PDA

View Full Version : искам мнение



ElinoOor
06-26-2009, 13:37
Здрасти.
Ъм тази моя тема е изключение, понеже поставям на дневен ред важна за мен тема и искам мнение.Ако нямате такова по-добре не пишете каквото и да било..

Дълго обмислях къде и как да потърся някакво мнение и реших, че наборите от teenproblem.net са подходящите хора.
Става въпрос за..книга.По-точно ръкопис.Отделих на него година и половина и много безсънни нощи.
В момента е 517 страници,естествено,след евентуална намеса на редактор за печат ще останат не повече от 450 страници.Дори не се съмнявам, че ще „резнат” тук там или че ще пренапишат някои глави.”творението” има 53 глави като последната е нещо като епилог.
Все още никой не е чел това пък ии.. нз все едно родител да си пусне хлапето с другите на първия учебен ден.
Отплеснах се малко.Целта беше да питам дали си струва да търся връзка с издателство и т.н. или да си запазя тия работи само за мен.
Все пак много искам някой да оцени работата ми и да каже дали става или не.Имам някаква страст към писането и нз защо при положение, че всички от родата мразят искрено литературата особено художествената.. :-o :)

XceSS
06-26-2009, 13:42
Ами според мен, щом си написала 517 страници, би трябвало, да потърсиш, някое издателство.
Трудно ще е, но не се отказвай :)

hottie
06-26-2009, 14:02
Разбира се, давай смело ! Аз така преди години написах нещо..да речем роман, но така и не се осмелих да го дам. Сега съжалявам. Така,че се пробвай според мен :)

bubblebabe
06-26-2009, 14:14
^^Хоти, романа ти го има написан, така че никога не е късно да го издадеш.


По темата: Пробвай.

Едит: Преди време alex беше дал идея. Сега ще намеря темата и ще ти я дам.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4980801&highlight=#4980801


:)