PDA

View Full Version : Бяхме заедно, а сега



missingirl
06-26-2009, 07:49
Пиша тази тема , за да споделя мъката ,които ве4е не мога да понеса..
С приятеля ми бяхме заедно година и половина и се разделихме, в един клас сме и всеки ден зааедно , Тои се промени много към мен - не ме познава ве4е държи се с мен като ни6то, прави се или наистина не му пука за мен ,прави не6тата които ги е правил на мен с други докато бяхме заедно .. дали ве4е е безразли4ен .. боли ме от тази промяна но не знам как да се справя ,как да го преодолея. опитвам се да разговарям с него но не става кажа ли не6то ме отблъсква и ме пренебрегва , Вчера бе6е последния опит да се разберем.. отидох при него и ми се развика пред всички.. уви о6те го оби4ам .. вси4ко това което се слу4ва е толкова нереално иии децко :-o колкото пове4е се опитвам да се справя с това тои продължава да ме наранява..Сега запо4ва и лятната ваканция и все се чудя дали ще се обади , дали ще съжелява за това което стана.. Ми ако някоя ме замести през това време и ме забрави ?.. Каза уж , 4е му трябва време , но докога 6те продължава така .. ми занапред ..

spensi
06-26-2009, 07:56
Kаква е причината за раздялата ви ???

WooDy
06-26-2009, 08:10
Каква може да е причината според теб :? :? :?
МногУ ясно че има друго момиче в живота му ... :( :( :(

sladkalady
06-26-2009, 08:22
Прави така ,както прави той-бъди безразлична към него,недостъпна,не му обръщай никакво внимание.Забрави го-знам ,че сте в един клас,но въобще не общувай с него ...След известно време той сам ще дойде при теб и ще се държи с теб както преди(като приятел) :)

NeZaPoznat
06-26-2009, 09:48
Пиша тази тема , за да споделя мъката ,които ве4е не мога да понеса..
С приятеля ми бяхме заедно година и половина и се разделихме, в един клас сме и всеки ден зааедно , Тои се промени много към мен - не ме познава ве4е държи се с мен като ни6то, прави се или наистина не му пука за мен ,прави не6тата които ги е правил на мен с други докато бяхме заедно .. дали ве4е е безразли4ен .. боли ме от тази промяна но не знам как да се справя ,как да го преодолея. опитвам се да разговарям с него но не става кажа ли не6то ме отблъсква и ме пренебрегва , Вчера бе6е последния опит да се разберем.. отидох при него и ми се развика пред всички.. уви о6те го оби4ам .. вси4ко това което се слу4ва е толкова нереално иии децко :-o колкото пове4е се опитвам да се справя с това тои продължава да ме наранява..Сега запо4ва и лятната ваканция и все се чудя дали ще се обади , дали ще съжелява за това което стана.. Ми ако някоя ме замести през това време и ме забрави ?.. Каза уж , 4е му трябва време , но докога 6те продължава така .. ми занапред ..

Успокой се ! Вече си заместена ! Дай му малко време - 5-6 години стигат. А ти ако продължаваш да му се влачиш подир задника - не очаквам да те видя скоро в добро настроение ... :?

Свършиха ли момчетата бе ?! :?

NeZaPoznat
06-26-2009, 09:49
Прави така ,както прави той-бъди безразлична към него,недостъпна,не му обръщай никакво внимание.Забрави го-знам ,че сте в един клас,но въобще не общувай с него ..
:)

Че той точно това иска !! Хубав съвет !! Браво ! :grin:

mechtaq_za_teb
06-26-2009, 09:51
Дали ще те забрави??? :shock: Той вече те е забравил, колкото и грубо да звучи. Това си е истината... иначе не би се държал като пълен идиот. Помисли върху това.

IoaHka
06-26-2009, 10:04
Просто забрави ,че съществува ..

Aicken
06-26-2009, 10:07
на по колко год сте , истина е че вече си заместена :-o

RaZzer
06-26-2009, 11:44
Според мен това поведение издава донякъде, че не те е забравил... Така и не разбрахме причината за раздялата, но мисля, че по някакъв начин е останал наранен от теб и държанието в момента е някво показно... обаче на мен ми се струва, че контрастира с чувствата... т.е мисля, че още има нещо към теб, но, за да не разсъждаваме напразно - кажи защо скъсахте :?

missingirl
06-26-2009, 18:45
ми причината не я изяснихме каква е за раздялата ни .. не съм наясно , дори не се разбрахме като хората , както казах тои дори не ме изслушва пък да ми каже не6то .. последните месеци започнахме да се отчуждаваме един от друг , а аз бях мн привързана към него.. Толкова мног се случи , 4е не мога да смогна с мислите .. Ведъжж като се скарахме тои бе6е ядосан както и аз така.. държеше се гадно и му казах 4е умее да наранява а тои ми отвърна с това 4е аз умея да задушавам :? И да съм го наранила то с какво..искам да поговорим но не не и не .. трябвало му време да се почувства по добре а ве4е мина по4ти месец..
пък и това че някои ме е заместил :-o знам ли.. как ? просто си мисля за мн не6та ,, например .. 4ее иска да ме забрави , идната година дали пак 6те има чувства към мен .ми ако го видя с друга. А каде останаха онези моменти заедно? :( С групичката му от класа се усмихва , смее се и май му е доста забавно или поне така изглежда .. Следващата седмица ни дават бележниците и сигурно 6те се видим последно тогава пак без да си кажем ни6то ..