PDA

View Full Version : Оправданията..



06-26-2009, 20:47
Мъже, защо търсите лесния начин да скъсате с едно момиче вместо да проведете един нормален разговор?
Съжалявам, че слагам мъжете под общ знаменател, честно казано не го мислех досега, но започвам да се убеждавам, че си е така - чувам отвсякъде все едни и същи оправдания (визирам не само себе си), като например "не искам да те нараня и заради това по-добре да приключим", "много те ценя като човек, но не искам да те разочаровам", "не ме заслужаваш" и т.н. и то казано не очи в очи.
Какво мислите за тези фрази?

fatal4o
06-26-2009, 20:53
Обикновенно моята гледна точка е ,че търсят лесния начин когато вече им е писнало с даденото момиче, ако просто искат разнообразие повечето на кратко обясняват, обаче има и такива като мен дето задължително винаги дават обяснение защо с аргументирани причини и дадени факти, всичко е до характер. :) Аз винаги съм се чуствал длъжен дори и момичето да не го интересува понеже й е се едно дали съм с нея или не. :)

WhyNot
06-26-2009, 20:58
Мъже, защо търсите лесния начин да скъсате с едно момиче вместо да проведете един нормален разговор?
Съжалявам, че слагам мъжете под общ знаменател, честно казано не го мислех досега, но започвам да се убеждавам, че си е така - чувам отвсякъде все едни и същи оправдания (визирам не само себе си), като например "не искам да те нараня и заради това по-добре да приключим", "много те ценя като човек, но не искам да те разочаровам", "не ме заслужаваш" и т.н. и то казано не очи в очи.
Какво мислите за тези фрази? аве ти си супер заблудена ве същото нещо мога да кажа и за жените и по твойта логика що да не ги сложа под общ знаменател!!! :-x говоря от опит...в тва отношение специално квито са едните такива и другите

fatal4o
06-26-2009, 21:07
Мъже, защо търсите лесния начин да скъсате с едно момиче вместо да проведете един нормален разговор?
Съжалявам, че слагам мъжете под общ знаменател, честно казано не го мислех досега, но започвам да се убеждавам, че си е така - чувам отвсякъде все едни и същи оправдания (визирам не само себе си), като например "не искам да те нараня и заради това по-добре да приключим", "много те ценя като човек, но не искам да те разочаровам", "не ме заслужаваш" и т.н. и то казано не очи в очи.
Какво мислите за тези фрази? аве ти си супер заблудена ве същото нещо мога да кажа и за жените и по твойта логика що да не ги сложа под общ знаменател!!! :-x говоря от опит...в тва отношение специално квито са едните такива и другите

Същност момичетата (поне тези до сега) напрао заебват и ако кажат и 1 причина пак добре.. е ако чуя такава то и тя е същата с предишната... иначе относно нашите оправдания лично аз винаги си казвам истинската причина (ако късам аз де)

BlindedAngel
06-26-2009, 21:11
А защо трябва да се дава причина ??? Казваш само късаме и толкоз. :)

Lady_AMG
06-26-2009, 21:11
Не мисля, че само мъжете постъпват така, жените също го правим. Раздялата е трудна, никой не обича да наранява останалите и затова избира да излъже, отколкото да каже истинската причина с надеждата човека отсреща да го заболи по-малко. По-добре "не ме заслужаваш", отколкото "срещнах по-красива и не можеш да и се намажеш на малкото пръстче". Все пак ти казва основното- зарязва те, другото не е от значение.

06-26-2009, 21:13
Същност момичетата (поне тези до сега) напрао заебват и ако кажат и 1 причина пак добре.. е ако чуя такава то и тя е същата с предишната... иначе относно нашите оправдания лично аз винаги си казвам истинската причина (ако късам аз де)[/quote]

И евала ти правя но такива като теб май са рядкост... смисъл аз съм останала с впечатлението, че повечето мъже ги е страх да си поговорят с половинката си за отношенията си.. смисъл аз например нямам нищо на против да се изясним, да ми каже очи в очи какво мисли за мен и аз ще го приема, няма да се тръшкам и да правя разни сцени. Просто.. просто е тъпо всичко да става по другия начин..

