PDA

View Full Version : Пфф, ебаси шибаното.. :X



GeForce
06-25-2009, 21:25
Днес 1 мой фр ходил до центъра да си купи там нещо, незнам какво..И после дойде до нас, и приказвахме си, тва онова.. и ми каза:Абе вие със Вили защо сте скасали?! Аз в първия момент изгледах мн тъпо.. и му викам е как сме скъсали бе батка, не сме.. и тоя вика еми къв беше оня олигофрен къде се целуваше с нея на центъра.. АЗ като станах от дивана и като побеснех, направо откачих.. :shock:
Обадих и се да видя къде е.. питах я, и тя рече, че си е в къщи.. аз викам да не си ходила до центъра.. тя вика не.. аз викам хм, чудно.. и викам ми искаш ли да се ведем някъде, идем на кафенце.. тя вика е немога сега, че имам работа, и аз викам хубаво, след като свършиш тая важна работа ми се обади, и тя ми каза, нещо да не си сърдит, аз и викам не, не съм, като свършиш работа там, ково правиш, ела до нас..
След 1 час, часи половина идва и преказвахме тва онова.. аз уж до 1 момент се правех, че нищо незнам.. после изведнъж и казах за тва където ми го каза Данчо.. тя каза, че не е върно ама той няма ме излъже.. усетих, че има нещо такова.. личеше как се страхува(нещо такова).. Тя там ми каза някакви измислици, аз си зех телефона и тръгнах да излизам навин.. тя каза стой де, вратата кой ще заключи, аз и казах да я заключи, и да остави ключа под стъпката..

Ся и се сърдя и не е без причина.. тя осещам, че съжелява ама..

Вие какво мислите ? :-o

GeForce
06-25-2009, 21:27
Знам че местото на темата не е тук, но тук влизат повече хора и мога да видя повече коментари.. :(

Extremescream
06-25-2009, 21:30
1.Научи се да пишеш
2.Какво общо има това с раздел 'СЕКС'?По-подходящо е за 'Любов'
3.Може и Данчо да се е объркал и да не е била тя.Ако не се е,то тя наистина си те лъже и може би не само за това.Поговорете малко за проблемите във връзката ви.

GeForce
06-25-2009, 21:30
Не, не забравих да кажа, че си призна де.. съжалявам, моя грешка..

GeForce
06-25-2009, 21:36
Може Данчо умишлено да иска да ви скара,да я икса за него си!Помисли си!

Еми самнявам се, от 1-ви клас сме фр.. ся съм на 16.. и ми е най-добър приятел, и не ме е лъгал.. е освен за некви простутий каде сам идиот като мен може да се фане.. 8-)

ubuntureload
06-25-2009, 21:37
Бате няма кво да се чудиш под ножа... аз щях да и строша главата примерно ама тва съм аз не ти ....
Попринцип имам правило изневерява ли ми овцата(обикновено с мен такива неща не се случват заради последиците) пича не го пипам той не е виновен че жена ми е kypва ... Или в краен случай и двамата лапат тупалката или само тя....

GeForce
06-25-2009, 21:39
Бате няма кво да се чудиш под ножа... аз щях да и строша главата примерно ама тва съм аз не ти ....
Попринцип имам правило изневерява ли ми овцата(обикновено с мен такива неща не се случват заради последиците) пича не го пипам той не е виновен че жена ми е kypва ... Или в краен случай и двамата лапат тупалката или само тя....

Е ти пък чак да я бия.. :D Момиче не се бие :P 8-)

ubuntureload
06-25-2009, 21:48
Бате няма кво да се чудиш под ножа... аз щях да и строша главата примерно ама тва съм аз не ти ....
Попринцип имам правило изневерява ли ми овцата(обикновено с мен такива неща не се случват заради последиците) пича не го пипам той не е виновен че жена ми е kypва ... Или в краен случай и двамата лапат тупалката или само тя....

