PDA

View Full Version : Габрово/Велико Търново-магазини?



shyshinka
06-27-2009, 15:10
Четейки темата "Дрехи и модни аксесоари със снимки" видях, че доста момичета пазаруват от магазини втора употреба и по снимките виждам, че дрехите не са никак лоши..Та интересува ме можете ли да ми кажете такива магазини във ВТ и Габрово дали има някъде по центъра или близо покрай него (име и простичко описание на местоположението им), просто ще ходя скоро и искам да поразгледам :-D

lipstik
06-27-2009, 16:18
Аз съм от ВТ и не съм ходила в такива магазини и не знам къде има хубави,но от тия забутаните все възрастни хора съм виждала да излизат и може би не са хубави.

Lucho
06-27-2009, 16:23
В Търново има, но в Габрово провери по крайните квартални магазинчета, например по Трендафила или на Русевци може да има. В квартал Младост има със сигурност такъв магазин.

LovEsIckk
06-27-2009, 17:40
И аз съм от Велико Търново,но също не съм влизала в такива магазини , нямам си и на представа каква е стоката в тях,но мога да ти кажа няколко магазина които съм мяркала по центъра .

shyshinka
06-27-2009, 19:13
^Ами добре, ако не ти е проблем :) И само ако има за какво да се влиза в тях..всмисъл като чета повечето дрехи казват, че са си нови и са от чужбина, а ако са за някакъви употребявани дрехи от Бг...направо ми кажете др магазини с нови си дрехи на по-нисички цени, защото ще съм за 2 дена и ми се не иска да си изхарча всички 150лв за скъпи дрехи... все пак никои няма да знае откъде и за колко са..мерси предварително :-)

LovEsIckk
06-27-2009, 19:26
Нямам си и на представа за стоката..
На ул.Никола Габровски по пътя за нова болница има един магазин,днес го видях..скоро са го отворили,пада се тротоара срещу болницата.Ще го видиш,голям е.
Другия е точно срещу съда ,има спирка до него.
Града не е много голям така че за един след обяд можеш спокойно да пообиколиш магазините от болницата ,през центъра и до старата част
Успех :-)

mynichka
06-28-2009, 10:44
Нямам си и на представа за стоката..
На ул.Никола Габровски по пътя за нова болница има един магазин,днес го видях..скоро са го отворили,пада се тротоара срещу болницата.Ще го видиш,голям е.
Другия е точно срещу съда ,има спирка до него.
Града не е много голям така че за един след обяд можеш спокойно да пообиколиш магазините от болницата ,през центъра и до старата част
Успех :-)
Този втория за който обясни в "Шик шик" 8-) влизала съм ..и няма изобщо смисъл според мен да ходих..няма нищо, което да си купиш