PDA

View Full Version : kakvo da pravq



radoslava
06-26-2009, 16:56
Zdraveite! neznam kak da postapq!ima edno mom4e s koeto se razbrahme da izleznem sled nqkolko dena ,koeto poznavam ot malka vinagi sme si igrali kato malki i sega ve4e kato po golemi re6ihme da izl zaedno, oba4e nqkoi ot moite priqteli mi kazvat 4e sam mn zle da izlezna s nego za6toto toi zaribqval mn momi4eta i t.n. oba4e pak dr mi kazvat da izlezna 6toto bil mn svqsten i az sa6to iskam, da se vidim ....... gadno mi e za6toto nai-dobrata mi priqtelka mi kaza 4e sam mn tapa za sa se sre6tna s nego :? vse pak e samo edna sre6ta :) ni6to pove4e!!!!
vie kak bihte postapili na moe mqsto :) ?

Izvinqvam se 4e ne pi6a na kirilica no prosto v druga darjava jiveq i ne sam q instalirala :) :) :)

Tempest
06-26-2009, 17:05
ако те зарибява, забаламосай го, накарай го да си мисли, че му е вързало... остави го да плати сметката... и повече не му звъни... типично в женски стил... сега сериозно - излез с него, ама не очаквай да е някъв романтик... може ти, дето са ти казали, че е свестен да ти направят гадно, знаейки, че той е к*рва... може пък тия, дето са ти казали, че е к*рва, да са го намразили, щото е минал и през тях и да говорят глупости за него... ай ушпек ;)

lonely_girl92
06-26-2009, 18:23
Ами аз бих излязла с него,все пак нищо не губиш това е 1 среща нищо повече ... ако нещата не тръгнат на добре просто няма повече да излизаш с него ... Според мен опитай не губиш нищо :)

Kukumqvka
06-26-2009, 21:19
Ами аз бих излязла с него,все пак нищо не губиш това е 1 среща нищо повече ... ако нещата не тръгнат на добре просто няма повече да излизаш с него ... Според мен опитай не губиш нищо :)

.. даже може да спечелиш :)

WhyNot
06-26-2009, 21:27
най добрата ти приятелка май ти завижда като т ие казала тъпа е реагирала остро очевидно тва ли е начина да се подкрепят приятелите да се уважават ако беше по умна да беше ти го казала по по заобиколен начин

bloodylips
06-27-2009, 08:08
според мен най добрата ти приятелка просто изпитва завист може би има скрити чуства или симпатий незнам към въпросното момче но не мисля че трябва да ти пука защото ако ти беше найстина приятелка нямаше да ти каже така поне според мен....е успех ти желая :)

vesito13
06-27-2009, 08:20
Излез с него и сама си прецени свестен ли е или не . Няма нужда да се водиш от чуждото мнение :?

anSsito
06-27-2009, 10:44
Излез с него и сама прецени какъв е.
Не мога да разбера защо някой толкова много слушате "съветите" на другите? Нямаш ли собствено мнение по нещата, а не да се водиш по акъла на другите.. А и тези хора може да не са толкова добронамерени за колкото ги мислиш..

Hilary_
06-27-2009, 10:45
Излез с него и сама прецени ... тва кво говорят другите трябва слабо да те вълнува... :?

Pepincetyy
06-27-2009, 13:18
Ами аз бих излязла с него,все пак нищо не губиш това е 1 среща нищо повече ... ако нещата не тръгнат на добре просто няма повече да излизаш с него ... Според мен опитай не губиш нищо :)

Chawder
06-27-2009, 13:23
Уф, а ми просто разчитай на собствената си преценка! Излез с него и сама си създай мнение...ух, колко трудно беше...