PDA

View Full Version : Пф женкар



ladyTo94
06-26-2009, 19:16
Той приплъзва леко пръстите си по нейните крака, но тя свенливо отблъсква ръката му...Той продължава, а тя е все така претиснена...въпреки, че тя го искаше.Да тя още го обичаше, но сама разбираше, че едва ли отново нещо ще се получи между тях, освен краткотрайна закачка...но тя не искаше да става така-или да е с него завинаги или по-добре да го няма и за 5 минути, защото ще й се искат още и още...Защо ли тя имаше чувството, че и той мисли така-като го виждаше как я гледа той:така мило и влюбено.А дори и да е така какво?!?!?Нали след 2 дни той няма да е вече тук...при нея...НЕ...той ще е с поредната единствена.О, Боже какъв женкар!!!

jghgh
06-26-2009, 20:38
Мега тъпня + той,той, той, той, тя, тя, тя и пак оня гадния изказ, с който веднага читателя е "нападнат" от действието.
Такива безуводни ги избягвай. Някак си нахълтват в пространството на човека и хич не са подредени.
Сценарият хич не ми харесва. Тц.
Това не е произведение за мен.



Подозирам че си писала под вдъхновение на твоя случка, затова те съветвам да не се занимаваш с драми и "обич за 5минути". Маай го тоя.

LiveFlower
06-27-2009, 01:03
Идеята ми харесва , но не ми харесва начина на писане .
Може би , ако промениш малко сюжета / конструкцията , ще стане по-добре . И малко да го "разтеглиш" ...