PDA

View Full Version : Гноясал пръст



AlaBalaa
06-27-2009, 19:59
Здравейте, хора имам проблем с праста на крака големия пръст левия крак нокета ми се заби 1 път гноеше и ходих да ми го изрежат така оправи се докато зарасна си направих раничка без да искам с нокета като имаше ръбче и пак мръсотия гной пак го рязаха и сега уж няма нокет ама има гной я кажете как мога го оправя че не ми се ходи да го цепят или махат я кажете някой лек или нещо слагах му ихтиол и мушкато за 1 ден сега си топя крака в листа от орех и след това слагам йодасепт преди тва с едно др лекарство на тая жена дето ми ряза нокета но 3-4 не помага сега уж се оправя а от дясно на същия пръст се появява гной неска стана това а др страна уж се оправя УТФ моля помогнете :shock:

js7tw
06-27-2009, 21:47
izcurkai q

nPeEbaH
06-27-2009, 23:59
Ми иди в болница и им кажи да ти ампутират целия крак. И проблемите изчезват.

batkodoki
06-28-2009, 00:12
Здравейте, хора имам проблем с праста на крака големия пръст левия крак нокета ми се заби 1 път гноеше и ходих да ми го изрежат така оправи се докато зарасна си направих раничка без да искам с нокета като имаше ръбче и пак мръсотия гной пак го рязаха и сега уж няма нокет ама има гной я кажете как мога го оправя че не ми се ходи да го цепят или махат я кажете някой лек или нещо слагах му ихтиол и мушкато за 1 ден сега си топя крака в листа от орех и след това слагам йодасепт преди тва с едно др лекарство на тая жена дето ми ряза нокета но 3-4 не помага сега уж се оправя а от дясно на същия пръст се появява гной неска стана това а др страна уж се оправя УТФ моля помогнете :shock:

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

смрадлика/тетра му е името на лечението

AlaBalaa
06-28-2009, 06:05
16 момче
а тъй де или смрадлика или тетра или и 2те :?
защото наще може ходят неска за смрадлика

AlaBalaa
06-28-2009, 12:24
така майка ми ми каза че смрадликата е тетра :) но имам 2въпроса смрадликата как се вари като е изсъхнала или като е прясна и къде мога да я намеря защото вкъщи има само изсъхнала

UFOs
06-28-2009, 14:33
Сложи печен лук. Изпечен на котлон. Преди като бях малък ми загояса палеца, но не при нокътя, а от другата страна и си слагах лук, но накрая отидох в болницата, боцнаха го и ми мина. Може да сложиш ихтиол, йод също. Щом си го разранил само микроби са попаднали и сега се събират умрелите бели кръвни клетки.. :D

AlaBalaa
06-28-2009, 15:35
оф не ми се ходи при хирург :с
ся ще се мъча със смрадлика дано мине а ако не при бай хирурга ама при упойката ми става малко лошо и за тва :?