PDA

View Full Version : Само споделям :(



Inlofchi
06-26-2009, 18:35
Толкова ми е гадно. Ето как започна деня ми:
Събуждам се. Пускам тв-то и точно тогава казват за смъртта на Джексън.
Не съм му голяма фенка но определено ми стана гадно :-k Няма с кой да изляза приятелите ми ме зарязяха и ме викат само когато имат нужда. Скарах се с майка ми. Брат ми цял ден ме ядосва. Незнам как изведнъж се сетих и за баба ми която почина :-k Насълзиха ми се очите но не съм плакала все още :-k Плаче ми се а няма причина незнам защо днес само гадни неща са ми в главата Днес четох и една тема в която едно момиче тук пишеше нещо за родителите и аз като се замислих за това направо ужас Дайте нещо да си оправя настроението нещо забавно...
Просто споделям не искам нещо от вас ако нямате време не се занимавайте.
Съжелявам за правописните. :-k :-k
Мнн ми е гадно :-k :-k

fall_out_girl
06-26-2009, 18:37
Всеки има такива дни...Спокойно утре всичко ще е наред :)

Shalala
06-26-2009, 18:39
Мен,дане ми е много весело,неска загубих 3 лв. на виенска по троики,след тва 2 лв. на белот,сега пък няма и ского да идем на диско...просто...супер гадно е и наи-вече скука :o

EarthShaker
06-26-2009, 18:42
като си мислиш колко ти е гадно щи стане още по-гадно.. самия факт, че пускаш тая тема те кара да се чувстваш още по-гадно... като се сещаш за баба си също... сама си го правиш

Boot
06-26-2009, 18:43
Днес една колежка се беше почти поболяла от скръб по Майкъл Джексън... нормални ли сте, бе?

EroSennin
06-26-2009, 18:44
абе стегнисе, виж какво хубаво слънце грее на вън :) радвай се че си жива и че може да правиш адски много неща :) вмези си 1 семки и излез навън на разходка сама да се успокоиш :)

Shalala
06-26-2009, 18:49
Днес една колежка се беше почти поболяла от скръб по Майкъл Джексън... нормални ли сте, бе?

И,до мен на леглото да умре през оная работа от татака ми е....

heartlesSgirl
06-26-2009, 18:59
Тези неща са почти в ежедневието Ако всеки ден се впрягаш като мислиш така винаги ще ти е гадно Излез сама вземи си една кола и 1 пакет семки :D иди някъде на по спокойно място и се успокой мисли за хубави неща и се радвай че си жива както каза някой от потребителите айде успехчета и не мисли за тези неща :-)