PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка и той...



sladkalady
06-27-2009, 11:02
Здравейте,приятели!Дойде и моят ред да споделя това,което ме мъчи и да поискам съвет от вас.
С приятеля ми сме заедно от 3 месеца.Запознах го с моята най-добра приятелка М ,с която сме на квартира.Още щом ги запознах усетих,че има по -странно отношение към нея-мн бързо се сближиха.Естествено,в началото се радвах,но после...Когато и да ми звъннеше,приятелят ми винаги питаше за М-какво прави,дали са я изпитвали по нещо и т.н.
Когато идваше в квартирата ни ,още с влизането си в стаята отиваше при нея ,даже един път си играеше с косата й :( Стана ми мн гадно,но реших да си замълча...Той продължаваше да се интересува повече от нея ,отколкото от мен.Един път аз и М се скарахме за нещо,а той застана на нейна страна...Дори да знам ,че не бях права,той трябваше да ме подкрепи и защити...Винаги се съгласява с нея и винаги зачита мнението й...Майката на приятеля ми е учителка по английски и преподава на М.Тя имаше класно по английски и понеже нищо не знаеше помоли приятеля ми да й каже всичките отговори...А той дори и не се замисли.Прибра се вкъщи и тайно от майка си взе отговорите и ги даде на М...Но най -мн ме разочарова когато си тръгваше от квартирата ни и след 5 мин. ми звъни .Попитах го какво е станало,а тои ми каза,че е забравил да каже Чао на М...
Моля ви,кажете ми какво да правя,защото не издържам :(

doomkillerr
06-27-2009, 11:08
Здравей "sladkalady"! Според мен си сгрешила в избора си за приятел, щом прави такива неща и то пред теб. :? Все пак той е твой приятел и трябва винаги да е зад теб, дори когато не си права, както каза ти. Съветвам те да поговорите за това на четири очи и да го попиташ директно по въпроса... относно М 8)

VampireGirl666
06-27-2009, 11:09
Поговори с момчето или просто зарежи и двамата.

Didk0o
06-27-2009, 11:16
Ем това е много гадно наистина ... но поговори все пак с него .. Ако те обича ще промени това .. Надявам се да има ефект разговора ви !!

fatal4o
06-27-2009, 11:21
Той няма да се промени поне според мен.. по скоро първо говори с него (демек скарай му се) и ако няма ефект му каазваш едно голямо чао и си потърси следващия път по свестно момче което преди да тръгнеш с него го изведи на среща първо само и после с тая твоята приятелка да видиш как реагира когато сте сами и когато сте с нея, ако е пак същото в краен случай направи някой полюлей в квартирата да е на въженце и когато приятелката ти мине под него пущай въженцето! :o

soul1199
06-27-2009, 11:48
той не те харесва,явно е 4е харесва приятелката ти,говори с нея или остаяви приятеля си

sladkalady
06-27-2009, 11:54
Харесва ме,дори смея да твърдя,че ме обича...но грешката му е ,че иска да се хареса на всички...
Може и да греша... :(

soul1199
06-27-2009, 11:56
Харесва ме,дори смея да твърдя,че ме обича...но грешката му е ,че иска да се хареса на всички...
Може и да греша... :(определено си в гре6ка,за6о той отива при нея,а не при теб?помисли малко

lipstik
06-27-2009, 12:00
Поговори с него,но и аз си мисля,че има някакво привличане към приятелката ти.

Et4etoo
06-27-2009, 12:02
Първо поговори с него. Според мен е започнал да харесва и приятелката ти и ако след разговора няма промяна просто го зарежи. А защо не поговориш и с приятелката ти- ако наистина ти е приятелка ще се отдръпне от него

Ilikeliljon
06-27-2009, 12:05
Поговори с него,но и аз си мисля,че има някакво привличане към приятелката ти.

