PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата..



BleedingSoul
06-27-2009, 07:12
За вас има ли романтика ? И как си представяте първата среща с момичето на мечтите ви?

doomkillerr
06-27-2009, 10:13
Поне за мен има романтика! Онсно първата среща с момичето на мечтите ми беше страхотна, а даже не бях си я представял да протече точно така. Аз я поканих да отидем на дискотека, като с нея бяхме се запознали преди около 6-месеца и бяхме само на "здравей - здрасти". След дискотеката ходихме в едно заведение и ядохме по една "супа" - кой би очаквал такова нещо?!?! :shock: И така.... В последствие и след доста време се оказа, че не е момичето на мечтите ми... защото сега не сме заедно, а всичките ни приятели очакваха друг развой на събитията. Все пак живота е непредсказуем....и така... 8)

BleedingSoul
06-27-2009, 10:16
Поне за мен има романтика! Онсно първата среща с момичето на мечтите ми беше страхотна, а даже не бях си я представял да протече точно така. Аз я поканих да отидем на дискотека, като с нея бяхме се запознали преди около 6-месеца и бяхме само на "здравей - здрасти". След дискотеката ходихме в едно заведение и ядохме по една "супа" - кой би очаквал такова нещо?!?! :shock: И така.... В последствие и след доста време се оказа, че не е момичето на мечтите ми... защото сега не сме заедно, а всичките ни приятели очакваха друг развой на събитията. Все пак живота е непредсказуем....и така... 8)
Е любопитна съм немога да не попитам защо не сте заедно ?

DevilWish
06-27-2009, 10:27
Макар че съм момиче ,ще си позволя да отговоря по темата.
Та . . според мен ,не момичето ,а момчето трябва да създаде романтиката особено на първата среща.После вече и момичето да се включва естествено, но . . :) Като за начало, момчето.
А иначе честно казано ,не си падам по романтиката.Скучно е .Не е нищо за мен това. ;)

fatal4o
06-27-2009, 10:35
Е разбира се, винаги трябва да има поне глътка романтика, защото това също е начин да се харесаш може би (казвам "може би" защото виждам ,че мнението ми ,че повечето момичета вече не си падат по това е отвърдено от DevilWish) , пък и така си показваш характера на момичето нищо ,че за всеки романтиката е изразена под различни методи..

Относно първата ми среща с момичето на мечтите ми едвали мога да кажа, защото още не съм я срещнал хехе :-P

WhyNot
06-27-2009, 10:38
естествено че има особено ако стаа въпрос за ,,специалната'' в живота :D според мен романтичните случки между двама са наи запомнящите се не трябва да се лишаваме от тяьх за сметка на друго :-P

BleedingSoul
06-27-2009, 11:00
Ъм.. Искам да кажа че наистина съм изумена.. Не съм очаквала че и момчетата могат да бъдат до толкова романтични колкото на мен ми трябват.. (е добре де признавам бях си изградила един много лош образ за това какво представ;ява едно момче.. но признавам вече почвам да си го променям.. )Наистина много ме радва този факт.. :grin: :grin: :grin: :D

doomkillerr
06-27-2009, 11:01
Е любопитна съм немога да не попитам защо не сте заедно ?

Ами тя реши, че иска нещо друго... ако мога така да го нарека....
Сега до колкото знам е с човек с 9-години по голям от нея (и от мен)! И така... аз още чакам момичето на мечтите ми... №2 в списъка ми... :oops:

BleedingSoul
06-27-2009, 11:07
Е любопитна съм немога да не попитам защо не сте заедно ?

