PDA

View Full Version : Какво да правя ?!



KroGh
06-27-2009, 19:25
Предисторията накратко..Заедно сме с приятелката ми от 2 години и 7 месеца (ще станат на 02.07).Винаги сме се разбирали,не сме се разделяли досега в смисъл да сме късали,карали сме се в рамките на нормалното и т.н. Тя се прибра в родния си град за 10 дена да ходи на бал на приятелка,и след като се видяхме на 01.06 тя ми каза,че е объркана,че не знае дали ме обича или е привързана към...каза,че и е хубаво с мен,приятно и е,забавно и е и т.н. Като и каЗах,че я обичам тя ми каза,че нещо отвътре и пречи да ми го каже.След като иЗлиЗахме 3-4 дена,седяхме на пейката пред тях да я изпращам и тя ми каза,че ме обича,и аз я питах дали е разбрала вече дали ме обича и тя каЗа да.И така всичко по старо му.На 11.06 се върнах в Бургас,а тя остана в София,защото има изпити.И на 22.06 след като всичко си беше по старо му,усетих по телефона,че нещо не е наред и тя каЗа,че пак това чувство се е появило.Преди да ми каже това 1-я път,аз бях доста Зает Защото имах изпити и се виждахме само за 1 кафе за 1 час вечер.След като изляЗахме 3-4 дена повече време и на др места ми каЗа пак обичам те.и ся като тя има изпити ми вика,че пак се е появило това чувство.Казахме си,че до 3.07 няма да си звъним докато се върне от София.Все си мисля,че Заради изпитите стана така,и след като отминат като имаме пак време един За др вс ще е постаро му.Посъветвайте нещо,или споделете ако сте имали подобна ситуация :(
pS: Сигурен съм,че няма намесено момче в тази история !!!

doomkillerr
06-27-2009, 19:51
Ами на мен ми е малко странна тази история! Човек или изпитва любов или не! Какви са тези колебания? Ако сега обмисяте да се жените и да се чуди истински ли те обича, по логично ми звучи, ама така днес те обичам, а утре не съм сигурна... :? Странна работа... :-o

BlindedAngel
06-27-2009, 19:57
Може просто всичко вече да й е като навик,да го е осъзнала...Или връзката ви да е скучна без кой знае какви преживявания. :)

KroGh
06-27-2009, 20:01
еми точно тва ви казвам,че покрай тези изпити стана почти едно и също..надявам се като и свършат изпитите да се разберем.Едва ли след 2 год. и половина изведнъж за 2 дена е осъзнала,че не ме обича...аз си мисля,че е някакво моментно състояние..нЗ нЗ..

eHoT4e
06-27-2009, 20:22
според мен тя започва да се колебае когато не се видите известно време.. да знаеш че връзката от разтояние не е от най-хубавите неща..

KroGh
06-27-2009, 20:29
като аз бях 1-ви курс,а тя беше 12 клас..аз бях в София,а тя в Несебър.И всяка седмица си идвах Заради нея..едва ли разстоянието е проблем..и Знам,че не е!

Kukumqvka
06-27-2009, 21:20
Най-вероятно тя не знае к'во иска .. Дай и малко време да си подреди мислите и всичко ще се оправи ;]

KroGh
06-27-2009, 21:22
и аЗ на това се надявам..просто не мога да го проумея,че за 2 дена е решила,че не ме обича..........НЕ МОГА!!!!

Kukumqvka
06-27-2009, 21:40
и аЗ на това се надявам..просто не мога да го проумея,че за 2 дена е решила,че не ме обича..........НЕ МОГА!!!!

Може би не го е решила за два дена .. възможно е никога да не те е обичала ,в което силно се съмнявам,но все пак никой не знае кво чувства тя :) Просто и дай време :)

KroGh
06-27-2009, 21:55
Единстеното ми обяснение За мен е,че нямахме достатъчно време един За друг тука в блиЗките 2 месеца и малко изоставихме връзката си..надявам се като се върне да успеем да я изпраим на крака..тфа ми е най-скапания рожден ден в живота :((((
пЗ За вс Flipsyde - When It Was Good...

fatal4o
06-27-2009, 21:58
Единстеното ми обяснение За мен е,че нямахме достатъчно време един За друг тука в блиЗките 2 месеца и малко изоставихме връзката си..надявам се като се върне да успеем да я изпраим на крака..тфа ми е най-скапания рожден ден в живота :((((
пЗ За вс Flipsyde - When It Was Good...

Честит рожден ден, пожелавам ти от сърце да си оправите отношенията възможно по-скоро след края на изпитите! :)

KroGh
06-27-2009, 22:02
мерси много...аватара ти е мн точен...!!