Какво мислиш, то си личи от 100 км с невъоръжено око. И честно казано не знам как авторката твърди, че той я обича като от описанието на проблема не се вижда това да е така. Според мен не те обича, но говори с него и се опитай да разбереш защо става така. Ако вземе да шикалкави и казва че няма нищо особено, значи работата не е много розова :-o :-o

sladkalady
06-27-2009, 12:07
Благодаря ви за съветите :)

fatal4o
06-27-2009, 12:08
Харесва ме,дори смея да твърдя,че ме обича...но грешката му е ,че иска да се хареса на всички...
Може и да греша... :(
Да бе обича те и аз така си помислих, за това търси нея не теб. Само на тебе ти се иска той да те обича истински..

taffy
06-27-2009, 12:37
Ами наистина няма какво друго да направиш, освен да говориш с него.
Но имай в предвид, че и приятелката ти има някаква вина, все пак предполага се, че ти е близка, би трябвало да постави някакви граници. А едва ли е толкова глупава да не забележи, че той прекалява.
Колкото до него самия... Ами да ти се обади, за да иска да каже чао на М... нз, странно ми е.. Може би има нещо, за което иска да ти го върне, да го прави нарочно... Нз.. говори с него.. Ако нищо не се промени, направо късай с него..

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 12:46
:shock: :shock: :shock:
Той с теб ли ходи наистина? Защото хич не си личи, че е така...
Най-добре следващия път, когато забележиш по-специалното му отношение към нея, му го кажи в лицето и го зарежи. Малко крайно, но не си заслужава.

Chawder
06-27-2009, 13:21
Хъх, остави ги да се обичат! Вярно, че е неприятна ситуацията за теб, но какво можеш да направиш? Опитай се да бъдеш силна и да останеш в добри отношения с двамата. Приятелството е ценно, не бъди егоист.
Все пак няма да умреш, ако направиш компромис със своето накърнено достойнство и добродущно ги оставиш да се обичат..

sladkalady
06-27-2009, 17:10
Да,но М си има гадже,което мн обича,а що се отнася до моя приятел тя никак не го харесва...Просто иска да е в добри отношения с него,за да може той да й дава отговорите на контролните по английски... :x
А той нали иска да й направи добро впечатление веднага се съгласи... :(

balsamaa
06-27-2009, 17:54
прейте 3ка и всичко ще е на 6 :D

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 17:56
Да,но М си има гадже,което мн обича,а що се отнася до моя приятел тя никак не го харесва...Просто иска да е в добри отношения с него,за да може той да й дава отговорите на контролните по английски... :x
А той нали иска да й направи добро впечатление веднага се съгласи... :(Тогава говори с него... друг вариант не виждам.

OnlyForYou
06-28-2009, 09:00
Аз мисля че трябва да му се обадиш и едно "ЧАО" би свършило чудесна работа.

gLoRiToO
06-28-2009, 09:22
Ами очевидно е че той не те обича,има по-голям интерес към приятелката ти и е очевидно също че тя не ти е истинска приятелка,след като проявява към него интерес.Говори с двамата по отделно и им обясни как стоят нещата,ако не ги остави да си чупят главите и бягай надалеч от тях... :?

balon4eee
06-28-2009, 10:43
блаа аз много се неврирам е така в такива моменти и веднага бих им теглила 1 стабилна майна и на 2мата щото и 2мата са виновни ебаси тая твойта приятелка на каква се прави :lol: хаха

Hilary_
06-28-2009, 10:47
.. :shock: :shock: Абе какви са тия "приятелки" и "гаджета" дето попадате ... :? :? :( ПО - добре говори с него .. явно я е харесал колкото и гадно да звучи ... а още по-гадното е, че май и тя го е харесала... според мен не си заслужава да търпиш около себе си такива хора... само излишни нерви ще ти образуват .. и все пак говори с него ... ако нещата не се променят ги отеби и двамата .. :? :?

gabi_94
06-28-2009, 10:56
еми може би пък са просто приятели. Гаджето на мойта най-добра приятелка ми е много добър приятел, казвал ми е много лични неща, помагала съм му да и направи някоя изненада или да се сдобрят ако са се скарали. Той също ми е помагал за много неща, с никое момче не съм се разбирала така добре. Но сме само приятели и макар да има някои интриганти дето си мислят че сме нещо повече, ние не сме. Той много обича приятелката ми и аз много ги обичам и двамата като приятели и много им се радвам. Но твойта приятелка и гаджето ти май са нещо повече, чак да си играе с косата и, да се интересува повече от нея от колкото от теб, малко е прекалено не мислиш ли?

