PDA

View Full Version : Истински мъж



Canis_Dirus
06-26-2009, 20:39
Поради зачестилите изяви на неориентирани полово същества от предполагаем мъжки пол и следвайки принципа, че новото е добре забравено старо, представям на вашето внимание отново една фундаментална статия.
Автор: Шлосера
Текст:

Истински мъж

Няколко неща, които правят истинския мъж, такъв какъвто е. Тези няколко неща го отличават от нещастните гейчета, които се мотаят околовръст, сложили по едно венче върху изрусената си на кичури коса. Мъж, достоен за уважение и вдъхващ респект в двата пола. Ето и двадесет и двете причини, поради които се зове изтински мъж:

1. Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изключително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.
2. Пиенето на твърди алкохоли по светло. Кафето сутрин е абсолютно забранено. Пие се едно голямо на екс за отскок и така се започва деня. Истинските мъже винаги са леко подпиинали.
3. Махмурлука. Не може да излезе вечер с приятели, да пие една минерална вода или да се лигави на една бира цяла вечер. Десятка бири е само за загрявка, а от там нататъка никой не може да каже… На сутринта е ясно, каквъв махмурлук го чака, но това си е за сутринта. Да се оправят нещастните педерастчета, той е пич и не му пука.
4. Бирения корем е задължителен. Изобщо един мъж, се отнася пренебрежително към външния си вид. Какъв е истинския мъж без бирен корем и някой килограм в повече.
5. Истинския мъж бие поне веднъж дневно жена си. Поне.
6. Истинския мъж харесва футбола. Знае на изуст всички имена на играчите от ЦСКА, Левски, Реал Мадрид, Манчестер Юнайтед, Ливърпул и Барселона. Мрази Дейвид Бекъм, този отвратителен рус гей, на който ти се ще да го минеш на задна без да се замислиш.
7. Драпаненето на ташаците. Особено на обществени места. Жените са възмутени от този начин на поведение, обаче истинския мъж винаги се почесва демонстративно пред тях, за да покаже, че не му пука от тяхното мнение.
8. Маструбирането. Истинският мъж е способен да си удари мощна чикия десет минути след секс. За него чикията е истинското удоволствие, секс прави само за пред другите хора – за престиж.
9. Демонстративното оригване и пърдене. В хубавия човек лоши неща не бива да стоят. Съблюдаването на този принцип е задължителен. Обикновено, когато му се допърди на истинския мъж, демонстративно повдига крак и на всеослушание изревава мощно с гъза си. Казвайки с оригня “Алибабаичетиридесеттера бойника”, уплашвайки разярени тигри, го прави герой в очите на много други мъже, завиждащи на способността му за изява.
10. Сбиванията. Никой не може да каже нещо наопаки или на въпреки. Тогава рискува да се размине минимум с разбит нос. На истинския мъж, поне веднъж му е чупен носа, избиван зъб или леко е ръгван с нож.
11. Шофирането. Истинския мъж може едновременно да паркира хладнокръвно на задна, да пуши и да говори по мобилния си телефон. За него успоредното паркиране винаги става от първия път, карането винаги в най – лявата лента е закон.
12. Срането. Истинския мъж, когато сере го прави демонстративно. Стоейки на маса, става, казва на всеослушание, че отива да сере и поемайки към кенефа си взема нещо за четене. Едно истинско сране трае минимум половин час. Най – истинските мъже, не пускат водата в тоалетната, ами се връщат на масата, събират всички хора, повеждат ги към тоалетната и им показват какво са сътворили. Вонята на лайна се носи на далеко.
13. Истинският мъж не прави любов – той eбe, чука, клати и т.н.. На него не му правят френска любов, ами му въртят свирки, духат му и пр. Многобройни са случаите, когато групово, с приятели са въртяли на “шиша” разни жени, обещавайки им рани неща.
14. Към приятелите, никога не се обръща по име. Колкото е по – близък човека толкова по – вулгарно е обръщението към него. Куре, педал, смотан, бастун…
15. Жените за него не са просто жени, те са путки. “Абе тази путка вчера една свирка не можах да я накарам да врътне. Тъпа кучка”. Освен путки, те са и курви, мастии, дрисли, пръдли (защото опърдяват кучана) и т.н. и т.н.
16. Един истински мъж, е винаги хладнокръвен. Когато сгази на улицата малко котенце, а приятелката му през това време се дере от рев заради това, той излиза на вън, най – необезпокояван го изтъргва от асфалта и го хвърля в канавката, за да не пречи на движението. “Добре де, сега защо ревеш? Кво толкова?”, така и не му става ясно защо се сополи тази на дясната седалка.
17. Псувните. Абсолютно цветущи. При разни проблеми, около 50 % от думита са задължителни псувни. Така, е почти сигурно, че ще потръгне от раз.
18. Мъжът говори малко, само при необходимост и то ако не псува нещо и някой. Винаги се нервира на приказливите жени. Защитава мнението, че би трябвало да се затворят устите им, само с шамар.
19. Истинския мъж е факир пред скарата. Напълно възможно е да не може да си изпържи две елементарни яйца, но това кебапчета, кюфтета, паржоли и пр… няма равен на себе си.
20. Телефонните разговори – кратки, ясни и точни. Това, обаче не може да го обясни на жена си, на която той плаща сметките.
21. Музикалните предпочитания. Моторхед, Менъуор, Джудас… Тези групи са истинските за него. Леми Килмистър истинския фронтмен. Онези, мръсни педали от кирливите си педалски бойз групи, стават само за свирки и за нищо друго. Принципно му се драйфа, като види някои от тях…
22. Казармата. Всеки истински мъж е изкарал казармата, срал в мизерните кенефи, давал е наряди, влизал е в ареста, напивал се е безобразно с другите войнници и се е сбивал с по – вишестоящ.

