PDA

View Full Version : Раздяла...



bloodylips
06-25-2009, 20:23
Ами здравейте :)
просто искам да споделя с вас надявам се да не преча на никой и да не губя от ценното ви време. Ами днес се разделих с приятеля си с който бяхме заедно почти година правих всичко за него зарязах всичко и всички пак заради него...живеех и дишах само за него той не го оценяваше но аз го приех такъв (може да си представите колко мн го обичам) винаги правих компромиси и винаги гледах на него всичко да му е наред слагах него пред себе си....но днес ми се обади и ми каза че всичко приключва попитах го защо а той ми каза защото някой си общ познат му бил казал некви неща направо незнам как може да даваш всичко за един човек а той да ти се отблагодари така казваше ми че ме обича а крайна сметка не вярва на мен а на приятелите си...нямам думи просто извинявам се ако някой си е изгубил времето с моята глупава тема но просто исках да споделя :cry: :smt085 мн ми е болно защото го обичам не мога да си представя един ден без да ми се обади...без да го видя мн ми е трудно да продължа напред

WooDy
06-25-2009, 20:32
Ами да ти кажа нещо.По добре така...Да се разделите навреме защото ... дали сега или след 1-2г. ... :cry: :smt007 :smt007

angeltears
06-25-2009, 20:32
Груба грешка!
Никога, ама никога не зарязвай всички и всичко заради момче! Така накрая оставаш съвсем сама.. До колкото виждам той не те заслужава - една връзка е хубава само тогава, когато везните са оравновесени, а именно даваш и получаваш по - равно. Не може единия да се раздава, а другия само да се радва, без да полага усилие..
Изправи се, изтупай се и продължи, но не прави същите грешки - приятелите са вечни, момчетата не :) ТОчно след 5 мин. идва нов :P

Shalala
06-25-2009, 20:33
Ами здравейте :)
просто искам да споделя с вас надявам се да не преча на никой и да не губя от ценното ви време. Ами днес се разделих с приятеля си с който бяхме заедно почти година правих всичко за него зарязах всичко и всички пак заради него...живеех и дишах само за него той не го оценяваше но аз го приех такъв (може да си представите колко мн го обичам) винаги правих компромиси и винаги гледах на него всичко да му е наред слагах него пред себе си....но днес ми се обади и ми каза че всичко приключва попитах го защо а той ми каза защото някой си общ познат му бил казал некви неща направо незнам как може да даваш всичко за един човек а той да ти се отблагодари така казваше ми че ме обича а крайна сметка не вярва на мен а на приятелите си...нямам думи просто извинявам се ако някой си е изгубил времето с моята глупава тема но просто исках да споделя :cry: :smt085

според мен,това е оправдание с което ти се измъква (лично мнение) ае дано се управиш.
Поздрави.

unicorn_f
06-25-2009, 20:33
е*и им майката на всички,намери си нови приятели и ново гадже :wink:

Faces
06-25-2009, 20:34
Според мен или е малоумен или си е намерил ебати тъпата пречина да се разделите.Щом не оценява той губи няма кво да се лъжем не му показвай колко си наранена нека си мисли че не ти пука няма да му падаш в краката нали така :) Гледам те симпатяга си като ти чета постовете не си някво глупаво наивно хвърчащо момиченце така че не се съмнявам че ще си намериш по добър.Не си струва да страдаш макар че ми е пределно ясно че те боли просто не си заслужава да страдаш за човек който не оценява даденото му и още повече по такъв левашки начин да постъпва спрямо теб.

TheDarknessAngel
06-25-2009, 20:37
Нещото, което ме впечатли е , че приемаш нещата без много емоции , в случая май ти си човека , на който е трябвало да се правят компромиси . Съжалявам , че нещата са се получили така , ще откриеш някой ден точния човек . Пожелавам ти да е скоро и да компенсираш болката . :-)

П.П. Радвам се , че изгубих тези няколко минути , за да се уверя , че все още има и такива силни хора :)

bloodylips
06-26-2009, 06:24
Според мен или е малоумен или си е намерил ебати тъпата пречина да се разделите.Щом не оценява той губи няма кво да се лъжем не му показвай колко си наранена нека си мисли че не ти пука няма да му падаш в краката нали така :) Гледам те симпатяга си като ти чета постовете не си някво глупаво наивно хвърчащо момиченце така че не се съмнявам че ще си намериш по добър.Не си струва да страдаш макар че ми е пределно ясно че те боли просто не си заслужава да страдаш за човек който не оценява даденото му и още повече по такъв левашки начин да постъпва спрямо теб.

Благодаря ти найстина мисля че точно от това имах нужда

Faces
06-26-2009, 08:58
Много бих се радвал ако съм ти помогнал поне малко ако имаш въпрос нещо или просто искаш да си поговориш с някой насреща съм :)

NeZaPoznat
06-26-2009, 09:35
Омръзнала си му ... защо се чудиш ? Малко ли теми има от момичета които са загубили 'тръпка' :? Ето ! Загубил е тръпка човека - същото е :?

mechtaq_za_teb
06-26-2009, 09:46
Наистина е много гадно, но просто такива неща се случват. Ако чувствата му са изстинали, не можеш да го виниш, но начинът по който те е зарязал не говори добре за него. Какви са тия неща... оня бил казал на тоя... и т.н. Детска му работа!
Според мен не си струва да плачеш и да се самосъжаляваш. По-добре излизай с приятели и се забавлявай!

Aicken
06-26-2009, 09:57
и ква е гаранцията че тия неща дето ги е казал приятелят му не са истина ?


както всички хубави неща и любовта си има своя край , приятелството обаче остава