PDA

View Full Version : Сексуални подвизи на мой терен!



Love_Boy
06-26-2009, 21:04
Най-добрия ми приятел с когото се познаваме от деца реши да покани една своя виртуална позната от Благоевград, с която си пиши от една година, да му гостува в София. Като казвам гостува, имам предвид да правят секс. Той няма къде да я настани, а ние имаме апартамент,обзаведен в който не живее никoй. Помоли ме да му го преодстъпя за един ден за да настани в него мадамата. Аз разбира се се съгласих. Зная, че там ще правят секс, зная, че там той ще се подвижава сексуално, но не ми пука. Важно е приятелството. Нали така? Просто исках да споделя!

radybt
06-26-2009, 21:13
хаха да така е приятелите си правят услуги все пак :P "пък ако те е яд, че те ще правят секс питай го да правиш и ти и те да ти направят услуга или пък една тройка" :lol: :P шегувам се! Браво, че помагаш на приятеля си така трябва да бъде! 8) :)
+1

Love_Boy
06-26-2009, 21:14
хаха да така е приятелите си правят услуги все пак :P "пък ако те е яд, че те ще правят секс питай го да правиш и ти и те да ти направят услуга или пък една тройка" :lol: :P шегувам се! Браво, че помагаш на приятеля си така трябва да бъде! 8) :)

Не ме е яд! Просто зная, че и той би направил същото за мен ако го помоля!

spirtt
06-26-2009, 21:19
хаха да така е приятелите си правят услуги все пак :P "пък ако те е яд, че те ще правят секс питай го да правиш и ти и те да ти направят услуга или пък една тройка" :lol: :P шегувам се! Браво, че помагаш на приятеля си така трябва да бъде! 8) :)
+1
Толкова си як .. и страшен , че ... по добре се скрии :lol: или поне не се излагай да се слагаш по прифилите

WhyNot
06-26-2009, 21:23
Най-добрия ми приятел с когото се познаваме от деца реши да покани една своя виртуална позната от Благоевград, с която си пиши от една година, да му гостува в София. Като казвам гостува, имам предвид да правят секс. Той няма къде да я настани, а ние имаме апартамент,обзаведен в който не живее никoй. Помоли ме да му го преодстъпя за един ден за да настани в него мадамата. Аз разбира се се съгласих. Зная, че там ще правят секс, зная, че там той ще се подвижава сексуално, но не ми пука. Важно е приятелството. Нали така? Просто исках да споделя! мноу ясно ве тряа си точен с аверите си браво

spirtt
06-26-2009, 21:25
Добра постъпка , няма заради няква тъпа путка да се карате

smirkis
06-27-2009, 01:16
супер си постъпил :)