Това е. Който, не се покрива поне на 50 % с тези двадесет и две точки, трябва да се замисли доста сериозно, дали не му се ще да го чукат други мъже, понякога. Да се погледне в огледалото и да види дали не си е лакирал ноктите или изрусил косата. Ако е така, трябва да се вземат незабавни мерки и то на време. В противен случай… пасивното гейство не се одобрява от истинските мъже…

източник: http://shlosera.wordpress.com

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-26-2009, 21:07
не съм истински мъж ... а как искам да бъда :(

LiveFlower
06-26-2009, 21:12
:lol: :shock: ужаст ... не искам истински мъж! :lol: по добре да съм с гей :razz: или с жена или сама ама не и с такъв тип какъвто е "истинскя мъж" 8-)Тва па ...
аз за такъв мъж си мечтая !

xoxi
06-26-2009, 21:19
:lol: :shock: ужаст ... не искам истински мъж! :lol: по добре да съм с гей :razz: или с жена или сама ама не и с такъв тип какъвто е "истинскя мъж" 8-)

и аз така :lol:
За мъжето това сигурно е да си "истински мъж" .. за жените е съвсем друго.

xoxi
06-26-2009, 21:32
Raybeez За жените това, което е описано по-горе е свинщина.. а за мъжете това е да си "истински мъж" ... Ето защо жените са разочаровани и се сополявят из форума, оплаквайки се от мъжете.

xoxi
06-26-2009, 21:49
И разбира се, всички жени трябва да са под общ знаменател..
Това, че част от момичетата се кефят на по-добре епилирани, напарфюмирани и нагримирани момчета от тях, не значи че останалите трябва да се държат като животни, само за да покажат, че не са съгласни с това.
Не знам кой е писал статията за "истински мъж", но това или е някаква подигравка или човека сериозно го избива на нещо..
И аз точно с това не съм съгласна.. Всеки си има различен идеал за мъже, жени и т.н. Глупаво е всички да се слагат в стадото.. За един това може да е перфектно, за друг - не. А мъжете и момчетата, които един след друг се съгласяват с написаното за мен лично не отговарят и на едно от нещата, но понеже някой си казал, че това е то "истински" и хайде всички да сме истински и да ни се кефят.. и да говорим срещу останалите, защото не са съгласни.
Е в това за мен няма нищо истинско.. камо ли един мъж.

bEbsI
06-26-2009, 22:09
^ Това с привличането от грубостта на другия пол е докато се осъзнае жената и мине възрастта 16-17. Факт е,че стериотипите и стандартите за епилация,метросексуалност и т.н са възпитани от медии,но ние сами позволяваме да станат наши възгледи. Не вярвам,че щом масата харесва определено нещо,то веднага трябва да стане мое мнение (относно образа на циврещите жени и т.н). Та исках да каже,че нормалните мъже не остават недооценявани,макар и по-късно отколкото би трябвало.

WhyNot
06-26-2009, 22:21
тва е истинският селянин,мъж звучи доста пресилено

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-26-2009, 22:28
никой ли не цъкна на линка?

i did ... almost funny

psychopath
06-26-2009, 22:28
Аз съм по-истински мъж (6та точка xD)

OtherDimension
06-26-2009, 22:33
простотия..

зън-зън-зън
кой извади ... от вън

това какво е?

fOreverReD
06-26-2009, 22:37
Поизтекоха ми очите... 8-) :razz:

Покривам някои точки, ама не всички 8-)

lipstik
06-27-2009, 09:26
Много ме съмнява да има жена която да си падне по тези "истински мъже" :shock:.Това е селяния,невъзпитание,прост ащина,безчувсвтие.
Предпочитам хиляди пъти гей подобно пред такова нещо..

BlueMushroom
06-27-2009, 10:36
Е хубаво де...аз като не чета Cosmopolitan и не харесвам обескосмени мъже с розови тениски и педалски манталитет,обаче ми се повдига и от мъжа описан в първия пост,дефектна ли трябва да се чувствам :-D



http://prikachi.com/users/bluemushroom/20X.jpg 8-)

Riot
06-27-2009, 10:43
Ирония
Истински ратай

tItEufFf
06-27-2009, 11:31
Да си показваш лайната? Това ли е "истинския" мъж. Аз лично бих станала лесбийка ако всички мъже са такива. А и... момчета, колко от вас покриват точките? Я стига глупости, само се правите на интересни

rosskata
06-27-2009, 20:46
:( Tова направо ме просъзли... Тъжното е, че имам такива познати... :lol:

Ако това е истински мъж, предпочитам гейчета... :-)

LizZz
06-27-2009, 22:03
Кур за крайностите!

