PDA

View Full Version : За подкожните косъмчета



foreverr
06-25-2009, 19:07
Здравейте.Знам, че има много такива теми из интернет, но просто ме интересува в момента мненията какви са, тъй акто те темите са си стари.. Та искам да ви попитам:
1-Имате ли подкожни косъмчета?
2-Ако имате, на кои части от тялото ги имате?
3-От какво ви се появяват подкожните косъмчета/ кола маска, епилатор?/ ?
4- А как се преборвате с тях?

Swinkenhoffer
06-25-2009, 19:44
Имам, най-много по краката и направо ми бъркат в мозъка. Получават се от епилатора, та съм си купила една ръкавица, дето е от някаква груба материя, и смятам да стържа. :D
Миналото лято се бях хванала с пинсета да ги махам, ама много изнервящо.
Може и скраб за тяло. :)

rosencetooo
06-25-2009, 19:48
Ами аз ги имам по крачетата.. от епилатора естествено...
Иначе ги махам с пинсета, но голяма играчка и адски много се изнервям :(
Swinkenhoffer след като изпробваш тази ръкавица ще кажеш ли дали има ефект , каква е точно , да покажеш снимка и т.н :)

mysterious93
06-25-2009, 19:59
Имам на краката от епилатора. По принцип знам че трябва да се стържи с нещо :D аз пробвах с ексфолиант за тяло и гъба.. обаче кожата ми е толкова смотана.. мн се търкам ли кво и после имам ужасни сърбежи.. нещо ми дразни на кожата.. смянях и душ геловете, сапуните , ексфолиантите е няма минаване.. изглежда кожата ми е чувствителна.. докато мина с гъбата по нея и вече цялата зачервена и сърбежи

Swinkenhoffer
06-25-2009, 20:01
Ами, ето я въпросната ръкавица:

http://i42.tinypic.com/o0ymw1.jpg

Има от същата материя, но гъби, в Бонжур.
Иначе е за махане на мъртва кожа, но би било хубаво да се разправи и с подкожните косми. :D

Glezanka
06-25-2009, 20:01
По краката ... странното е,че си епилирам и ръцере именно се епилатор,но там слава богу подкожни още не са се появили,а по краката са просто ужасни.Когато се опитвам да ги отстраня с пинсета самата кожа се разранява.Нека някой сподели ефективен метод за отстраняването им :)

rosencetooo
06-25-2009, 20:05
Ами, ето я въпросната ръкавица:

http://i42.tinypic.com/o0ymw1.jpg

Има от същата материя, но гъби, в Бонжур.
Иначе е за махане на мъртва кожа, но би било хубаво да се разправи и с подкожните косми. :D
А аз имам такава.. мама беше я купила , но никой никога не я е ползвал даже незнаех за какво е ..
оо още утре ще пробвам :-D :D

tonie__
06-25-2009, 20:05
сестра ми имаше един на крака дълъг 5-6 сантиметра и го имаше от години.Слава Богу,успя наскоро да го махне някакси,тея неща са опасни ако са от много време и са много дълги.

аз за щастие подкожни косъмчета нямам никъде :-D

Swinkenhoffer
06-25-2009, 20:09
Ами, ето я въпросната ръкавица:

http://i42.tinypic.com/o0ymw1.jpg

Има от същата материя, но гъби, в Бонжур.
Иначе е за махане на мъртва кожа, но би било хубаво да се разправи и с подкожните косми. :D
А аз имам такава.. мама беше я купила , но никой никога не я е ползвал даже незнаех за какво е ..
оо още утре ще пробвам :-D :D
Eми екстра... ако не друго, то поне кожата става по-мека, пък и е полезно. 8-)

rosencetooo
06-25-2009, 20:12
Ами, ето я въпросната ръкавица:

http://i42.tinypic.com/o0ymw1.jpg

Има от същата материя, но гъби, в Бонжур.
Иначе е за махане на мъртва кожа, но би било хубаво да се разправи и с подкожните косми. :D
А аз имам такава.. мама беше я купила , но никой никога не я е ползвал даже незнаех за какво е ..
оо още утре ще пробвам :-D :D
Eми екстра... ако не друго, то поне кожата става по-мека, пък и е полезно. 8-)мхм.. еми утре ще кажа какво се е получило точно :-D ако ти го пробваш преди мен кажии :P

foreverr
06-25-2009, 20:32
Ами, ето я въпросната ръкавица:

http://i42.tinypic.com/o0ymw1.jpg

Има от същата материя, но гъби, в Бонжур.
Иначе е за махане на мъртва кожа, но би било хубаво да се разправи и с подкожните косми. :D
А аз имам такава.. мама беше я купила , но никой никога не я е ползвал даже незнаех за какво е ..
оо още утре ще пробвам :-D :D
Eми екстра... ако не друго, то поне кожата става по-мека, пък и е полезно. 8-)мхм.. еми утре ще кажа какво се е получило точно :-D ако ти го пробваш преди мен кажии :P
Аз и без да съм пробвала знам кво се получава-кожата става мека и гладка и хубава, защото ръкавицата изстъргва мъртвата кожа, или по-точно по горния и слой.Същото става и с пилинг за тяло, или с утайка от кафе.Но с утайка от кафе става мн яко.

scanadal
06-26-2009, 08:18
Получават се от използването на епилатор.Аз имах адски много по краката,когато се скубех с епилатор.Сега съм на кола маска и положението е малко по-добре.Иначе аз под душа се търкам с пемза.Малко агресивно,ама после кожата наистина става мекичка.Също така редувам няколко епилации с бръснене.Използвам и розова вода ;)

sexa_na_kompleksa
06-26-2009, 09:39
^Розовата вода за какво е? Ако може и цена.

bubblebabe
06-26-2009, 10:13
нямам подкожни косми :)

scanadal
06-26-2009, 12:45
^Розовата вода за какво е? Ако може и цена.
Ами омекотява кожата и някак си сякаш намалява и петната,които остават от гадните подкожни косми.Има я в аптеките около 1-2лв. е

lipstik
06-26-2009, 12:47
Имам само по краката и се появяват от епилатора :booooomb: .С игла ги вадя и после пак с епилатора..