PDA

View Full Version : Има ли такава болест ?



neznaq
06-27-2009, 15:36
Значи има ли такава болест при която момчето ако не прави секс но има голямо желание за това и психически е настроено, но не прави да се появят болки в областта на слабините или да му се надуят тестисите ?

WooDy
06-27-2009, 15:53
Мисля че може...Ако имаш желания хващай някоя мацка и почвай :-)

Shalala
06-27-2009, 16:09
Мисля че може...Ако имаш желания хващай някоя мацка и почвай :-)

то пък така става,да те таковам в боклука.....

afterforever
06-27-2009, 20:23
Мисля че може...Ако имаш желания хващай някоя мацка и почвай :-)

то пък така става,да те таковам в боклука.....

Ест, че така става, ти къде живееш? Се едно не познаваш поне едно 2-3 момичета на 13, които са духали вече, а не са се ебали, защото няма някой, който да им върже... :lol: :lol:

neznaq
06-27-2009, 20:47
Питам дали наистина така може да стане не ви питам мога ли да си хвана мацка бе хора :o

batkodoki
06-28-2009, 00:50
Значи има ли такава болест при която момчето ако не прави секс но има голямо желание за това и психически е настроено, но не прави да се появят болки в областта на слабините или да му се надуят тестисите ?

това не е болест, а състояние!
и не е нещо, което "може" а е ФАКТ обусловен от биологията!
когато Момчето е в ерекция дълго време и не последва нормалното физиологично изпразване - резултата е ужасяваща болка в тестисите и ниското абдоминално пространство затрудняваща нормалното движение.

няма по гнусно нещо от това Момиче да "пробва" Момче по този начин!
нормално след такава "проба" - Момчето с право завинаги загърбва експириментаторката.

EarthShaker
06-28-2009, 05:46
и на мен ми се е случвало... ако не ти излезе късмета поправи нещата ръчно :D

redbul2
06-28-2009, 12:14
Напълно е възможно.Не е болест,но може ти докара такава.Едно че се нервиш,ако се случва и друг път.Второ натрупаният секрет може да се инфектира с бактерии,да получиш възпаление на тестисите,простатата или пикочния канал.Просто не си фантазирай много,ако не е сигурно че мацката ще ти пусне. :D Иначе има се мъчиш. :)

Ilikeliljon
06-29-2009, 06:38
Ето ти мнение на един приятел на лекар:Може, вероятно да се дължи на спазъм на жлезата и/или нагнетяване на семенна течност в областта на дуктус еякулаториус в простатата. Много по-вероятната причина обаче е простатит, особено ако има и други оплаквания.

Имай на предвид особено за простатита, че трябва да има наличие на други симптоми, които аз не знам, така че не се шашкай сега. Иначе относно болките горното е мнението на лекаря. :) :) :)

DakaEnev
07-04-2009, 04:38
ТОва не е болест. Напълно е нормално, когато пениса ти е в готовност дълго време а не те огрее да те боли. На всеки се случва.

Ще те боли малко, но ще ти мине. Иначе за да избегнеш каквито и да е проблеми си свършваш работата сам и всички са доволни.

t0d1t0
07-04-2009, 09:19
Blue balls май се казваше :D Ако не те огрее , то ръчна :oops: :D