PDA

View Full Version : Любов



BleedingSoul
06-26-2009, 14:41
Ем.. аз имам въпрос (по-специално към мъжката част от аодиторията). Въпросът ми е .. "Какво за вас е химичната реакция,причинена от мозъка от някакви симпатий към даден човек от противоположния пол,наречена любов. Каво толкова може да ви привлече дадената дама/господин и какво точно бихте направили за да я/го спечелите..



П.С. Само изчерпателни отговори моля :oops:




П.С. Сори за правописните грешки :D

Faces
06-26-2009, 14:44
Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)

bloodylips
06-26-2009, 14:48
Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)

и какви са й реакцийте като го види ? :lol: :lol: :lol:

buntar90
06-26-2009, 14:48
ми първото нещо което гледам са очите (истинските дето са на лицето, а не другите) , след това може би цялостното излъчване .
п.с. харесвам женските дадености но са второстепенни за мен

fatal4o
06-26-2009, 14:50
За мене "Любовта" е неописуемата част у теб която ти превзима половината от сърцето и при всяко нарушение на цикъла на тази половинка несъзнателно (понякога) си готов да взривиш всичко само и само да продължаваш да живееш с тази половинка от теб. Трудно ми е да ти го опиша, но каквото и да говориш каквото и да правиш ако наистина си влюбен ти си готов на всичко.

Иначе за дадената дама в моя случай, в зависимост от чуствата ми към нея зависи колко упорито ще се боря. А това което ще ме привлече на първо място е различният начин на мислене и като цяло характер в сравнение с другите еднотипни кифленски акъли.

Faces
06-26-2009, 14:50
Е как кви отначало леко се оцъкля после леко прокарва език по устните си и след това се хващаме за ръчичка и я водя към нас :)

bloodylips
06-26-2009, 14:54
Е как кви отначало леко се оцъкля после леко прокарва език по устните си и след това се хващаме за ръчичка и я водя към нас :)

не си ли мноу директен бря :lol: :lol: :lol:

Faces
06-26-2009, 15:02
Е как кви отначало леко се оцъкля после леко прокарва език по устните си и след това се хващаме за ръчичка и я водя към нас :)

не си ли мноу директен бря :lol: :lol: :lol:
Аз съм си такъв като видя момиче дето да ми грабне окото ставам като бик който е видял червено...налитам с "рога" ми напред :D

BleedingSoul
06-26-2009, 15:10
:D :D :D е добре наистна изчерпателни мнение.. хубавото е че са различни едно от друго.. но.. незнам :) може би аз си имам по такива различни мнения и т.н. за "любовта" (уф.. много ми е странна тази дума.. не съм от най-големите нали с многото опит но не съм и малка и още ми е трудно да казвам "обичам те") + тфа си падам малко старомодна нали :oops:

fatal4o
06-26-2009, 15:23
:D :D :D е добре наистна изчерпателни мнение.. хубавото е че са различни едно от друго.. но.. незнам :) може би аз си имам по такива различни мнения и т.н. за "любовта" (уф.. много ми е странна тази дума.. не съм от най-големите нали с многото опит но не съм и малка и още ми е трудно да казвам "обичам те") + тфа си падам малко старомодна нали :oops:

Седи си на старомодното, по-добре него от колкото да въртиш кифленски номера, не си само ти да си падаш по старомодните начини (е може би на мене тва ми е причината да съм рядко с гадже ,но тва неа значение хаха)

BleedingSoul
06-26-2009, 15:30
:D :D :D е добре наистна изчерпателни мнение.. хубавото е че са различни едно от друго.. но.. незнам :) може би аз си имам по такива различни мнения и т.н. за "любовта" (уф.. много ми е странна тази дума.. не съм от най-големите нали с многото опит но не съм и малка и още ми е трудно да казвам "обичам те") + тфа си падам малко старомодна нали :oops:

Седи си на старомодното, по-добре него от колкото да въртиш кифленски номера, не си само ти да си падаш по старомодните начини (е може би на мене тва ми е причината да съм рядко с гадже ,но тва неа значение хаха)

Уфф.. то на мен както ми върви.. :D :D Просто не ме оставят намира и то по няколко :grin: :D (ех.. искаше ми се да си вярвам :? )

fenasf
06-26-2009, 15:33
за жалост при мен е трайно увлечение по точно един човек и продължава дълго...
обикновено е към някое момиче, което не е особено красиво, защото около мен има разни кандидат-манекенки, но аз даже не ги поглеждам защото знам че те си падат по батковци...
и тва е...много съм заблуден, но проклетата ми възраст е такава :(

