PDA

View Full Version : Той е англичанин...



one_love
06-26-2009, 17:11
Здравейте,
тази година съм на студентска бригада в Англия.
Проблемът е там че си харесах един англичанин които работи с нас...как да го поканя да излезе с мен.Не искам да ме помисли за някаква натрапница.Почти не ме си говорили...Някакви оригинални идеи?

lipstik
06-26-2009, 17:28
Отиваш и направо си го питаш какво ще прави петък вечер,дали е свободен да илезете,да отидете на кино,да се разходите.Ако те отеже голяма работа,поне ще си опитала.

Shalala
06-26-2009, 17:35
ами,щом не се познавате и не си говорите,естествено е да те отреже,първо се упознаите,чак тогава деиставаи

fatal4o
06-26-2009, 17:39
хаха прати му примерен смс:

Heyy! Its me [ИМЕТО ТИ], from the [ИМЕТО НА РАБОТАТА] job.. well I liked your style... are you free at Friday night? If you are wanna go for a drink? I would really like to know more about you..

Все пак ако си добре с английския заговори го, поговорете си за проблемите в света или свързани с нашата/тяхната държава или каквото знаеш, почни да му говориш какво си слушала за Англия и такива.. абе заговаряш го и в последствие му подхвърляш въпросчета как му е семейното положение и т.н. има ли си набелязана мацка и т.н. :) Успех!

Riva
06-26-2009, 17:44
Offer him some tea!British blokes go crazy for this shit!!

Aniiiii
06-26-2009, 18:03
Азз живея в Англияя ии те са малко хмм странни англичаните. Първоо разбери дали си има приятелка, защото ако излезнеш с него и тя разбере .. леле пази Боже 8-) (мннн бойствено настроени са )
Ии послее можее даа се сближите повече, почни да си говориш с него в работата повече. Те са податливи и ако си няма приятелка той ще те попитаа, не след дълго :P :-D

Wrathchild
06-26-2009, 18:52
Покани го, няма как да знаеш иначе какво да правиш.
Agree with Riva. English people are crazy for tea.

flowerlina
06-26-2009, 20:17
Отиваш и направо си го питаш какво ще прави петък вечер,дали е свободен да илезете,да отидете на кино,да се разходите.Ако те отеже голяма работа,поне ще си опитала.

Lady_AMG
06-26-2009, 21:13
Хм, не знам защо, но аз колкото англичани съм срещала, всички умират за българки... едва ли ще ти откаже.

Neet
06-26-2009, 23:37
СМЪРТ ЗА АНГЛИЯ !!!!!!!! Мразя им шибания лигав акцент !!!!!! СМЪЪЪЪЪРТ !!!!!! ГАДНИ РИЖАВИ ОТРЕПКИ !!!!!!!

Co0kIe
06-28-2009, 13:28
СМЪРТ ЗА АНГЛИЯ !!!!!!!! Мразя им шибания лигав акцент !!!!!! СМЪЪЪЪЪРТ !!!!!! ГАДНИ РИЖАВИ ОТРЕПКИ !!!!!!!

Успокой се малко де :D

sladur4etyYy
06-28-2009, 13:48
хаха прати му примерен смс:

Heyy! Its me [ИМЕТО ТИ], from the [ИМЕТО НА РАБОТАТА] job.. well I liked your style... are you free at Friday night? If you are wanna go for a drink? I would really like to know more about you..

Все пак ако си добре с английския заговори го, поговорете си за проблемите в света или свързани с нашата/тяхната държава или каквото знаеш, почни да му говориш какво си слушала за Англия и такива.. абе заговаряш го и в последствие му подхвърляш въпросчета как му е семейното положение и т.н. има ли си набелязана мацка и т.н. :) Успех!

ти по- добре не си давай зор с примерните смс- и, че ако тва му го прати, не ще я отреже, ми ще си вземе ограничителна заповед :razz:

авторке, първо се сближи с него, като общувате в работата, а после вече става лесно. бтв можеш да го помолиш за помощ, ще се почувства ''силен''. те обичат да се чувстват силни ;дд

Python5
06-28-2009, 16:39
Offer him some tea!British blokes go crazy for this shit!!
Ye'mate, but that girl doesn't sound like she knows tea ... ya get ma' meaning? 'Tis not a good idea to meddle in things you might mar.

CyberMaster
06-28-2009, 18:40
Аз си мисля,че трябва да го заговориш докато сеете броколи,да речем... или нещо от сорта!Бъди себе си ( а ти си яко човече :grin: :oops: ) и няма да имаш проблеми с него. :-P

one_love
06-29-2009, 16:56
Dnes malko si govorihme za rabotata, no zashto mi e tolkova trudno da mu kaja "would you like to go out with me sometimes?"V prodyljenie na 9 chasa se samonavivah, no nakraq pak ne sybrah smelost.Kato nqkakva vytreshna borba e.Strah me e da ne mi otkaje. :?

DevilWish
06-29-2009, 17:06
Със страхове ,нищо няма да постигнеш.Ако го попиташ или губиш или печелиш, но ако не го попиташ тогава така и така губиш ;) Пребори се с този страх ;) Аз говорих с шефа си на тази тема, което беше толкова забранено и странно, но го направих - отказаха ми да ,но спечелих уникален приятел в негово лице ;) Успех

mIsSsVanity
06-29-2009, 18:39
А каква ти е тая лентичка: "обичаме се от 2 год" хахах любимото на хората, да изневеряват веднага щом се отдалечат малко от приятеля си

one_love
06-29-2009, 18:52
А каква ти е тая лентичка: "обичаме се от 2 год" хахах любимото на хората, да изневеряват веднага щом се отдалечат малко от приятеля си

mmm izkaza se nepodgotvena - ne mi znaesh semeinoto polojenie v momenta :-P

NeZaPoznat
06-30-2009, 07:15
Здравейте,
тази година съм на студентска бригада в Англия.
Проблемът е там че си харесах един англичанин които работи с нас...как да го поканя да излезе с мен.Не искам да ме помисли за някаква натрапница.Почти не ме си говорили...Някакви оригинални идеи?



Думата 'секс' звучи еднакво на много езици - включително и на английски :-P