Ами тя реши, че иска нещо друго... ако мога така да го нарека....
Сега до колкото знам е с човек с 9-години по голям от нея (и от мен)! И така... аз още чакам момичето на мечтите ми... №2 в списъка ми... :oops:


9 години ?! Уау.. :? Е ще го намериш.. :) не си като мен 8-) 15 годишна отчаяла се от всичко.. :D дам..
всъщност започвам да си връщам желанието за "забавен живот" да както и да е ..
А ти впрочем на колко си? :oops: :oops: :D :-D

doomkillerr
06-27-2009, 11:14
...А ти впрочем на колко си? :oops: :oops: :D :-D

Почти на 23 съм... :smt011

fatal4o
06-27-2009, 11:15
...А ти впрочем на колко си? :oops: :oops: :D :-D

Почти на 23 съм... :smt011

Иначе добре започна да те захапва !! :lol: :lol: :lol:

Пич, толкова ли е трудно намирането на добро момиче на тея години? :?

BleedingSoul
06-27-2009, 11:17
...А ти впрочем на колко си? :oops: :oops: :D :-D

Почти на 23 съм... :smt011


Ем щом си на 23 предполага се че тя е максимум със 1-2 години по-малка от теб а тя има 18.. е да малко тъпо е ама едно е 15 годишно момиче да ходи с например 29 годишен "батку" другу е 20 и нещо годишно моме да оди с пич 9 години по-голям от нея :) 8-)

doomkillerr
06-27-2009, 11:17
Пич, толкова ли е трудно намирането на добро момиче на тея години? :?

За момента си е голям проблем... :oops: :oops: :oops:

Едит:
...Ем щом си на 23 предполага се че тя е максимум със 1-2 години по-малка от теб а тя има 18...

Ами тя беше една година по голяма от мен... ако има някакво значение това... :D

BleedingSoul
06-27-2009, 11:18
Пич, толкова ли е трудно намирането на добро момиче на тея години? :?

За момента си е голям проблем... :oops: :oops: :oops:
Мно0о0о0го познат проблем :D :D :oops: :oops: :oops:

fatal4o
06-27-2009, 11:25
Пич, толкова ли е трудно намирането на добро момиче на тея години? :?

За момента си е голям проблем... :oops: :oops: :oops:
Мно0о0о0го познат проблем :D :D :oops: :oops: :oops:

Значи не само младшата възраст е прецакана !! Якооооо :-D

Pretty woman, walking down the street, pretty woman the kind i like to meet 8-) :-P :-P

godforothing
06-27-2009, 11:28
...А ти впрочем на колко си? :oops: :oops: :D :-D

Почти на 23 съм... :smt011


Ем щом си на 23 предполага се че тя е максимум със 1-2 години по-малка от теб а тя има 18.. е да малко тъпо е ама едно е 15 годишно момиче да ходи с например 29 годишен "батку" другу е 20 и нещо годишно моме да оди с пич 9 години по-голям от нея :) 8-)

че от моят град,познавам две-три лапетии дето ходят с по 26-7 годишни....но както и да е.....представятели си гледка :12 годишна с 26-7 годишен

fatal4o
06-27-2009, 11:29
...А ти впрочем на колко си? :oops: :oops: :D :-D

Почти на 23 съм... :smt011


Ем щом си на 23 предполага се че тя е максимум със 1-2 години по-малка от теб а тя има 18.. е да малко тъпо е ама едно е 15 годишно момиче да ходи с например 29 годишен "батку" другу е 20 и нещо годишно моме да оди с пич 9 години по-голям от нея :) 8-)

че от моят град,познавам две-три лапетии дето ходят с по 26-7 годишни....но както и да е.....представятели си гледка :12 годишна с 26-7 годишен

Ооо да.. и съм виждал... ей тука у софката ги има бол (София)

doomkillerr
06-27-2009, 11:31
че от моят град,познавам две-три лапетии дето ходят с по 26-7 годишни....но както и да е.....представятели си гледка :12 годишна с 26-7 годишен

Аз не искам да си го представям!!! :? Твърде много ми идва това... 8)

BleedingSoul
06-27-2009, 11:33
М дам.. на всякаде ги има.. Всъщност и аз ще си призная падам си по едно дуде дето е на 21.. обаче изобщо не му личат годините .. пък и не го познавам достатъчно добре.. голям сладур е и много ме е яд че е на 21.. :neutral:

nastyangel
06-27-2009, 20:43
Pretty woman, walking down the street, pretty woman the kind i like to meet 8-) :-P :-P