BleedingSoul
06-26-2009, 15:37
за жалост при мен е трайно увлечение по точно един човек и продължава дълго...
обикновено е към някое момиче, което не е особено красиво, защото около мен има разни кандидат-манекенки, но аз даже не ги поглеждам защото знам че те си падат по батковци...
и тва е...много съм заблуден, но проклетата ми възраст е такава :(
Ей дуде на колко си.. :) (А кандидат - Манекенките честно казано са ми леко повърхностни ... Аз като момиче не ги понасям и се чудя на пичовете кфо толкоз им аресфат верно са убави ма повечето като са изключително глупави.. :( )

gabi_94
06-26-2009, 15:39
За мене "Любовта" е неописуемата част у теб която ти превзима половината от сърцето и при всяко нарушение на цикъла на тази половинка несъзнателно (понякога) си готов да взривиш всичко само и само да продължаваш да живееш с тази половинка от теб. Трудно ми е да ти го опиша, но каквото и да говориш каквото и да правиш ако наистина си влюбен ти си готов на всичко.

Иначе за дадената дама в моя случай, в зависимост от чуствата ми към нея зависи колко упорито ще се боря. А това което ще ме привлече на първо място е различният начин на мислене и като цяло характер в сравнение с другите еднотипни кифленски акъли.

трудно ми е да повярвам, че едно момче може да мисли така :) евала



по темата: аз вярвам в любовта, но тъй като изобщо не ми върви и не съм имала сериозно гадже за повече от седмица, тъй като всички се оказват идиоти накрая. Иначе за мен любовта е прекрасно чувство и искрено се надявам някой ден да го изпитам и то да е споделено.

BleedingSoul
06-26-2009, 15:44
уфф.. като се сетя че и мойте връзки са едни от "най-сериозните" ми стаа яко че не съм само аз :D малко тъпо прозвуча.. но..
Така е .. Всички заебават мен :grin: :-P :-k :-k

noproblembitch
06-26-2009, 15:57
Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)
Нямаш и 16 пешлеме такова...

BleedingSoul
06-26-2009, 16:05
В момента всички са такива :(

Faces
06-26-2009, 16:54
Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)
Нямаш и 16 пешлеме такова...
На 23 съм мъжленце мамино просто се базиках проблем омбре ?

fatal4o
06-26-2009, 17:15
уфф.. като се сетя че и мойте връзки са едни от "най-сериозните" ми стаа яко че не съм само аз :D малко тъпо прозвуча.. но..
Така е .. Всички заебават мен :grin: :-P :-k :-k

Пука ти, важното е да си различна от другите ,че иначе лично на мен не ми се набиват особено в очите тия кифлетата , еднакви дрехи, еднакъв стил, еднакво говорене, еднакви децки акъли... като се замисля доста често ми се случва вече да се благодаря ,че нямам подобни половинки...

gabi_94 сърдечно ти го пожелавам ;)

BleedingSoul
06-26-2009, 18:10
Е.. Като се замисля.. И аз не съм от типа "Различни"(въпреки че много хора ще кажат че лъжа не им вярвайте не съм различна :D ) Обличам се тип.. Твърда музика ! :o :smt054 :oops: Но нали това не е най-привлекателния стил.. :D

fc
06-26-2009, 18:16
Очи, да не е някоя клечка баш, устни, кожа която да ми е кеф да докосвам, коса, лице и крака. Да бъде мила,леко разлигавена, закачлива, умна до някъде ,да не е на много логично ниво като мен и да не ми се прави на голяма, защото не е.

noproblembitch
06-26-2009, 18:17
Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)
Нямаш и 16 пешлеме такова...
На 23 съм мъжленце мамино просто се базиках проблем омбре ?
No problemo! Просто във форума чувството ми за хумор е затъпено поради явната липса на интонационни изразни средства! И не ми викай "проблем омбре ?" все едно ейся ще ми скочиш да ме биеш... :razz: :razz: :razz:

BleedingSoul
06-26-2009, 18:33
Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)
Нямаш и 16 пешлеме такова...
На 23 съм мъжленце мамино просто се базиках проблем омбре ?
No problemo! Просто във форума чувството ми за хумор е затъпено поради явната липса на интонационни изразни средства! И не ми викай "проблем омбре ?" все едно ейся ще ми скочиш да ме биеш... :razz: :razz: :razz:


Моля не превръщайте темата в място за наредби..