MaLkaTa_LaDy
06-28-2009, 07:22
Ако обичаш, ти не спираш да обичаш за седмица или две и после пак да почваш. Това чувства го изпитваш дълго време. някой хора казват, че е верчно... Не знам. Но съм сигурна, че не е ей така отвреме навреме. Има нещо сбъркано в нейните чувства. Не съм гадател, че да знам какво е, но помисли какво може да и липсва. Разнообразие? Опитай се да и го осигуриш. Попринцип когато хората са далеч един от друг трябва да си липсват и да се убедят, че са влюбени и бла бла... Не обратното.
П.п. Накарай я да се почувства несигерна. Ако наистина те обича, ще се осъзнае какво губи. Ако не, значи няма смисъл в цялата тази връзка.

KroGh
06-28-2009, 07:47
еми и аз За разнообразието си мисля,че може да е цялата работа..тя ми повтаряше,че иска повече разнообразие,но аз бях зает и не обърнах достатъчно внимание.Като се върне ще направя всичко възможно!Само се надявам да не е късно :(:(:(

Hilary_
06-28-2009, 07:52
Абеее обичта си е през деня .. нощта винаги я има!!! Не може просто така да изчезне .. изчакай да минат изпитите и дано се промени след акто започнете да се виждате по-често .. смисъл може би просто чувства една липса и за това се разколебава.. :-o

KroGh
06-28-2009, 15:04
еми аз съм решил след като се върне да Заминем за село само 2-мата да останем 2-3 дена сами..то междудругото всичко тръгна и от там..отидахме само като най-добри приятели,а после... :d ..скоро ще се разбере всичко...

JoyfulCompany
06-28-2009, 20:25
Не е хубаво това, че сте оставили нещо толкова безобидно да ви разделя. Изпити - изпити, хубаво е да се вземат отведнъж, но, най-малкото, нима човек има физическата способност да се концентрира цял ден да учи? И защо не си посвърши малко работа през семестъра? :::
Как можеш да поставиш изпитите пред взаимоотношенията с човека, когото обичаш? Тръгнал си по равното и статичното "обичам я", без да действаш и това ново отлагане на нещата (да не се чувате известно време и да правите неща заедно чак когато ти минат изпитите) никак не е решение. Не може ли да намерите някаква дупчица СЕГА в заетостта си? Ще я подразни ли, ако я потърсиш, въпреки уговорката ви? Да се върнеш в София за кратко, за да я изненадаш, невъзможно ли е? Да прекарате поне един ден заедно, все има къде да останеш (или пък малко ще се поубиеш от път 7+7 часа, но ще си прецениш дали си струва). Ти я познаваш... Съветвам те да се събудиш незабавно, но, разбира се, ако не ти идва твърде неестествено, инак няма смисъл. Ще си проличи, ако все още има вдъхновение, което да черпите един от друг. Успех и не бъди чак толкова съвестен в нещата, които "трябва" да направиш. :wink:

KroGh
07-02-2009, 18:03
Сега забелязах,че си писал по темата..Ами аз и да отида в София няма къде да остана да пренощувам,освен в тях,но те са 3 момичета на общежитие..За мен не е проблем,но За нея..аз не издържах,обадих й се и и каЗах,че така като отлагаме става по лошо.Сега се чуваме,но само аз звъня :( тя по цял ден учи,и или не се сеща или не иска да ми звъни..Като се върне се разбрахме да отидем на плажче,2-3 дена на почивка( на село,но пак е като почивка) и така.Дано вс се оправи:( Всеки ден си мисля,че тя не е единствена,че дори и да стане най-лошото има и други момичета,но просто не мога да си представя живота беЗ нея!!!

JoyfulCompany
07-03-2009, 00:33
Е, явно няма да стане с внезапен катализиращ ефект, нищо, де.
Дано ви се разплетат делата и дано установите, че все още делите една посока. Колкото до твоите страхове, погледни обективно и смело:

1. Няма смисъл да се влачите заедно, без от това да произлиза нещо
2. Можеш да живееш чудесно, без значение дали си обвързан или не, това е въпрос на предпочитание, макар да е сладко да делиш с любим
3. Не е единствена ?! Дефинирай ми единствена ... Никога няма да ти се случи точно това точно по този начин, по който с нея.

Не е лесно да имаш щастлива връзка, не е лесно да се синхронизирате, без да спирате развитието си, да. Но ако се държиш здраво за себе си, знаеш какво искаш и не се страхуваш да опитваш, не пречи, нали. \:D/

KroGh
07-03-2009, 17:27
Точно това е,че всичко си беше наред и за 2 дена...като гръм от ясно небе ми дойде..както и да е..Утре е ДЕНЯТ..Бахти..вълнувам се повече,отколкото когато си уговорихме 1-та среща :( Влюбвам се все повече и повече :(