романтик :-D

totik
06-27-2009, 20:51
Дали за нас има романтика ли.Та ние мъжете сме далеч по-романтичния пол :P

fatal4o
06-27-2009, 21:01
Дали за нас има романтика ли.Та ние мъжете сме далеч по-романтичния пол :P

Да обаче не можеш да сравниш романтиката която фешънските гъзета прилагат с тази на нормалните момчета :-P

nastyangel за теб имам едно поздравче: http://vbox7.com/play:5866c25d 8-)

Naman07
06-27-2009, 21:22
Разбира се, че има романтика и за нас, мъжете (спрете да ни поставяте под един чадър). Перфектната 1ва среща за мен, е импулсивната, без градниозни планове и прочие. Просто, емоционално, импулсивно.

BleedingSoul
06-28-2009, 14:10
Дали за нас има романтика ли.Та ние мъжете сме далеч по-романтичния пол :P
Това ми е трудно да го повярвам 8-) Докажете ми :oops: :oops: :D

golqmumnik
06-28-2009, 14:24
Дали за нас има романтика ли.Та ние мъжете сме далеч по-романтичния пол :P
Това ми е трудно да го повярвам 8-) Докажете ми :oops: :oops: :DЯ та каня на среща при ряката у Любимец.Аку духудаш нимой си носи вилица,оти имам.Ки ти дам номера на лс. :grin:

fatal4o
06-28-2009, 14:29
Дали за нас има романтика ли.Та ние мъжете сме далеч по-романтичния пол :P
Това ми е трудно да го повярвам 8-) Докажете ми :oops: :oops: :D

Толкова ли е трудно да го повярваш? Ще видиш как някой ден бляскавите ти очички ще бъдат изпълнени с радост от някое момче и неговото неописуемо излъчване и ще се стапяш в неговите прегръдки слушайки го как ти се наслаждава на топлината която му създаваш дълбоко в душата и сърцето..

Това беше един от жалките ми опити хаха :D

Tempest
06-28-2009, 14:46
Макар че съм момиче ,ще си позволя да отговоря по темата.
Та . . според мен ,не момичето ,а момчето трябва да създаде романтиката особено на първата среща.После вече и момичето да се включва естествено, но . . :) Като за начало, момчето.
А иначе честно казано ,не си падам по романтиката.Скучно е .Не е нищо за мен това. ;)

а така, прехвърлете топката на момчетата... няма смисъл да се разделяме на момчета/момичета... тя любовта не пита.. примерно в една хомосексуална връзка момиче/момиче, кво прайм? Къде е момчето, което да създаде романтиката? Относно романтиката - вярвам, че има, ама това, което показват около 95-97% от днешните момчета, не е романтика, а селяния... или както казва един приятел "не обиждай селяните" :( има я, но прекалено малко хора я търсят, а още по-малко я предлагат (поне в периода 14-17 г.)

BleedingSoul
06-28-2009, 14:50
Макар че съм момиче ,ще си позволя да отговоря по темата.
Та . . според мен ,не момичето ,а момчето трябва да създаде романтиката особено на първата среща.После вече и момичето да се включва естествено, но . . :) Като за начало, момчето.
А иначе честно казано ,не си падам по романтиката.Скучно е .Не е нищо за мен това. ;)

а така, прехвърлете топката на момчетата... няма смисъл да се разделяме на момчета/момичета... тя любовта не пита.. примерно в една хомосексуална връзка момиче/момиче, кво прайм? Къде е момчето, което да създаде романтиката? Относно романтиката - вярвам, че има, ама това, което показват около 95-97% от днешните момчета, не е романтика, а селяния... или както казва един приятел "не обиждай селяните" :( има я, но прекалено малко хора я търсят, а още по-малко я предлагат (поне в периода 14-17 г.)