KimBerLy1912
06-26-2009, 18:36
Аз бих определила любовта като заблуда и нужда...
Нуждаеш се от някого толкова силно,че и за сламка се хващаш...Влюбваш се в най-неподходящия,приписваш му куп положителни качества (които той естествено няма)... Една сутрин се събуждаш и осъзнаваш,че той няма нищо общо с твоя идеал...
И че такъв несъвършен те прави още по-щастлив...
Естествено от другата страна осъзнаването е същото,само че с обратен знак...И...ето ти нов несподелен любовен идеал...
Малко ми е пристрастно описанието като се има предвид наскоро преживяното от мен...Но наистина това мнение се заформя в мен отдавна и в момента добива още по-силни контури...

fatal4o
06-26-2009, 18:42
Аз бих определила любовта като заблуда и нужда...
Нуждаеш се от някого толкова силно,че и за сламка се хващаш...Влюбваш се в най-неподходящия,приписваш му куп положителни качества (които той естествено няма)... Една сутрин се събуждаш и осъзнаваш,че той няма нищо общо с твоя идеал...
И че такъв несъвършен те прави още по-щастлив...
Естествено от другата страна осъзнаването е същото,само че с обратен знак...И...ето ти нов несподелен любовен идеал...
Малко ми е пристрастно описанието като се има предвид наскоро преживяното от мен...Но наистина това мнение се заформя в мен отдавна и в момента добива още по-силни контури...

В случая след всяка връзка оставаш с различна мисъл за Любовта и чуствата които изпитваш към противоположния пол... след предишната си връзка си мислила ,че любовта е най-красивото чудо на света ,но уви просто не си попаднала на добро сирене... след тази връзка си мислиш съвсем друго. Надявам се да ме разбереш. :)

KimBerLy1912
06-26-2009, 18:59
Аз бих определила любовта като заблуда и нужда...
Нуждаеш се от някого толкова силно,че и за сламка се хващаш...Влюбваш се в най-неподходящия,приписваш му куп положителни качества (които той естествено няма)... Една сутрин се събуждаш и осъзнаваш,че той няма нищо общо с твоя идеал...
И че такъв несъвършен те прави още по-щастлив...
Естествено от другата страна осъзнаването е същото,само че с обратен знак...И...ето ти нов несподелен любовен идеал...
Малко ми е пристрастно описанието като се има предвид наскоро преживяното от мен...Но наистина това мнение се заформя в мен отдавна и в момента добива още по-силни контури...

В случая след всяка връзка оставаш с различна мисъл за Любовта и чуствата които изпитваш към противоположния пол... след предишната си връзка си мислила ,че любовта е най-красивото чудо на света ,но уви просто не си попаднала на добро сирене... след тази връзка си мислиш съвсем друго. Надявам се да ме разбереш. :)
Разбирам те прекрасно,но като цяло мисля си аз такова е положението...Докато и втория във връзката се събуди влюбен в несъвършенството на човека до себе си...надявам се да се случи на всеки...
Иначе по принцип по някакво време единия търси ПО-ДОБЪР заместник на другия...
Но ще дам мнение по темата отново след година-две...дано съм си променила идеята... : )

Faces
06-26-2009, 19:02
Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)
Нямаш и 16 пешлеме такова...
На 23 съм мъжленце мамино просто се базиках проблем омбре ?
No problemo! Просто във форума чувството ми за хумор е затъпено поради явната липса на интонационни изразни средства! И не ми викай "проблем омбре ?" все едно ейся ще ми скочиш да ме биеш... :razz: :razz: :razz:
Да те бия...по форуми не използвам такъв тип закани просто не смятам че беше нужно да ми скачаш

golqmumnik
06-26-2009, 20:08
Да има симпатично лице и приятен глас,да е височка и стройна,да сме със съвместими характери 8)

BleedingSoul
06-27-2009, 04:23
На мен нещо на последък ич не ми върви.. :( Всъщност от 7 месеца насам.. (което не е чесно :cry: :cry: ) Така че в момента мнението ми се дели на .. 1.Що за скапано чувство Първо ти е хубаво и после кфо един голям в г*за :o ии 2. Защо по дяволите немога да си намеря свястен приятел?!Ма*ка му какво ми има.. :shock: :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-27-2009, 04:27
какво ли :Д

BleedingSoul
06-27-2009, 07:40
Ели тая тема ти излезе през г*зо ве... :-D :-D :-D иначе по темата...
Аз първо гледам очите и лицето,после характера (А ако е само външно ... Начина на обличане и чак тогава дупи , цици или т.нар. "Женски дадености" 8-) :D :D


Тц тц тц тц ..
няма да се минеш без да опозориш нещо мое нали :D :D

fatal4o
06-27-2009, 10:40
На мен нещо на последък ич не ми върви.. :( Всъщност от 7 месеца насам.. (което не е чесно :cry: :cry: ) Така че в момента мнението ми се дели на .. 1.Що за скапано чувство Първо ти е хубаво и после кфо един голям в г*за :o ии 2. Защо по дяволите немога да си намеря свястен приятел?!Ма*ка му какво ми има.. :shock: :-o

