PDA

View Full Version : Когато любовта умира....



dAnieLkaaa
06-27-2009, 16:55
Казват че любовта е силна тя "обеждава смъртта...", "за нея не съществуват прегради и разстоянаия"... Да, АМА НЕ!!!!

Любовта е крехка и битовите проблеми са способни да я разрушат...

как мислите колко бихте издържали при постоянно засипващи ви проблеми и караници породени от тях ?

Бихте ли стояли с някой само защото го обичате когато неговия свят е разрушен ?

И когато виждате, че така се разрушава и вашият... Когато проблемите ви убиват и правят безразлични...

sladkalady
06-27-2009, 17:16
Да,бих издържала...казвам го от личен опит.Дори неговият свят да беше разрушен аз продължавах да го обичам.Но проблемите ни станаха много и аз реших ,че най-добре е да се разделим...защото ако любовта означава нараняване ,караници и т.н ,то това не е любов и аз се отказвам от нея....
Така беше най-добре и за двама ни :(

YakUZa777
06-27-2009, 17:32
Когато няма пулс.

Bellatrix
06-27-2009, 17:32
Да, разбира се. Нали това доказва, че любовта е там? Готовността да бъдеш до някого, когато има нужда, когато е трудно и за теб, доказва много повече от думите "Обичам те", чието значение хората започнаха да забравят.

vampirekiss
06-27-2009, 18:26
Когато той беше в тежък период неотлъчно бях при него,когато дори и собстветата му майка го упрекваше аз не го правех и ето че този период мина и всичко е по старо му.И въпрки това мисля,че ако проблемите траят в продължение на месеци,ако човека до теб става все по-вглъбен,ако връзката помежду ви малко по малко се руши и романтиката бива погълната от тревогите и проблемите,а малките жестове ги няма или нече не значат нищо,то просто не бих издържала.Просто не съм от хората,които се правят на мъченици и потъпкват собственото си щастиеза една несигурна кауза(защото в такива моменти просто любовта си отива и не се знае дали ще се върне).Бих изтърпяла такова положение,но търпението ми никак не е безгранично.

TraPPed
06-27-2009, 18:58
преди малко скъсах с приятеля си благодарение на проблеми от малка част битови........ а когато съм с него той ме влудява и в добрия и в лошия смисъл- адски ме привлича до лудост,но пък и постоянно ме влудяват и някои негови скапани черти от характера НЗ вече

kobrichka
06-28-2009, 09:56
Да бих издържала, защото съм го преживяла. Смятам, че в трудните дни се разбира,колко много държиш на даден човек. Точно в тези трудни дни една връзка се укрепва много. Все пак ти си с човека до теб не само в хубавите дни, тогава има много хора, които да го подкрепят, но в трудните...остават само хората, които държат на него. "За да видиш красотата на дъгата, първо трябва да изтърпиш дъжда". Животът не е само красиви моменти, има трудности и не бива да оставяме хората на които държим сами точно в тези моменти.

Boot
06-28-2009, 11:37
Ако не си щастлив с половинката през поне някаква част от времето - няма смисъл от мъчения и драми.

FancyGirl
06-28-2009, 15:46
Не е ли това смисъла на любовта независимо от настроението, положението или проблемите да си с човека когото обичаш и да го подкрепяш за всичко и да бъдеш неотлъчно до него и да му помагаш, да сте силни и проблемите заедно да ги разрешите... ако нямаш това желание или пък не виждаш смисъл да правиш това... ти просто не обичаш. В най-трудните и непоносими дни се усеща колко държиш на човека до теб. И ако ти е все едно не виждам смисъл да си с него..или нея...

Take_That
06-28-2009, 15:57
Да,бих издържала...казвам го от личен опит.Дори неговият свят да беше разрушен аз продължавах да го обичам.Но проблемите ни станаха много и аз реших ,че най-добре е да се разделим...защото ако любовта означава нараняване ,караници и т.н ,то това не е любов и аз се отказвам от нея....
Така беше най-добре и за двама ни :(

В същото положение бях и аз и накрая просто реших да се разделим, тъй като взаимно се наранявахме.... :( Но да бих издържала дори и неговият свят да е разрушен