Точно за това направих темата.. :)

BleedingSoul
06-28-2009, 14:55
Толкова ли е трудно да го повярваш? Ще видиш как някой ден бляскавите ти очички ще бъдат изпълнени с радост от някое момче и неговото неописуемо излъчване и ще се стапяш в неговите прегръдки слушайки го как ти се наслаждава на топлината която му създаваш дълбоко в душата и сърцето..

Това беше един от жалките ми опити хаха :D


Опита не беше никак жалък :oops: :oops: :oops: а най-гадното е че точно това искам.. А няма кой да ми го даде.. :smt087 :smt089 :smt090

OnlyForYou
06-28-2009, 15:00
Ами вечерта в дискотеката се натискахме и вече на следващия ден беше официалната първа среща,пиене на шейкове по кафенца , след това разходчица,после хапнахме от макдоналдс, след това вече се стъмни бяхме само двамата на едно високо място и се :* и както подобава я изпратих до спирката да си хване автобуса (по принцип трябва да я изпратя дотях де но в момента това неможеше да стане) и след нейното заминаване се прибрах в моя град и цяла вечер си писахме по скайп след което тя си легна и си говорихме по телефона докато заспим.


Това е моята изживяна представа за първа перфектна среща със момичето което все още немога да забравя след тези 3 години.

Това лято се прибира от америка дано да се получи между нас отново.

Който го е прочел това надявам да се му е харесало.

fatal4o
06-28-2009, 15:06
Толкова ли е трудно да го повярваш? Ще видиш как някой ден бляскавите ти очички ще бъдат изпълнени с радост от някое момче и неговото неописуемо излъчване и ще се стапяш в неговите прегръдки слушайки го как ти се наслаждава на топлината която му създаваш дълбоко в душата и сърцето..

Това беше един от жалките ми опити хаха :D


Опита не беше никак жалък :oops: :oops: :oops: а най-гадното е че точно това искам.. А няма кой да ми го даде.. :smt087 :smt089 :smt090

Не го търси ти, той сам ще дойде при теб :-P ако ти търсиш такъв значи и той търси такава като теб бъди спокойна, хубавото не идва толкова лесно ;) и имай малко търпение :)

fenasf
06-28-2009, 17:33
ами аз съм романтичен обаче досега с момичетата все на твърдо удрям...смисъл ходил съм на срещи имах и една връзка, но като цяло...

първата среща съм си я представял в хиляди различни варианти...

...единственото ,което ми трябва от страна на момичето е желание - другото е лесно - знам прекрасни места, не се славя с беден речник, за да не мога да изразя чувствата си, въпросът е че бях ш*бано отрязан наскоро и някак си това уби много от красивото в мен...

...ако бях в по-добро настроение бих описал някой от любимите ми идеи, но в момента се чувствам ужасно...

totik
06-28-2009, 20:44
То романтиците се с търсиме търсиме ама ако се намериме е станало 8 чудо на света :D

buntar90
06-28-2009, 20:50
да за мен има романтика, но досега никога когато съм се държал романтично момичето ме е харесвало :-o следователно романтиката съкс щото иначе си оставам сам

BleedingSoul
06-29-2009, 04:08
Е добре по дяволите всички сте толкова романтични а само аз попадам на къуните(нищо лично) :( И то тип "аз съм плейбой неможеш да ми устойш"(не си правете погрешно мнение не съм от тъпа топ модел с уникално дълги крака и клечаво тяло - точно обратното!) и малко тъпо се получава шото им устоявам и те почват да нареждат :x :?

Parvink
06-29-2009, 07:54
Аз също се определям като много романтичен човек. Жалко само че приятелката ми не харесва чак толкова много тия изпълнения, и в повечето случаи някак ми става тъпо, че правя неща които биха ми се хареса хиляда пъти повече ако ги оценяваше достатъчно, а не просто като някакъв комплимент или каквото и да било от сорта :(