PDA

View Full Version : Просто поредната тема...



eHoT4e
06-27-2009, 19:52
Преди да съм започнала се извинявам .. не търся съвет а просто искам да си излея всичко някъде.. и дано да успея да помогна на някого..

Всичко започна от майтап.. Приятелката на брат ми реши да се избъзикаме с неин приятел и го направихме.. той продължи да ми звъни и се видяхме.. прекарахме едни незабравими 10 дена.. Аз си позволих да го допусна до себе си ( нещо което никога с никой не съм позволявала ) може да се каже че за първи път аз бях влюбена.. до тук добре обаче забравих да спомена че той има 8 годишна връзка която още преди да се запознаем ми каза че има намерение да приключи.. както и да е.. УЖ я приключи.. аз се прибрах ( от различни градове сме ) реших да рискувам.. зарязах си работата и всичко и дойдох при него само че на квартира.. той имаше ужасното държание към мен. Разделихме се, но аз си навих на пръста че трябва да го имам.. започнах да си играя с него.. накарах го отново да се влюби. След което той ми призна че отново е с НЕЯ... Ок реших че не ми е проблем защото с нея се вижда 1 път в седмицата.. бяхме така 3 месеца. През това време той постоянно ми правеше проблеми за мои приятели, сцени на ревност, нощни проверки, когато ме напипа с колегата да пием бира тръгна да му се нахвърля... както и да е.. за кучета и котки може за прасета не ! накрая преди 2 дена ми падна пердето и му зададох въпроса "имаш ли намерение да я оставиш или не" и след дълго време повтаряне и овъртане от негова страна получих отговор "НЕ, нищо не ми е направила" след което му казах че приключваме напълно, помолих го да не ми звъни и да не ме търси. Той ми каза че ако не му дигам ще дойде до работата ми.. как да е .. тази вечер е с нея и проблеми нямам.. обаче снощи в 2ч. беше пред входа ми.. съответно не му отворих. Сега си седя, пия си джинче, преди малко говорих с брат ми ( по принцип не общуваме много ), но той си беше пийнал и се разбра че го боли много за мене.. накрая ми каза така "Не те карам да избираш, не ти поставям ултиматум, но ако имаш намерение да се виждаш отново с този боклук по добре не ми казвай даже и здравей." дори и за момент не се замислих Няма начин той ми е брат.. и знаете ли.. това е още една от многото причини да не се събера с него.. Той няма да я остави.. просто аз съм поредното му разнообразие.. Той е страхливец - страх го е да рискува.. Момичета.. не се залъгвайте с това "той като ме заобича ще я остави" не е така.. мога да твърдя че той ме обича.. личи си .. но просто аз за него съм несигурното а тя е сигурното.. негови са думите "Ти си само на 21.. утре ще ти скимне да си с някой друг и ще ми биеш шута за да си с него" ..

Благодаря на тези които са изчели историята.. моля ви, нямам нужда от обиди и критики.. знам че съм тъпа овца.. просто имах нужда да споделя.. Все пак съм в чужд град напълно сама.. Но въпреки всичко когато започна нещо го завършвам и напук на всички - аз оставам тук !

fatal4o
06-27-2009, 20:19
Браво мацка , правилно си направила, тоя ако можеш още повече да му го върнеш най-добре ще направиш той да види за кво иде реч. Някой ден знай ,че ще му се върне тъпкано особено ако оная патица неговата разбере... може да не му го върнеш ти или тя ,но живота 100%! :) Нема смисъл да го мислиш нещасника давай напред, намери си работа и така с времето ще намериш по свестен и чуствителен пич. ;)

PlaYWithHim
06-27-2009, 20:24
Браво, точно това е трябвало да направиш .. Не бива да позволяваш на мъжете да те газят и потъпкват.Нищо друго не мога да кажа, защото явно си го разбрала вече.Хайде успехчета и ти пожелавам да намериш някой достоен за теб :-)

eHoT4e
06-27-2009, 20:25
Браво мацка , правилно си направила, тоя ако можеш още повече да му го върнеш най-добре ще направиш той да види за кво иде реч. Някой ден знай ,че ще му се върне тъпкано особено ако оная патица неговата разбере... може да не му го върнеш ти или тя ,но живота 100%! :) Нема смисъл да го мислиш нещасника давай напред, намери си работа и така с времето ще намериш по свестен и чуствителен пич. ;)

Благодаря :) и знаеш ли .. едно е нещото с което се гордея и то е че на тоя човек му го върнах.. не всичко.. живота ще му върне останалото аз му върнах само това което направи с мен.. горкия.. оплакваше се от високо кръвно - накрая почна да пие хапчета за сърце :-D той е направил доста.. през тези 8 години е имал връзки сякви.. даже за една от които е щял да се жени !!! както каза брат ми .. той е боклук !

eHoT4e
06-27-2009, 20:27
Браво, точно това е трябвало да направиш .. Не бива да позволяваш на мъжете да те газят и потъпкват.Нищо друго не мога да кажа, защото явно си го разбрала вече.Хайде успехчета и ти пожелавам да намериш някой достоен за теб :-)

Мерси за пожеланието.. това е от което най-много ме е яд - НИКОГА не съм го позволявала.. нооо беше време и на мен да ми се върне.. и аз да изпитам някакви чувства към някого .. само ми е тъпо че бяха към един нещастник :-)

eHoT4e
06-27-2009, 20:31
О МАМКА МУ ! Забравих да спомена най-важното.. благодарение на него имам гъбички ( на интимните части ) яко е знаете ли.. 8)

fatal4o
06-27-2009, 20:35
О МАМКА МУ ! Забравих да спомена най-важното.. благодарение на него имам гъбички ( на интимните части ) яко е знаете ли.. 8)


Брутална си... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

eHoT4e
06-27-2009, 20:44
О МАМКА МУ ! Забравих да спомена най-важното.. благодарение на него имам гъбички ( на интимните части ) яко е знаете ли.. 8)


Брутална си... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

хаха че кво бе баси.. отглеждам си растителност.. явно имам плодородна почва :grin:

fatal4o
06-27-2009, 20:54
О МАМКА МУ ! Забравих да спомена най-важното.. благодарение на него имам гъбички ( на интимните части ) яко е знаете ли.. 8)


Брутална си... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

хаха че кво бе баси.. отглеждам си растителност.. явно имам плодородна почва :grin:


хаха кефиш ме :D :D :-P Ето ти едно специално поздравче: http://vbox7.com/play:9b8f0bb3 :grin: (ретро е , предупреждавам)

eHoT4e
06-27-2009, 21:07
О МАМКА МУ ! Забравих да спомена най-важното.. благодарение на него имам гъбички ( на интимните части ) яко е знаете ли.. 8)


Брутална си... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

хаха че кво бе баси.. отглеждам си растителност.. явно имам плодородна почва :grin:


хаха кефиш ме :D :D :-P Ето ти едно специално поздравче: http://vbox7.com/play:9b8f0bb3 :grin: (ретро е , предупреждавам)

ех мерси имам го :) слушам си го цяла вечер почти ;) вдъхва ми надежди :) не смятам да се депресирам защото няма полза от това.. винаги съм имала мнение за себе си за силна жена и смятам да го оправдая ;) а част от песен която в момента е много подходяща "Ей, копеле - откажи се! Ей, копеле - отиди си! кФо като ме боли?! Майната ти !" --> http://vbox7.com/play:554bfbc0 :-P