PDA

View Full Version : Имам много голям проблем...



AnzaRe
06-27-2009, 05:11
Здравейте на всички съфорумници.
Моят проблем е следният.
Един ден си ровичках из нета за игри за телефона ми.Изведнъж компютъра ми заби и аз го рестартирах.След като го рестартирах забелязах,че Task Manager не ми работи,а изписва Disable by your Administrator.Стана ми пределно ясно,че трябва да го преинсталирвам.
Изтеглих от замунда една програма да мога да форматирам С:/ защото иначе нестава.Изтеглих я записах я искаше ми рестарт и аз дадох да рестартира.Когато се рестартира и спря да зарежда Уиндолса само лентата се движи и лампичката за зареждане на компютъра постоянно светеше.СЛед 5-6 минути когато чаках да тръгне да зареди Уиндолса за 1 секунда се появява един син екран и се рестартира компютъра сам.
Safe mode не ми бачка както и другите от F8.
Имам Диск Уиндолс който се Боотва,но не става.Когато иска да натисна някое копче да започне боотването екрана става черен и не зарежда повече.Нямам идея как ще го преинсталирам компютъра си.Рових се из интернет какви ли не програми теглих е няма не тръгва.
Ако намерите някакво решение моля напишете го!Благодаря предварително!!

doomkillerr
06-27-2009, 09:08
Здравей "AnzaRe". Ами изглежда много се е объркал уиндоуса, като и на мен ми се е случвало само да излиза лентата за зареждане и до там. Нищо не се случва, дори и цял дан да го оставя да зарежда! Това се случва почти винаги, когато операционната система е преинсталирана отдавана и когато си слагал и махал много програми от нея! Притеснява ме обаче факта, че диска с Уиндоуса ти не тръгва. Предлагам ти да си намерих друг диск с уиндоус и да пробваш отново - за всеки случай. А относно това, че не можеш са си форматираш "С"-то ти преопръчвам да си свалиш следната програма: Щракни тук!!! (http://www.kaldata.com/comments.php?id=46117&catid=1&highlight=boot) Прочети първо за какво става на въпрос, но на кратко да обясна: в програмата "Hiren's BootCD" са събрани различни програми, който се стартират от бутващ диск (трябва да си направиш такъв, тоест да си запишеш програмата - подобно на някой уиндоус). Има както програми за тестване на самия компютър (хардуер), така и за делене и събиране на дялове на харда, за форматиране, антивирусни и много други!!! Почти всички работят под графична среда + мишката. Много са удобни за ползване всичките програми. Те се стартират, като се прави временен запис в Рам паметта, до колкото си спомням, защото всяка една програма действа на принципа на "Live - CD" след което се маха сама...

П.С. - Желая ти успех!!! :)