Е ти пък чак да я бия.. :D Момиче не се бие :P 8-)

И кво като е момиче ... да не е медуза случайно ... eбaвам им номарата и курвенлъшките изпълнения ...
Пребивал съм тъпа пyтка супер зверски ... ходех с нея нервира ме и я оставих да лежи неадекватно в на мозайката в даскало .... Не трябва да си роб на пyтkaта

GeForce
06-25-2009, 21:53
Омг.. :lol: :razz:

Ся най-накрая дигнахи ми каза, че тя не е искала ама той я е натиснал.. абе дея тия простутии.. то насред центъра няма хора, та той я е натиснал.. оф боже, ако е така на тоя ще му счупа баклицата :o

ef4etyYy
06-25-2009, 22:17
Омг.. :lol: :razz:

Ся най-накрая дигнахи ми каза, че тя не е искала ама той я е натиснал.. абе дея тия простутии.. то насред центъра няма хора, та той я е натиснал.. оф боже, ако е така на тоя ще му счупа баклицата :o хъх? тя да не е слаботелесна ве :?

Kukumqvka
06-25-2009, 22:25
Поговори с нея е .. Разговор му е майката :lol:
Ама честно да ти кажа май е по-добре да я заебеш :D

GeForce
06-26-2009, 05:31
Хм, тва със заебаването чесно казано ме устройва :lol:

И без това съм се наточил на една кумшийка.. малии :D

Aicken
06-26-2009, 05:50
Поговори с нея е .. Разговор му е майката :lol:



за тая постъпка песници му е маиката щи иба и курвенcките номера ако съм аз сигурно ще я надера ебaх я

banbina
06-26-2009, 06:13
заеби я тая-да си ходи от дето е дошла :o :o

dichev
06-26-2009, 14:44
Батка, направо се затормозих докато прочета всичко. Моля те, научи се да пишеш!

WhyNot
06-26-2009, 15:49
Знам че местото на темата не е тук, но тук влизат повече хора и мога да видя повече коментари.. :( ми дай ся всички да си пишем където ни е кеф да смесим форумите и да забъркаме лайната :?

lipstik
06-26-2009, 16:24
Разкарай я тази смешла,такива на никой не му трябват.

mIrAgE
06-26-2009, 16:34
щом ти е изневерила зна4и не държи на теб...тежко ти е знам но това трябва да се преодолее...бъди позитивен 8)

djudjulinkaa
06-26-2009, 16:51
Щом си е признала, че е била тя.. поискай й обяснение, защото тя трябва да ти даде такова..все пак сте заедно.. Питай я защо е била с него..какво получава от него, което ти не можеш да й дадеш..и в крайна сметка я питай с него или с теб.. и ако каже с теб това да не се повтаря иначе искате или не трябва да се разделите.. И всичко това го направи ако наистина ти пука за нея и искаш да си с нея..ако не просто се разделете и я остави да е щастлива с другия :)

vellvet
06-26-2009, 17:08
разбери причината ... нз до колко държите един на друг и дали една може би неволна грешка е в състояние да ви раздели . :)

nikemilov
06-26-2009, 21:06
Точната фраза ти я казаха, аз си позволявам да я повторя: "Щи еба курвенските номера!"

Аз ей така само да допусна някоя да ме прави на луд аз да я водя по ресторанти и барове, тя да ми ходи да се натиска с някакъв прошляк със 60ст. в джоба за рейса, това се случи веднъж, втори път Н-Я-М-А!

Пич аз ако бях - ебаваш я в селската мастия, да си ходи със гомнара долен! Той я притиснал, ма ти ако не искаш да не би да те накарал насила в центъра ве, курво долна?! Бати как се ядосвам ей така... пич ти си мъж, не путка, нали? Айде действай като мъж тогава! 8)

Thunder01
06-26-2009, 21:08
Сам трябва да решиш дал ие станало случайно или не никой в този форум не може да ти помогне ти я познаваш ти си я усещал (:

WhyNot
06-26-2009, 21:13
Бате няма кво да се чудиш под ножа... аз щях да и строша главата примерно ама тва съм аз не ти ....
Попринцип имам правило изневерява ли ми овцата(обикновено с мен такива неща не се случват заради последиците) пича не го пипам той не е виновен че жена ми е kypва ... Или в краен случай и двамата лапат тупалката или само тя....

Е ти пък чак да я бия.. :D Момиче не се бие :P 8-)

И кво като е момиче ... да не е медуза случайно ... eбaвам им номарата и курвенлъшките изпълнения ...
Пребивал съм тъпа пyтка супер зверски ... ходех с нея нервира ме и я оставих да лежи неадекватно в на мозайката в даскало .... Не трябва да си роб на пyтkaта ей тва е мнение няма прошка за кокошка са казали по умните от мен :x

ScionOfStorm
06-26-2009, 23:48
нищо няма да спечелиш от бой над него или нея.

