PDA

View Full Version : Ама че каша



beiho
06-26-2009, 18:37
Здравейте, искам да ви споделя нещо, а и ако може вие малко да ме окуражите.
Та, това лято реших да започна работа в басейна в моя град.Ще си изкарам парички, няма да скучая, ми ОК.Обаче идва следният проблем, че гаджето ми е от друг град и идва в моя да учи, та сега няма да се виждам много с нея, а когато съм на работа и ако тя иска да дойде тук да се срещнем,понеже си има и роднини, страхувам се, че може да нямам време да я видя, или друг начин е направо да я извикам да дойде в басейна, но няма да сме на спокойно.Гадно ми става като си помисля, че на нея ще й стане неудобно да ме притеснява в работно време.Имахме планове да ходим двамата да се разхождаме в друг град и да си изкараме чудесно няколко пъти, но пак възниква проблема дали ще осъществя планоете си, ако започна работа?Вие попадали ли сте в подобна ситуация и ако може малко ме успокоите, ще се радвам. :)

tuzaro
06-26-2009, 18:40
то и аз имах план да излена с гажето в 6, ама в 5;20 като заваля един дъж...

selens
06-26-2009, 18:48
Е споко все ще имаш по4ивки :)

kobrichka
06-26-2009, 19:07
По-голямата част от населението работят и имат гаджета. Това не пречи да работиш и да имаш връзка. Все пак ти няма да си постоянно наработа, все ще имаш почивки и тогава ще си бъдете двамата и т.н. Едното не пречи на другото. Има ли желание има и начи.

hooliganka89
06-27-2009, 10:52
Има ли желание има и начин

vampirekiss
06-27-2009, 11:41
Ооо аз на моя час по час му висях на главата,когато ходеше на работа.Пък и не се притеснявай-винаге ще намерите време да бъдете заедно.

soul1199
06-27-2009, 11:42
6е се справи6,спокойно :)

lipstik
06-27-2009, 12:03
Събота и неделя да идва(или там,когато са ти почивните дни)

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 13:00
Все ще се намери свободно време, пък и тъкмо ще си липсвате повече. 8-)

valdesbg
06-27-2009, 15:41
Въх да ви имам проблемите.


Ми с предното гадже се виждахме за по час и нещо - два през ден когато сме на работа. Което е повече от достатъчно. Не ме разбирайте погрешно - достатъчно да си поприказваме, да си споделим на който каквото му е, да си направим веселото да бъдем заедно и така. Естествено че почивните дни сме доста повече време и определено е по хубаво.

Иеята ми е следната - хич не се тормози. Ти ще имаш почивки, а и няма да си по 12 часа там. Така че време ще имате да се виждате. Споко.