PDA

View Full Version : ВАЖНО !!! ЗА ВСИЧКИ 7-КЛАСНИЦИ !!!



jujit0
06-25-2009, 19:26
ГАСУВАЙ !!! ПРАВИМ ГО ЗА НАС !!!
П Е Т И Ц И Я
Да се намали скалата за оценяване от изпита по математика за седмокласниците 25/06/2009г.

От: Николета Сашева Петрова

Линк на петицията: http://bgpetition.com/matematika-skala-7-klas/index.html


Да се намали скалата за оценяване от изпита по математика за седмокласниците 25/06/2009г. Нямат право да провалят мечтите и идеалите ни. Част от задачите във Вариант 3 минаваха нивото на един средностатистически ученик в 7клас. Надяваме се да ни подкрепите. Ние сме бъдещето на България и имаме право на добро образование.

Адрес за подписване:
http://bgpetition.com/matematika-skala-7-klas/sign.html
След това потвърдавате чрез линк, изпратен на и-мейла.




ИЗВИНЯВАМ СЕ ЧЕ ТЕМАТА НЕ Е НА ПРАВИЛНОТО МЯСТО! НО ТОВА Е ЗА ПОВЕЧЕ ГЛАСОВЕ!!!

Pamie7o
06-25-2009, 19:30
браво за петицията =D>
и аз гасувах :)

DiScOnEcTeD
06-25-2009, 19:33
и аз .. но честно казано не мисля че нещо ще помогне никой няма да и обърне внимание

rauwkost
06-25-2009, 19:34
Мислиш ли че ще промениш нещо с тая "интернет петиция"? :-o Бала и без това много е паднал за 7-мо класниците, при 32 хиляди свободни места има 28 хиляди деца. "Нямат право да провалят мечтите и идеалите ни.Надяваме се да ни подкрепите. Ние сме бъдещето на България и имаме право на добро образование." Вие хубаво сте бъдещето, ама ако не учите на какво образование имате право? "Който учи ще сполучи." -> Ако не учиш няма да получиш хубаво образование. ;)

Pamie7o
06-25-2009, 19:35
и аз .. но честно казано не мисля че нещо ще помогне никой няма да и обърне вниманиеАми вече има около 350 подписа :)

Sintya
06-25-2009, 19:38
И ние имахме за рицари и такива видове " логически " задачи... нормално е, не се шашкайте. Пък и с тази петиция надали ще направите нещо =)

smiLexaga1n
06-25-2009, 20:09
Принципно се "подписах", но съм напълно съгласна с rauwkost. :) Не ми се вярва да се промени скалата, но пък нищо не ми пречи да опитам, все пак 1 глас може да се окаже едва ли не решаващ. :D

tonie__
06-25-2009, 20:15
и т'ва какво общо има с козметика и диети ? за каквата и кауза да е,всяка тема си има раздел и ако не е в подходящия раздел,се Заключва..рано или късно и това ще споходи тая тема :)

Едит: не се подписах,защото е безсмислено.и моя изпит навремето беше труден и недоволсвах,ама такаво е и точка.

hottie
06-25-2009, 20:16
не е нужно във всеки раздел да ги пускаш. Темата не е за тук