PDA

View Full Version : Бенка



xplay
06-27-2009, 11:17
Здр, хора ще се гръмна. Днес без да искам си разчесах една малка бенка, намираща се малко над лявата ми вежда. Нещо ме засърбя там, почесах се и видях после в огледалото, че е разранена в единия край. :( Това опасно ли е? Трябва ли да я почиствам с нещо? Вредно ли е да се мокри? :( :( На някого случвало ли му се е и знае ли как се постъпва в такива ситуации, освен че се ходи на лекар? :(

lipstik
06-27-2009, 11:36
Не е хубаво да се разраняват бенките.

grrrrr
06-27-2009, 11:52
Ами аз веднъж си чоплих 1 бемка като мислех,че е пъпка и после стана малко по голяма.Попринцип НЕ трябва да се чоплят.невярвам да ти стане нещо.Друг път внимавай

ysmiFchiCa
06-27-2009, 12:42
Специалистите твърдят, че са опасни само тъмнокафявите и черните плоски бенки. Ако ги разчоплите, ако ги излагате често на слънце или ги претриете с дрехи или бижута, те могат да се изродят в тумори. Опасните бенки трябва да бъдат отстранени хирургично.

``

Не искам да те плаша,опрсто ти показвам информация ... Твоята каква е?!

Pepincetyy
06-27-2009, 13:51
Не е хубаво да се разраняват бенки.
Ако много си я разранила ходи на лекар, че да не стане по-лошо.

xplay
06-28-2009, 05:30
:) Само леко в единея край. Благодаря за отговорите. :)

AlaBalaa
06-28-2009, 09:13
не знам опасно е да чешеш чокаш или квото и да правиш с бенките на 1 приятел на баща ми на раката си направил нещо на бенката и ходи в русе да му режат от раката месо ли не знам неам много информация така че внимавайте :?