не знам как е тя с мозъка, понякога просто едно "разочарован съм" върши много повече работа от всякакъв бой.

заеби я, ще ти трябва време, но такова отношение обижда самия теб ужасно.

Hysteric_Bitch
06-27-2009, 00:02
Не, не забравих да кажа, че си призна де..

Хе! Тогава майната ѝ. А ScionOfStorm е много прав, някой думи нараняват даже повече от забити ножове.


А относно това за неадекватността и мозайката; много тежък, много си тежък ама момичето какво е сторило, то току така не се ПРЕбива само от нерви.

Neet
06-27-2009, 00:08
Аман от тия жени.... НИКОГА няма да са доволни на това което имат... винаги искат още... и си проявяват курвенската същност.... Не всички са такива но за жалост тези са повече...

Re5peC7
06-27-2009, 00:18
Заеби я тая, поне да си беше признала, ама тя си продължава да лъже... :?
Не си струва да се занимаваш с нея...

torresinho
06-27-2009, 10:28
Мен,дай й втори шанс,но преди това поговори с нея.Според мен това е най-доброто решение,ако онзи я е натискал :)

GeForce
06-27-2009, 11:53
Мерси за всички мнения.. Да си ходи по пътя, аз вече почнах да свалям новата кумшийка, тя е убийствена.. :grin:

mim4ety_sara
06-27-2009, 15:31
Заеби я тая, поне да си беше признала, ама тя си продължава да лъже... :?
Не си струва да се занимаваш с нея...
Съгласна.Скъсайте..

wersa4e
06-27-2009, 15:57
1.Научи се да пишеш
2.Какво общо има това с раздел 'СЕКС'?По-подходящо е за 'Любов'
3.Може и Данчо да се е объркал и да не е била тя.Ако не се е,то тя наистина си те лъже и може би не само за това.Поговорете малко за проблемите във връзката ви.+1 ;-)

kofti_nick
06-27-2009, 16:10
Днес 1 мой фр ходил до центъра да си купи там нещо, незнам какво..И после дойде до нас, и приказвахме си, тва онова.. и ми каза:Абе вие със Вили защо сте скасали?! Аз в първия момент изгледах мн тъпо.. и му викам е как сме скъсали бе батка, не сме.. и тоя вика еми къв беше оня олигофрен къде се целуваше с нея на центъра.. АЗ като станах от дивана и като побеснех, направо откачих.. :shock:
Обадих и се да видя къде е.. питах я, и тя рече, че си е в къщи.. аз викам да не си ходила до центъра.. тя вика не.. аз викам хм, чудно.. и викам ми искаш ли да се ведем някъде, идем на кафенце.. тя вика е немога сега, че имам работа, и аз викам хубаво, след като свършиш тая важна работа ми се обади, и тя ми каза, нещо да не си сърдит, аз и викам не, не съм, като свършиш работа там, ково правиш, ела до нас..
След 1 час, часи половина идва и преказвахме тва онова.. аз уж до 1 момент се правех, че нищо незнам.. после изведнъж и казах за тва където ми го каза Данчо.. тя каза, че не е върно ама той няма ме излъже.. усетих, че има нещо такова.. личеше как се страхува(нещо такова).. Тя там ми каза някакви измислици, аз си зех телефона и тръгнах да излизам навин.. тя каза стой де, вратата кой ще заключи, аз и казах да я заключи, и да остави ключа под стъпката..

Ся и се сърдя и не е без причина.. тя осещам, че съжелява ама..

Вие какво мислите ? :-o

Само й се сърдиш ? :?

Fritz
06-27-2009, 16:17
На жена вяра нямай,лъже те и те гледа в очите!Вярвай на приятеля си.Ще съжаляваш ако не скъсаш с нея.

FamauseBaby
06-11-2010, 16:17
Може Данчо умишлено да иска да ви скара,да я икса за него си!Помисли си!

-- м0же да я харесваа.. :?

BiGBaDWolF
06-16-2010, 15:03
От приятел до приятел има голяма разлика ако си сигурен че приятелят ти не лъже зарежи я щом тя те лъже ...