PDA

View Full Version : Имам малък проблем относно зърната (момче съм).



Rulesbreaker
06-26-2009, 16:56
Ами.. имам малък проблем със зарната, а по точно - преди бях доста пълен (165 висок, 85 кг :X) и още от тогава имах проблеми, но отслабнах. Сега съм пълната противоположност, НО зарната на гардите ми сякаш не станаха по-малки.. Имам предвид, че момчетата на моята възраст са с по-нормализирани, а моите са леко над нормата, а не си върви.. Както и да е. Ходих на доктор и той каза, че това е от побертета и че ще отмине и ще си се нормализират, вие как мислите?
А и още нещо - сега в момента ходя на фитнес доста често, имам програма и спазвам стриктно,. Това дали ще помогне за нормализирането на зарната?

Nitroglycerin
06-26-2009, 19:18
Леле само като ви чуя "ходя на фитнес" и ми се до повръща 5 пъти ,спрете да се занимавате с фитнес ,това е за хора с нормално развити скелети през пубертета е най-важно формирането на скелета с фитнес костите се изкривяват.Тренирай нещо което няма да те увреди - много.
Та по темата ,ще ти се оправят зърната спокойно.

Shalala
06-26-2009, 19:29
Леле само като ви чуя "ходя на фитнес" и ми се до повръща 5 пъти ,спрете да се занимавате с фитнес ,това е за хора с нормално развити скелети през пубертета е най-важно формирането на скелета с фитнес костите се изкривяват.Тренирай нещо което няма да те увреди - много.
Та по темата ,ще ти се оправят зърната спокойно.

по-голяма простотия за днес не бях чул "от фитнеса се изкривяват костите" :D браво пич страшен си..
а относно дали ще ти помогне за зърната,не,за друго ще ама то4но за зърната не.

Shalala
06-26-2009, 19:45
шалалалалалалала натоварва се скелета от тежеста е умен

Ми,няма да тренира с толкова голяма тежест бе,овца без подобна...

john95
06-26-2009, 20:38
Забавни сте ...



Иначе по темата - И аз съм подобно - ама това не е от това, че си бил много дебел (извинявай ако те обиждам), а просто през пубертета така става.. Мойте пък са безформени понякога... :?

Rulesbreaker
06-26-2009, 20:48
Забавни сте ...



Иначе по темата - И аз съм подобно - ама това не е от това, че си бил много дебел (извинявай ако те обиждам), а просто през пубертета така става.. Мойте пък са безформени понякога... :?

Да и на мен по някой път.. А и както ти ми казваш, личния ми лекар каза, че е от пубертета и че ще мине.. А по принцип придобиват по-нормална форма когато около гардите сам настръхнал или се намокря с вода.

john95
06-27-2009, 07:05
Забавни сте ...



Иначе по темата - И аз съм подобно - ама това не е от това, че си бил много дебел (извинявай ако те обиждам), а просто през пубертета така става.. Мойте пък са безформени понякога... :?

Да и на мен по някой път.. А и както ти ми казваш, личния ми лекар каза, че е от пубертета и че ще мине.. А по принцип придобиват по-нормална форма когато около гардите сам настръхнал или се намокря с вода.

Точно!!!... Най-вече като ми е студено например..

Rulesbreaker
06-27-2009, 07:38
Забавни сте ...



Иначе по темата - И аз съм подобно - ама това не е от това, че си бил много дебел (извинявай ако те обиждам), а просто през пубертета така става.. Мойте пък са безформени понякога... :?

Да и на мен по някой път.. А и както ти ми казваш, личния ми лекар каза, че е от пубертета и че ще мине.. А по принцип придобиват по-нормална форма когато около гардите сам настръхнал или се намокря с вода.

Точно!!!... Най-вече като ми е студено например..
Да! Точно така... Е поне разбрахме, че ще се оправи...
Благодаря на всички за отговорите!

Nitroglycerin
06-27-2009, 11:23
шалалалалалалала натоварва се скелета от тежеста е умен

Ми,няма да тренира с толкова голяма тежест бе,овца без подобна... Ти май с фитнес не си се занимавал/а ,в пубертета само стойката ти води до изкривявания ,а като добавим и едно постоянно дигане на тежести (съмнявам се ,че като момичетата ще тренира с 1 кг и ще кляка) води до тежки изкривявания ,набиване на костите ,износване на стави от неправилно изпълнение на упражнението може да си причини тежки травми.
П.С. Моля не компетентни хора да не дават не компетентни мнения.

john95
06-27-2009, 15:20
шалалалалалалала натоварва се скелета от тежеста е умен

Ми,няма да тренира с толкова голяма тежест бе,овца без подобна... Ти май с фитнес не си се занимавал/а ,в пубертета само стойката ти води до изкривявания ,а като добавим и едно постоянно дигане на тежести (съмнявам се ,че като момичетата ще тренира с 1 кг и ще кляка) води до тежки изкривявания ,набиване на костите ,износване на стави от неправилно изпълнение на упражнението може да си причини тежки травми.
П.С. Моля не компетентни хора да не дават не компетентни мнения.

+1

plmn
06-29-2009, 18:14
вероятно имаш гинекомастия
лекува се оперативно

ubuntureload
06-29-2009, 20:16
Абе я стига с глупости за тоя фитнес ..
Като бях на 16-17 бях напомпано говедо .... 100++ кила ... нищо ми няма ..
Вярно вече не тренирам и не съм това което бях но си има причини за това ...
Въпроса е да не се претренира кто се ходи на фитнес и точно са на тази възръст не е хубаво да приемаш от лайната за мускули ....
Тренирай чисто яж плодове зеленчуци чисти печени/варени меса без мазнини
Хубаво е червено месо да хапваш умерено ....

batkodoki
06-30-2009, 23:18
Абе я стига с глупости за тоя фитнес ..
Като бях на 16-17 бях напомпано говедо .... 100++ кила ... нищо ми няма ..
Вярно вече не тренирам и не съм това което бях но си има причини за това ...
Въпроса е да не се претренира кто се ходи на фитнес и точно са на тази възръст не е хубаво да приемаш от лайната за мускули ....
Тренирай чисто яж плодове зеленчуци чисти печени/варени меса без мазнини
Хубаво е червено месо да хапваш умерено ....

мхъъм....

я се погледни, на 20 си.
какво е останало ТРАЙНО (освен проблемите) от онази впечатляваща релефна мускулатура "...влизам в дискотеката, избирам си и след 10 минути ми духа.." - кажи им де?!

та не подвеждай децата! - нека карат велосипед кооооолкото и по които гори си искат, нека плуват където и както щат, но тая мръсотия "ФИТНЕС" - измислена за да ги тъпче с "безвредни протеини" и "възстановяващи смеси" срещу заплащане - да забравят и то веднага!