Относно:
1-то / еми виж какво и писах на KimBerLy1912 мисля, че при теб е същото или подобие
2-то / Хаха същите мисли са и тука (е разбира се говориме за приятелка в моя случай) така ,че ще те успокоя ,че не си единствена определено, а сигурно има и други! ;)

BleedingSoul
06-27-2009, 10:55
На мен нещо на последък ич не ми върви.. :( Всъщност от 7 месеца насам.. (което не е чесно :cry: :cry: ) Така че в момента мнението ми се дели на .. 1.Що за скапано чувство Първо ти е хубаво и после кфо един голям в г*за :o ии 2. Защо по дяволите немога да си намеря свястен приятел?!Ма*ка му какво ми има.. :shock: :-o

Относно:
1-то / еми виж какво и писах на KimBerLy1912 мисля, че при теб е същото или подобие
2-то / Хаха същите мисли са и тука (е разбира се говориме за приятелка в моя случай) така ,че ще те успокоя ,че не си единствена определено, а сигурно има и други! ;)


Ем да знам че не съм единствена ,но чувството е много кофти и ми е самотно и..
Като видя някоя двойка по улиците се вбесявам и умирам от яд и толкова завиждам на красавицата за приятеля й че.. ми става много мъчно и гузно..

Anchety
06-27-2009, 17:50
Любовта като цяло е чуство, което би трябвало да те кара да се чустваш много щастлив/а и да прави нещата много по- лесни. Дори, когато я няма (смисъл не я изпитвам) или съм огурчена от нея.. за мен любовта винаги ще си остане върховно чувство, което пожелавам на всеки един да изпита. Просто както почти всяко друго нещо в този живот, любовта си има и хубавите, и лошите страни... Колкото щастлив/а може да те направи, толкова е нещастен/а, но пък от друга страна това не се опира толкова до самата любов, а дали човекът до теб е правилния.

А в някое момче винаги забелязвам начина, по който се отнася с момичетата и не само.. по принцип към хората.. държанието му... Като външни белези (макар че не е много външно) начина, по който приказва.. смисъл не дали псува много и такива, а самия му глас (по принцип в хората винаги ми прави впечатление това..). :)

BleedingSoul
06-29-2009, 04:06
Е добре вдъхнахте ми някаква надежда.. 8-) :grin: :grin: :D

bog4eto
07-01-2009, 11:58
Може да ме привлече човека,като цяло-не колко коса има отстрани( :D ) или колко голям му е,или колко е известен,богат,желан,силен и т.н. и т.н.


Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов. ;)


А какво се прави за да спечелиш някого...както винаги казвам-продължаваш да си живееш,да бъдеш себе си и се надяваш,че ще те хареса такъв,какъвто си ;)

mechtaq_za_teb
07-01-2009, 12:06
Аз не мога да си го обясня... какво точно ме привлича? Не знам. Понякога външност, понякога определено действие, начин на поведение. Всеки път е кореннно различно, но чувството е едно и също.
Веднъж се влюбих във въшния вид и си мислех, че никога няма да си падна по някой, който не ми допада по този начин. Но се случи точно обратното... и причината беше, че имаше някакво адски силно привличане. Беше като магнит за мен... и не можех да се отделя от него за секунда. Причината... не знам.

gr8nikiP
07-01-2009, 18:38
[quote=Faces]Е как кво ще ме превлече големите цици и малкото дупе а кво правя за да я спечеля скивам къде е седнала и отивам и го тръшкам на масата да види моя размер както аз съм скивал нейните и така :) Действа безотказно 8)

Пич много си смотан ако търсиш само това в едно мимиче.... :-x :shock: :o

vagarious
07-01-2009, 18:45
:D :D :D е добре наистна изчерпателни мнение.. хубавото е че са различни едно от друго.. но.. незнам :) може би аз си имам по такива различни мнения и т.н. за "любовта" (уф.. много ми е странна тази дума.. не съм от най-големите нали с многото опит но не съм и малка и още ми е трудно да казвам "обичам те") + тфа си падам малко старомодна нали :oops:

Седи си на старомодното, по-добре него от колкото да въртиш кифленски номера, не си само ти да си падаш по старомодните начини (е може би на мене тва ми е причината да съм рядко с гадже ,но тва неа значение хаха)
Напълно те подкрепям fatal4o.Аз също бих казала,че си падам малко старомодна и хич не ми дреме.Даже се кефя,че съм различна от така наречените "куклички"и кви ли не изкуствени "барбита".На мнение съм,че за всеки влак си има пътници. :)