, че не ти пука за нея и си имаш и по-важни занимания :)
Успех :) Мерси мерси ще пробвам сиг ще стане :)

Много ще се радвам ако успея да ти помогна :) Ако има нещо или искаш да поговориш с някой - тук съм :)

profear
06-26-2009, 12:02
Значи поне от това, което разбрах - а то не е много - сте в обща компания, следователно логичното решение е да не излизаш известно време с тях, и въобще с нея, да ограничиш колкото се може повече контакта си с нея и с общи познати и да се занимаваш с нещо , което ще ти отвлича вниманието - спорт, някой сериал, някакво хоби, за което никога не ти е оставало време.
По скайпа не и отговаряй, а ако се интересува защо - лъжи, че си зает или нещо от сорта. Покажи й, че не ти пука за нея и си имаш и по-важни занимания :)
Успех :) Мерси мерси ще пробвам сиг ще стане :)

Много ще се радвам ако успея да ти помогна :) Ако има нещо или искаш да поговориш с някой - тук съм :) алл мале ми кфо да ти кажа човече просто малко ш ми е трудно даже не малко ами доста ама то в тая скука само за нея мисля офф ще се оправя след месец два зависи как се развият нещата се пак мерси за подкрепата :)

mustaineforpresident
06-26-2009, 14:03
деа и дългото изречение :D

BleedingSoul
06-26-2009, 16:12
Ех.. Защо никой не мисли стака за мен.. :(

angeltears
06-26-2009, 16:46
Не бой се, моя приятел 5 пари не дава кво става с мен :) Това момиче е късметлийка :)

profear
06-26-2009, 17:50
за кфо момиче става въпрос бе хора :razz: ами почна да ми олеква вече бе не мисля толкова за нея и като се занимаам с нещо ми е мн по добре

balsamaa
06-26-2009, 21:37
за кфо момиче става въпрос бе хора :razz: ами почна да ми олеква вече бе не мисля толкова за нея и като се занимаам с нещо ми е мн по добреи аз съм в подобна ситуация и май започвам да си я изтривам от съзнанието ,но то това ще е до семптември после ако няма друга ще се сетя пак и незнам .. лошото е ,че така и не разбрах дали иска да ходим или не ,но няма да я чакам аз толкова много време да ми се чуди .. иначе успех пич малко офф ама сори :)

Neet
06-26-2009, 23:47
Пичага, виж кво щи кажа... още не ти трябва да се занимаваш с дяволи (жени) живей си живота пък квото тва...

profear
06-27-2009, 05:55
за кфо момиче става въпрос бе хора :razz: ами почна да ми олеква вече бе не мисля толкова за нея и като се занимаам с нещо ми е мн по добреи аз съм в подобна ситуация и май започвам да си я изтривам от съзнанието ,но то това ще е до семптември после ако няма друга ще се сетя пак и незнам .. лошото е ,че така и не разбрах дали иска да ходим или не ,но няма да я чакам аз толкова много време да ми се чуди .. иначе успех пич малко офф ама сори :) да бе пичове почва да ми олеква вече не ми пука чак толкова е ама винаги съм свободен за нови по яки мацки :oops:

Elika
06-27-2009, 08:31
Според мен има два начина:

Да и признаеш,че я харесваш или да си намериш някакво занимание... Опитай :smt003 :smt003 :smt003

Elika
06-27-2009, 08:33
Пичага, виж кво щи кажа... още не ти трябва да се занимаваш с дяволи (жени) живей си живота пък квото тва...

Ние не сме дяволи. Той просто не и е казал- не си ли се замислел,че ако той и беше казал може би сега щяха да са заедно и нямаше да пиша т'ва! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

YakUZa777
06-27-2009, 10:13
Веднъж в "Man in black" бях гледал уред или нещо от сорта който заличава паметта, потърси го в E-bay

Elika
06-27-2009, 10:51
Веднъж в "Man in black" бях гледал уред или нещо от сорта който заличава паметта, потърси го в E-bay

Що за глупости?! Това не е начина да я забравиш

Co0kIe
06-28-2009, 13:52
излизахме близо 2 месеца на вън постоянно се разхождахме абе просто сеедно ходиме...

извинявай, ама за тия 2 месеца щом не си направил нищо напр. да я целунеш.. просто си си изгубил шанса :? момичето и да те е харесвало просто е помислило че я приемаш като приятелка...

OnlyForYou
06-28-2009, 14:54
Случая ми е напълно познат но се фанах за 1-2 дена да правя сервер na MUOnline S3ep4 и изобщо ми изчезна от мозака.Та извода от това е намери си нещо което да ти отнеме цялото внимание.

fenasf
06-28-2009, 16:12
Веднъж в "Man in black" бях гледал уред или нещо от сорта който заличава паметта, потърси го в E-bay


де тоя късмет да има такова нещо :?

brokeNsyde
07-02-2009, 15:40
Амм аз предлагам нещо ... малко е гадно, но нищо не ти пречи да пробваш ... значии мисълта ми е - отвърни на удара .... или с други думи целуни друго момиче пред нея ии виж реакцията и ... нека и тя разбере кво ти е било ... аа и един съвет - не си прави прибързани заключения,щото много неща ще те разочароват в тоя живот ... не всичко е супер ... живота не е лесен ! 8) :wink: ... Успех ! :P :)

sladkish_14
07-02-2009, 15:47
Б*си едвам го прочетох , по - лошо беше от родилни мъки :shock:

mediterraneo
07-02-2009, 16:49
Аз не съм съгласен че с цупене ще ти стане по-добре.Изглежда глупаво от твоя страна според мен..и аз съм го правил.Мисля че най-ефикасния начин е да пробваш да се зарибиш по някое друго момиче ...поогледай се .. :-D