PDA

View Full Version : ЛЮБОВ?????



PLEYGIRL
06-26-2009, 22:24
Искам да разбера по какво бих могла да позная това предъвквано чувство ЛЮБОВ??? Изпитвам нещо към едно момче.Когато го видя изтръпвам в корема ми се свива една топка.Когато ме погледне изтръпвам.Почти постоянно мисля за него-като болест е...
Имах нещо с него и правеше много страни неща...един ден е с мен на другия с друго момиче ,а като го видя при друга имам чувството ,че ще припадна... а после отново идваше при мен....какво изпитвам към него понятието любов какво е прилича ли на това което описах???

WhyNot
06-26-2009, 22:31
в общи линии да :)

balsamaa
06-26-2009, 22:38
Всички хора имат различно възприятие така ,че не може да се каже със сигурност ,а просто се усеща и е индивидуално според мен.

JustLikeHeaven
06-26-2009, 23:56
Любовта не се разбира,защото не е математика и сложен алгебричен сбор....Ще я разбереш само,когато я почувстваш...Иначе велики хора са изписали много за любовта,но не е било нужно да го правят,защото тя се усеща със сърцето,а не с написаното на хартия.....

Tempest
06-27-2009, 00:14
Искам да разбера по какво бих могла да позная това предъвквано чувство ЛЮБОВ??? Изпитвам нещо към едно момче.Когато го видя изтръпвам в корема ми се свива една топка.Когато ме погледне изтръпвам.Почти постоянно мисля за него-като болест е...
Имах нещо с него и правеше много страни неща...един ден е с мен на другия с друго момиче ,а като го видя при друга имам чувството ,че ще припадна... а после отново идваше при мен....какво изпитвам към него понятието любов какво е прилича ли на това което описах???

тоя пич обаче е толкова изпаднал, че няма накъде... ходи при едната, ходи при тебе, после при друга... тва да не са ризи?! Тва да не ти е Mambo Nо. 5?!

xoxi
06-27-2009, 00:29
Ще я разбереш само,когато я почувстваш

Точно !
Щом питаш какво е любовта, значи не си я почувствала.
А описаното от теб - просто влюбване ;)

NightGuardian
06-27-2009, 00:45
И аз се чудех какво е , но с времето разбрах какво е...

Тъй ,че имай търпение :)

Neet
06-27-2009, 00:50
Когато го/я видиш.... пуса ти се ускорява и сърцето почва да блъска... корема те преразва... потиш се...

SmileMoreOften
06-27-2009, 10:40
Някой добре го беше каэал - ще я раэбереш,когоато я почувстваш.
Това е положението.
И те раэбирам эа това момче.Раэиграва си те,прави си кефа.И това е адски кофти работа.Ако наистина иэпитваш нещо по-специално към него,махай се.Или говори.

Hilary_
06-27-2009, 11:48
За всеки любовта е по различен начин изпитана .. за някои е болка и страдание по някой .. за други е щастието и розовите мечти .. :-o Всеки я приеме по различен начин ...

vampirekiss
06-27-2009, 11:51
[quote="KiSsMyAsS"]Ето едно есе на едно момиче, което е много хубаво!

Да есето си го бива и е много точно

hooliganka89
06-27-2009, 11:54
Това не е любов!Влюбена си,а има разлика и то голяма.

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 14:02
В общи линии си падаш по него... но дали е любов... съмнявам се.

valdesbg
06-27-2009, 17:25
Абе ндявам се правите разлика между влюбване и любов. Авторката е влюбена.. :)

ifilin4ica
06-27-2009, 19:31
Това според мен е само увлечение (в което няма нищо лошо), но ако наистина е любов, както казваш, то тогава е яко... стига това момче да не мърсува :-D с другите и после да се връща при теб, ей така, колкото да не се забравите. Ако бях на твое място сигурно и аз щях да въздишам по него и да се правя на ударена като го видя с друга :-D