WhyNot
06-26-2009, 21:19
Същност момичетата (поне тези до сега) напрао заебват и ако кажат и 1 причина пак добре.. е ако чуя такава то и тя е същата с предишната... иначе относно нашите оправдания лично аз винаги си казвам истинската причина (ако късам аз де)

И евала ти правя но такива като теб май са рядкост... смисъл аз съм останал с впечатлението, че повечето мъже ги е страх да си поговорят с половинката си за отношенията си.. смисъл аз например нямам нищо на против да се изясним, да ми каже очи в очи какво мисли за мен и аз ще го приема, няма да се тръшкам и да правя разни сцени. Просто.. просто е тъпо всичко да става по другия начин..[/quote]естествено че директният начин е най удачен подмолните историийки направо ме вбесяват,тва е патент на доста жени..иди и ги разбери

fatal4o
06-26-2009, 21:24
Същност момичетата (поне тези до сега) напрао заебват и ако кажат и 1 причина пак добре.. е ако чуя такава то и тя е същата с предишната... иначе относно нашите оправдания лично аз винаги си казвам истинската причина (ако късам аз де)

И евала ти правя но такива като теб май са рядкост... смисъл аз съм останала с впечатлението, че повечето мъже ги е страх да си поговорят с половинката си за отношенията си.. смисъл аз например нямам нищо на против да се изясним, да ми каже очи в очи какво мисли за мен и аз ще го приема, няма да се тръшкам и да правя разни сцени. Просто.. просто е тъпо всичко да става по другия начин..

Като каза очи в очи и се сетих като скъсах с една мацка само защото тя вече ме интересуваше сексуално и в моите очи беше само за е*ането ,а лошото беше ,че тя даваше всичко за нашата връзка... :( :(

Да ви кажа да кажеш подобна причина не е особено лесно... не се знае реакцията от другата страна каква ще е.. същото е като да кажеш:



...."срещнах по-красива и не можеш да и се намажеш на малкото пръстче"....

Lonelysoul
06-26-2009, 22:19
ха , че жените неправят лли същото
"Харесвам те но искъм да бъдем само приятели"
"Ще си намериш някоя по хубаваи тогава ще видиш че без мен ти е по добре"
"немога да ти дам това което заслужаваш и затова неискам да те разочеровам"

същата песен сте и жените така че недеите обвинява мъжете че зарязват по глупав начин понякога

Neet
06-26-2009, 23:29
Щото сме "двуглави" идиоти...

NightGuardian
06-26-2009, 23:43
Много те интересува...
Чувал съм случай като :

Късаме - Защо? Айде тръгвам , че ми се сере :razz: :razz: :razz:

Ilikeliljon
06-27-2009, 10:43
Аз също предпочитам да кажа истинските причини, а не оправдания. Разбира се подбирам много внимателно думите си и тръгвам малко по-отдалече, а не направо на въпроса. Гадно е така да нараниш човека, с който си бил. :-o :-o

hooliganka89
06-27-2009, 10:46
Аз пак не смятам,че трябва да ти се обеснява в очите защо те късат.
В крайна сметка на теб все ще ти е кофти и причините надали имат голямо значение.
Дори аз самата късам по някакав такъв страхлив начин,така е по-удобно :)

vampirekiss
06-27-2009, 11:26
То не че ние жинските даваме по-различни оправдания де.Мисля,че не си струва да се намират оправдание за това,ча късаш с някого.Просто му кязвяш как наистина стоят нещата и се надяваш и той да те разбере.

fatal4o
06-27-2009, 11:31
Много те интересува...
Чувал съм случай като :

Късаме - Защо? Айде тръгвам , че ми се сере :razz: :razz: :razz:

:lol: :razz: :razz: :razz: :lol:

XTREMEFREERIDE
06-27-2009, 12:08
Защото не им стиска да кажат истината. Страхливи копелета. :x

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 12:57
Ами да, така е. Но и момичетата използват същите оправдания...
Обяснението е може би това, че всеки търси лесния начин да избяга, а не да обясни истинската причина поради, която приключва дадена връзка. При 90% от хората е така.