Take_That
06-28-2009, 16:01
Поговори с него и му кажи, че държанието му те притеснява, а и не ти е приятно да "флиртува" с М пред очите ти. Ако ли не си вземе поука го разкарай и си имай едно на ум за М.

fenasf
06-28-2009, 16:53
Да,но М си има гадже,което мн обича,а що се отнася до моя приятел тя никак не го харесва...Просто иска да е в добри отношения с него,за да може той да й дава отговорите на контролните по английски... :x
А той нали иска да й направи добро впечатление веднага се съгласи... :(

тъкмо щях да го нареча боклук и неблагодарник и прочетох това...


ако наистина е така той ще остане и без теб, и без нея, ухажвайки я и ще му е добър урок...


ами "охладней" към него и ще те моли на колене да се върнеш при него :) а дали щи го приемеш вече е твой избор

DevilWish
06-28-2009, 17:02
Абе недей така, ти не искаш даго оставиш и за това постоянно го оправдаваш ,но скоро ще ти се качи съвсем на главата.Внимавай, поговорете си!

miss_asi
06-29-2009, 05:56
Поговорете (въпреки че едва ли ще има смисъл,защото само ще се изпокарате ...)

mirinda1
06-29-2009, 08:58
Питай го: Ако искаш да те уредя с М ?! :P

Само Гледай Реакцията и... после му кажи сбогом!! :-)

buffalo88
06-29-2009, 09:04
Намери си сериозен приятел ,който ще се интересува от теб,а на М. и тегли една яка майна.

mirinda1
06-29-2009, 14:42
ама нейната фр няма вина... защо да и тегли майна :(

got2Bthe1
06-29-2009, 14:52
аз бих ги заебал и двамата....

mirinda1
06-29-2009, 15:13
e тя като няма с какво да ги заЕБЕ .. 8-) :-P

FancyGirl
06-29-2009, 17:44
Ти май нямаш уважение към себе си.. как може да го оставяш да се държи така със теб си ако бях на твое място такива майни ще му тегля...

profear
06-29-2009, 18:14
Извиняваи ама тоя твоя приятел е ЕБАТИ ПЕДАЛА ти от тфа което разбрах тоя педал харесва твоята приятелка повече от тебе бе тоя ко не те зареже след 1-2 месеца си режа главата така че съветът ми е ЗАРЕЖИ ГОООООО просто му казваш отивай при "М" до тук сме КЪСАМЕ !!! и тфа е, Е Успех. :)

THeCheRry
06-30-2009, 11:05
теги му една каруцаска :D :D

totik
06-30-2009, 11:10
Боже ти имаш ли някакво себеуважение изобщо?Ако отговорае да зарежи го веднага!

bog4eto
07-01-2009, 12:34
С никой няма да говориш,зарежи го тоя-не ти трябват такива момчета.
И още нещо-твоята "най-добра приятелка" защо не го отреже,като ти е толкова близка...да ги имам и приятелите ви...зарежи я и нея..незаменими хора почти няма ;)

FiRe_LaDy
07-01-2009, 13:46
Ами наистина няма какво друго да направиш, освен да говориш с него.
Но имай в предвид, че и приятелката ти има някаква вина, все пак предполага се, че ти е близка, би трябвало да постави някакви граници. А едва ли е толкова глупава да не забележи, че той прекалява.
Колкото до него самия... Ами да ти се обади, за да иска да каже чао на М... нз, странно ми е.. Може би има нещо, за което иска да ти го върне, да го прави нарочно... Нз.. говори с него.. Ако нищо не се промени, направо късай с него..

Подкрепям :?

MP
07-01-2009, 16:23
Иска да предизвика ревност с гадния трик с приятелката.