Dennitsa
06-27-2009, 22:39
Тази статия дори може да послужи като аргументативен материал за гей общностите.

Това е истинския мъж:

http://img196.imageshack.us/img196/5893/56712060.png

:mrgreen:

InnchetO
06-27-2009, 23:08
Съгласна на 250% с SofiaRegularCunt :)
Лично мен (забелязала съм, че не само) ме привличат малко по-грубия и по-дръпнат, така да се изразя, тип. Трябва да има самочувствие за да получи нещо. Увереност в действията си.


Гореописания мъж.. еми грубичко изказано е, но има и такива, нека си признаем :D хаха Не, наистина има много противни неща, но предпочитам такъв пред изрусен, изсребрен, изпедерастен "пич"..

Всичко трябва да е в граници и със стил. :)

smileforyou12
06-28-2009, 04:27
Какви са тези простотии бе. :shock:

Pliok0019
06-28-2009, 14:41
Бившият ми покрива...16 от 22...Фрапиращо.

acdcfenka
06-28-2009, 16:04
Леле, и какво правиме, аз отговарям на някои точки?
Това да не е тема за истинската жена. :razz:

Точка 21 ми е любима.

EarthShaker
06-28-2009, 16:27
Бившият ми покрива...16 от 22...Фрапиращо.

не си играеш 8-)

RAWRRR
06-28-2009, 16:53
За повечето неща съм съгласна,но са пресилени (особено нещата свързани с алкохол) .
Изпуснати са и няколко важни момента.

Всъщност тази статия е интересна защото показва разликите между половете.Малко избива на простащина,но именно те правят мъжете привлекателни за жените.Аз не искам да съм с някое мое подобие,затова и ще съм привлечена от някой който живо се вълнува от различни от моите интереси (пример с футбола),който няма да говори по 5 часа по телефона и няма да се сдържа да се оригва примерно (това за драпането демонстративно по ташаците на обществени места обаче беше прекалено) .

Muse_of_Madness
06-28-2009, 17:31
Открих, че съм почти истински мъж, въпреки женския си генетичен пол, цццц....

OtherDimension
06-28-2009, 17:49
Открих, че съм почти истински мъж, въпреки женския си генетичен пол, цццц....и
значи си драпаш ташаците, биеш приятеля си, миришеш на ракия и чукаш .. само не харесваш футбол
нищо, важиш 8)

Muse_of_Madness
06-28-2009, 18:07
Открих, че съм почти истински мъж, въпреки женския си генетичен пол, цццц....и
значи си драпаш ташаците, биеш приятеля си, миришеш на ракия и чукаш .. само не харесваш футбол
нищо, важиш 8)

Великият съвременен антрополог Елена Смилкова твърди: "От Дупница и на юг мъжът преминава в нов вид от клас Хордови- Тъпо Македонско Говедо."
Аз обаче смея да коригирам, Тъпото Македонско Говедо е всъщност безполово, макар по вид и привички силно да напомня мъж.

Riot
06-28-2009, 18:09
не съм истински мъж, обичам да влизам в магазини за дамско бельо с някоя приятелка
и да и давам професионалния си творчески съвет (все пак съм изявен художник и творец)
какво би и седяло добре на фигурата
докато "истинския мъж" въжда просто едно бельо
аз виждам ръцете които са работили с висококачествените тъкани
и са постигнали този резултат, резултат следжащ тенденциите за сезона
изтъкващ чертите на едно женско тяло по невероятен начин
усещам миризмата на завода в който са произведени...
виждам платовете и всички консумативи
виждам пътуването с кораб от друг континент до тук...
Га-га-га ;D

OtherDimension
06-28-2009, 18:09
Открих, че съм почти истински мъж, въпреки женския си генетичен пол, цццц....и
значи си драпаш ташаците, биеш приятеля си, миришеш на ракия и чукаш .. само не харесваш футбол
нищо, важиш 8)

Великият съвременен антрополог Елена Смилкова твърди: "От Дупница и на юг мъжът преминава в нов вид от клас Хордови- Тъпо Македонско Говедо."
Аз обаче смея да коригирам, Тъпото Македонско Говедо е всъщност безполово, макар по вид и привички силно да напомня мъж.
добре казано 8-)

RAWRRR
06-28-2009, 18:12
Открих, че съм почти истински мъж, въпреки женския си генетичен пол, цццц....и
значи си драпаш ташаците, биеш приятеля си, миришеш на ракия и чукаш .. само не харесваш футбол
нищо, важиш 8)

Великият съвременен антрополог Елена Смилкова твърди: "От Дупница и на юг мъжът преминава в нов вид от клас Хордови- Тъпо Македонско Говедо."
Аз обаче смея да коригирам, Тъпото Македонско Говедо е всъщност безполово, макар по вид и привички силно да напомня мъж.

о,да 8-)