buntar90
06-27-2009, 13:38
Ми отговорът е лесен : по- лесно е. Както знаем обаче, не винаги лесният начин е правилният. Грешката в темата идва от там, че не би трябвало да е, че мъжете търсят оправдания, ами защо ВСИЧКИ - и мъже и жени ги търсим.

valdesbg
06-27-2009, 16:29
Мъже, защо търсите лесния начин да скъсате с едно момиче вместо да проведете един нормален разговор?
Съжалявам, че слагам мъжете под общ знаменател, честно казано не го мислех досега, но започвам да се убеждавам, че си е така - чувам отвсякъде все едни и същи оправдания (визирам не само себе си), като например "не искам да те нараня и заради това по-добре да приключим", "много те ценя като човек, но не искам да те разочаровам", "не ме заслужаваш" и т.н. и то казано не очи в очи.
Какво мислите за тези фрази?

Като момче ще ти кажа че това са пъзльовци. Просто по стечение на обстоятелствата попадаш/те на такива. Далеч не всички са с тая нагласа. Спокойно.

fatal4o
06-27-2009, 21:56
Мъже, защо търсите лесния начин да скъсате с едно момиче вместо да проведете един нормален разговор?
Съжалявам, че слагам мъжете под общ знаменател, честно казано не го мислех досега, но започвам да се убеждавам, че си е така - чувам отвсякъде все едни и същи оправдания (визирам не само себе си), като например "не искам да те нараня и заради това по-добре да приключим", "много те ценя като човек, но не искам да те разочаровам", "не ме заслужаваш" и т.н. и то казано не очи в очи.
Какво мислите за тези фрази?

Като момче ще ти кажа че това са пъзльовци. Просто по стечение на обстоятелствата попадаш/те на такива. Далеч не всички са с тая нагласа. Спокойно.

Мммда доста съм съгласен тука!

MaLkaTa_LaDy
06-28-2009, 07:26
Защото не им стиска да кажат истината. Страхливи копелета. :x
Не е така. Просто защото няма да получат нищо повече ако кажат истината. А момичетата са такива, че имат нужда да се обясняват. Момчетата не го правят.

Python5
06-28-2009, 16:57
Абе, ей-тшш, я помислете преди да храните с лопатата, ние мъжете не сме някакви прасета в кочина ...

Защо трябва оправданията да са оригинални? Защо искате да ви късат по оригинален начин изобщо? По специални ли се чувствате, какво?

За миг ли не ви хрумва, че този човек може да мисли това, което казва? Защо той да трябва да се стреми да измисля оригинално оправдание за ваше лично удовлетворение, което освен всичко ще бъде и лъжа?

Уф, айде стига съм ви хранил (не че не го заслужавате), че току-що четох някава тема за една дето щяла "да скача" ... да, знам че антидепресантите в аптеките вече не се продават без рецепта, но айде владейте се малко.

angeltears
06-28-2009, 20:44
Аз пак не смятам,че трябва да ти се обеснява в очите защо те късат.
В крайна сметка на теб все ще ти е кофти и причините надали имат голямо значение.
Дори аз самата късам по някакав такъв страхлив начин,така е по-удобно :)

+1 . Колкото и гадно да звучи.. къса ми се сърцето ако трябва да кажа на някого в очите, че не мога да съм с него при положение, че знам, че дава мило и драго за мен.. непосилно ми е, затова предпочитам по страхливо..

moneycomeme
06-28-2009, 20:47
Да ти кажа това е практика и на много момичета :) не ги обвинявай момчетата и те си имат причините,много е мило дори според мен да късат по този начин,защото това означава че наистина не искат да ги наранят и избират благородната лъжа....в крайна сметка няма да се женят за тях :)

OnlyForYou
06-28-2009, 20:48
Аз лично мисля че тези фрази винаги вършат работа :)

Kukumqvka
06-28-2009, 20:52
И с к'во оправданията ще променят факта,че късат с теб - с нищо .. така че няма смисъл от тях поне според мен :-|